ابراز علاقه تاجگردون به نقدش/ نقد تاجگردونی بر تاجگردون

دوست عزیزم جناب دکتر تاجگردون ضمن سلام و آرزوی سلامتی ابراز علاقه و تمایل شدید شما در سخنرانی اخیرتان مبنی بر نقد شدن توسط موکلینتان بنده را به عنوان عضو کوچکی از این مجموعه که همواره همگام و همراه شما بوده، وادار به نگارش این مرقومه کرد. جناب تاجگردون! جملات مغرورانه و خودستایانه تان در

کد خبر : 48687
تاریخ انتشار : سه شنبه 28 خرداد 1398 - 13:32
ابراز علاقه تاجگردون به نقدش/ نقد تاجگردونی بر تاجگردون

دوست عزیزم جناب دکتر تاجگردون

ضمن سلام و آرزوی سلامتی

ابراز علاقه و تمایل شدید شما در سخنرانی اخیرتان مبنی بر نقد شدن توسط موکلینتان بنده را به عنوان عضو کوچکی از این مجموعه که همواره همگام و همراه شما بوده، وادار به نگارش این مرقومه کرد.

جناب تاجگردون! جملات مغرورانه و خودستایانه تان در جمع کثیری از مردم، که نه برای شنیدن سخنرانی شما بلکه برای گذراندن ساعتی شاد و به دور از هیاهوهای سیاسی، به افتتاحیه پروژه سنگ فرش آمده بودند بنده را به فکر فرو برده است. در ابتدای سخن عرض می کنم که در پنجمین دهه انقلاب شکوهمند اسلامی ایران این سنگفرش و این پیشرفت ناچیز تحفه ای نه چندان درخور برای ساکنین مظلوم محله سادات است.

به هر جهت! در بخشی از بیانه تان فرمودید اگر کسی بهتر و لایق تر از من باشد، دستش را بالا میبرم. آیا فکر نمیکنید میزان سنجش مردم بوده و قضاوت را باید به آنان سپرد نه اینکه خود را مراد مردم دانسته و در فکرتان چنین بگذرد هر کس را که شما والا بدارید بی شک در قلب مردم جای خواهد گرفت؟ آیا این چیزی بجز خود ستایی است؟

جناب تاجگردون خدمات شما بر کسی پوشیده نیست، اما مگر نه این است که ما شیعه علی هستیم که در خفا به مسلمین طعام می داد؟ شما خدماتتان را باران خدمت دانستید. آیا این گونه بزرگ نمایی در میزان خدمات که جزیی انجام وظایف وکالتتان است، چیزی جز منت نهادن بر مردمیست که خودشان به شما عزت دادند؟

در بخشی از سخنانتان، رقیب هایتان را به دسیسه کاری علیه خود محکوم کردید. هیچ کدام از این رقیبان مجال دفاع و رد یا تایید صحبت های شما را نداشتند. این امر به دور از اخلاق و انصاف نیست؟

کلیک کنید  به کجا می رویم؟! قطع عواطف و جایگزینی عواطف دروغین به خاطر مسلمانی است یا دوری از مسلمانی؟!

در فرازی دیگر از سخنانتان بیان داشتید اگر شما اعلام کنید کاندیدا نخواهید شد، افراد زیادی هستند که ابراز وجود کنند. حال این سوال مطرح است که آیا کسی که خود و شخصیت سیاسی اش را وابسته به شخص دیگری میداند قابل دفاع است؟

جناب تاجگردون شما در ظاهر خود را شاگرد مکتب اصلاحات میدانید اما در سخنانتان بویی از صلح و اصلاح به مشام نمیرسد! بلکه کلمه به کلمه سخنانتان موجب ایجاد التهاب و اختلاف در جامعه است.

دوست عزیز سخنان شتاب زده و احساسی شما و محکوم کردن رقیبانی که هنوز حضورشان مسجل نیست دمیدن زود هنگام در شیپور انتخابات است که جز ایجاد حساسیت در جامعه و درگیر کردن اذهان عمومی نتیجه ای در بر نخواهد داشت.

این امر دور از شعار خدمت گرایی شماست

 

نکته:

صاحب یادداشت بالا خود را تاجگردونی می نامد و با نقد تاچگردون  خواسته است وی را به چالش نقد دعوت کند باید دید تاجگردون در این خصوص چه واکنشی نشان می دهد.

 

منبع:۱۹آبان

از اینجا اخبار خود را ارسال کنید با ما همراه باشید
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

سوغات شمالباران طبایران پمپتا انتخابات