کرونا نیوز؛

گلایه رئیس آموزش و پرورش گچساران به عدم حضور برخی مسئولین در جلسه،اخطار جدی فرماندار به غائبین و پیگیری مشکلات مدرسه دخترانه نیایش از موضوع مهم مطرح شده در اولین نشست شورای آموزش و پرورش گچساران بود.

محمد شهبازی ،مدیر آموزش و پرورش گچساران در اولین نشست شورای آموزش و پرورش این شهرستان که با حضور فرماندار و برخی از مسئولین محلی در سالن جلسات آموزش و پرورش این شهرستان برگزار شد،با گلایه از عدم حضور شهردار و اعضای شورای شهر گفت: دعوت نامه را با امضای شخص فرماندار برای همه عزیزان ارسال کردیم که در ادامه این گفته شهبازی ،فرماندار گچساران نیز تصریح کرد که برای غائبین این جلسه نیز اخطاریه ای با امضای بنده صادر کنید.

شهبازی در ادامه  افزود: هدف از تشکیل این جلسه بیان دستور کار در خصوص هفته گرامیداشت معلم است که تجلیل از معلمان در دستور کار آموزش و پرورش قرار دارد و در واقع انتظار این است که نهاد های مختلف هم بیایند و از مقام معلم تجلیل کنند.

وی در ادامه تصریح کرد:مبلغی بالغ بر ۶۰۰میلیون ریال هزینه تجلیل از فرهنگیان ، تبلیغات ، لوح تقدیر و تندیس خواهد شد و انتظار داریم ادارات حاضر در جلسه در این خصوص بخشی از کارها را عهده دار شوند.

مدیر آموزش و پرورش گچساران اظهار کرد: از اداراتی که در این جلسه آمادگی خود را برای همکاری با آموزش و پرورش در این خصوص اعلام کردند تشکر ویزه داریم،اما این موضوع را مد نظر گرفته ایم که چه با کمک ادارات و چه بدون کمک آنها ،از فرهنگیان عزیز تجلیل خواهیم کرد چرا که در جشنواره دانش آموزان عشایر کشور به مدت سه روز میزبان ۴۵۰ دانش آموز از ۹استان بودیم .

شهبازی در ادامه نیز اشاره ای به ریزش دیوار مدرسه دخترانه نیایش گچساران براثر بارندگی در سال گذشته  کرد و از فرماندار گچساران خواستار پیگیری این موضوع شد.

در ادامه این نشست نیز مدیر مدرسه نیایش گچساران در این خصوص تصریح کرد:از زمانی که این مدرسه تحویل داده شده،متاسفانه گاز آن وصل نشده است که ناچاریم برای استفاده دبیران از بیرون گاز پیک نیک تهیه کنیم.

کاتبی افزود:سرایدار این مدرسه دارای فرزندانی است که برای استحمام ناچارنند در بیرون و یا منزل دیگری امورات بهداشتی خودشان را انجام دهند.

حسینی،رئیس نوسازی مدارس گچساران  نیز در ادامه این نشست دلیل قطع بودن گاز این مدرسه را مطالبات نظام مهندسی از پیمانکار پروژه برشمرد که فرماندار گچساران از وی خواست تا افراد مرتبط با موضوع قطعی گاز را به دفتر فرماندار دعوت تا مشکل قطعی گاز این مدرسه نیز برطرف شود.

خوان پایه،فرماندار گچساران نیز در ادامه این نشست گفت: آموزش و پرورش به گردن همه ما حق بزرگی دارد چون وظایف سنگینی در بحث تعلیم و تربیت دانش آموزان برعهده دارد و این اداره باید تقویت بشود.

از اینجا اخبار خود را ارسال کنید با ما همراه باشید