کرونا نیوز؛

به ‘گزارش روابط عمومی بورس تهران، در پایان معاملات هفته منتهی به ۲۸ آذر ماه ۹۷ ، شاخص کل با ۹۲۶۹ واحد کاهش نسبت به هفته قبل، به رقم ۱۵۶۰۸۳ واحد رسید.

شاخص بازار اول با ۷۶۵۳ واحد کاهش به رقم ۱۱۴۲۸۳ واحد بالغ گردید و شاخص بازار دوم با ۱۴۴۸۱ واحد کاهش عدد ۳۱۴۳۳۵ واحد را تجربه کرد و به این ترتیب شاخص بازار اول با ۶ درصد و شاخص بازار دوم  با ۴  درصد کاهش نسبت به هفته قبل رو به رو شدند.

در ۵ روز کاری  این هفته، ارزش کل معاملات اوراق بهادار به ۲۵۰۴۸ میلیارد ریال بالغ شد که نسبت به هفته قبل ۹ درصد کاهش یافته است.

در ضمن تعداد ۶۷۴۵ میلیون انواع اوراق بهادار در بیش از ۵۶۲ هزار دفعه مورد معامله قرار گرفت و به ترتیب ۱۴ و ۱۶ درصد کاهش را نسبت به هفته گذشته تجربه کردند.

این درحالی است که  تعداد ۱۵۵ میلیون واحد از صندوق های سرمایه گذاری قابل معامله در بورس تهران به ارزش کل بیش از ۱۶۴۶ میلیارد ریال مورد معامله  قرار گرفت و به ترتیب هر با ۱۸۵ درصد و ۱۶۹ درصد افزایش نسبت به هفته گذشته همراه شدند.

انتهای خبر/امین کائیدی شادگان
با استناد به ماده 74 قانون تجارت الکترونیک مصوب 17/10/1382 مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه کرونا نیوز در بعضی از اخبار خاص کشوری یا استانی مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است