کرونا نیوز؛
امیرعبداللهیان در تشریح برنامه های سیزدهمین کنفرانس اتحادیه بین المجالس اسلامی:

بیش از ۵۵ قطعنامه در کمیته‌ها بررسی و تصویب می‌شود/ موافقت با تحریم کالاهای تولید رژیم صهیونیستی در کشورهای اسلامی

سرویس بین الملل
دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل برنامه های سیزدهمین کنفرانس اتحادیه بین المجالس سازمان همکاری اسلامی و کمیته های اجرایی و تخصصی آن را تشریح کرد.

حسین امیرعبداللهیان در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در حاشیه نشست کمیته دائمی ویژه امور سیاسی و روابط خارجی اتحادیه مجالس سازمان همکاری اسلامی در تشریح برنامه های سیزدهمین کنفرانس این اتحادیه گفت: جلسات رسمی کنفرانس در روزهای سه شنبه و چهارشنبه ۲۶ و ۲۷ دی ماه برگزار خواهد شد. مصوباتی با ابتکار و مشورت کشورهای اسلامی در منطقه و خارج از منطقه پیشنهاد و بررسی شده تا همکاری همه جانبه علمی، اقتصادی، بازرگانی، پارلمانی و سیاسی بین کشورهای اسلامی برای رسیدن به سطح مطلوبی از توسعه و رفاه تقویت شده و تحقق یابد.

دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل تصریح کرد: بیش از ۵۵ قطعنامه پیش از برگزاری کنفرانس اصلی در کمیته های اجرایی و تخصصی در حوزه‌های اقتصادی، سیاسی ، اجتماعی، زنان و حقوق بشر اتحادیه مجالس سازمان همکاری های اسلامی در تهران مورد موافقت اولیه قرار خواهد گرفت و در روزهای سه شنبه و چهارشنبه در حضور روسای مجالس بررسی و تصویب می شود.

امیرعبداللهیان در توضیح برگزاری کمیته دائمی فلسطین این اتحادیه در ماه های اخیر، گفت: پس از اظهارات رئیس جمهور آمریکا در مورد انتقال پایتخت رژیم صهیونیستی و سفارت آمریکا به بیت المقدس کمیته ویژه فلسطین اتحادیه تشکیل جلسه داد و در حضور نمایندگان ۱۵ کشور از کشورهای آسیایی، عربی و آفریقایی قدس را به عنوان پایتخت دائمی فلسطین مورد تاکید قرار دادند.

دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل یادآور شد: کمیته دائمی فلسطین اتحادیه روز گذشته نیز تشکیل جلسه داد و به موضوعاتی در این زمینه پرداخت، همچنین موضوع تحریم کالاهای تولید رژیم صهیونیستی در کشورهای اسلامی مطرح و مورد نظر موافق اعضای کمیته قرار گرفت البته بیانیه ای نیز از سوی کمیته فلسطین در روز پایان کنفرانس اعلام خواهد شد./

پایان پیام

یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۳

بیش از ۵۵ قطعنامه در کمیته‌ها بررسی و تصویب می‌شود/ موافقت با تحریم کالاهای تولید رژیم صهیونیستی در کشورهای اسلامی دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل برنامه های سیزدهمین کنفرانس اتحادیه بین المجالس سازمان همکاری اسلامی و کمیته های اجرایی و تخصصی آن را تشریح کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/201612108430680764.jpg بیش,از,۵۵,قطعنامه,در,کمیته‌ها,بررسی,و,تصویب,می‌شود/,موافقت,با,تحریم,کالاهای,تولید,رژیم,صهیونیستی,در,کشورهای,اسلامی Icana

خانه ملت

انتهای پیام/
نویسنده هوشمند