کرونا نیوز؛

با حضور رئیس اداره انجمن اولیاء و مربیان اداره کل آموزش و پرورش گچساران، مدیر آموزش و پرورش گچساران، رئیس آبفای شهری، اعضای شورای شهر دوگنبدان، رئیس پلیس راهور گچساران، رئیس دفتر نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت، همایش هفته پیوند اولیاء و مربیان شهرستان گچساران در مدرسه دخترانه آسیه برگزار شد.
سخنرانان این همایش از عملکرد و اقدامات خوب و ارزشمند پور الحسینی مدیر آموزش و پرورش تقدیر کردند در ادامه مدیر آموزش و پرورش را یکی از مدیران موفق درامر تعلیم و تربیت دانسته و اظهار کردند: پور الحسینی همکاری و همیاری بسیار خوبی با ادارات مختلف گچساران دارد بطوریکه در برگزاری بسیاری از برنامه ها، آیین ها، همایش ها، یادواره ها، کنگره ها با دیگر دستگاه ها نقش پررنگ و سازنده ای دارد.
در ادامه همایش مجری برنامه که خود یکی از فرهنگیان نام آشنای گچسارانی می باشد با  کنایه عنوان کرد: آقای پور الحسینی تو چه باید میکردی که نکردی؟
گفته می شود:صحبت های مبنی بر تغییر مدیر آموزش و پرورش مطرح شده است که باید منتظر ماند تا عکس العمل تاج گردون نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت و همچنین عبدالرحیم رحیمی فرماندار گچساران نسبت به تغییر سید ظهیرالدین پور الحسینی که یکی از مدیران موفق و نمونه شهرستانی، استانی و کشوری می باشد و همچنین مدیریت وی زبانزده عام و خاص می باشد، چیست؟

نویسنده : امین کائیدی |

انتهای خبر/امین کائیدی شادگان
با استناد به ماده 74 قانون تجارت الکترونیک مصوب 17/10/1382 مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه کرونا نیوز در بعضی از اخبار خاص کشوری یا استانی مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است