راست بگویید به مردم / توهین به مجمع تشخیص مصلحت

حجت السلام سید امین الله حجازی ،امام جمعه گچساران گفت:یک مورد در دانشگاه  مرکز  استان که جایگاه تعلیم و تربیت ، تعلیم و تزکیه است ، در نظام جمهوری اسلامی که خون بهای صدها هزار انسان والا مقام  است ، ولنگاری ، رقاصی ، اختلاط زن و مرد ، دختر و پسر راه می اندازند

کد خبر : 48228
تاریخ انتشار : یکشنبه 15 اردیبهشت 1398 - 7:42
راست بگویید به مردم / توهین به مجمع تشخیص مصلحت

حجت السلام سید امین الله حجازی ،امام جمعه گچساران گفت:یک مورد در دانشگاه  مرکز  استان که جایگاه تعلیم و تربیت ، تعلیم و تزکیه است ، در نظام جمهوری اسلامی که خون بهای صدها هزار انسان والا مقام  است ، ولنگاری ، رقاصی ، اختلاط زن و مرد ، دختر و پسر راه می اندازند ، والله دون شأن هر مسلمانی است ، دون هر شیعه ای است ، چه رسد به اینکه جایگاه مقدس علم و اخلاق؟ ، بنابراین  امیدوارم ریاست محترم  دانشگاه  ، قرص و قوی و محکم برخورد بکنند و اجازه ندهند  این هتک حرمت ها صورت بگیرد .

حجازی گفت: هفته قبل میهمانانی در سطح استانمان داشتیم ، خوب این میهمانان مسلمان بودند ، شیعه امیرالمومنین بودند ، صیغه عقد پدر و مادشان را روحانیت خواندند ، خودشان و پدر  و مادرشان پای منبر بزرگ شدند و منبر باعث شد آنها صندلی دار شوند ،چطور منبر باعث شد؟.

اینجور نمکدان بشکنید  پایان خوبی نخواهد داشت

خطیب جمعه گچساران اظهارکرد:حضرت امام راحل و علمای والامقام در دوران طاغوت منبر رفتند، مردم را آگاه کردند،حقایق را برای مردم تبیین کردند ، مردم به میدان آمدند ،  رژیم منحوس پهلوی را ساقط کردند ، زمینه را خدا عنایت کرد به وسیله روحانیت  و  منبر وتفسیر قرآن  و فرموده های پیامبر(ص) و اهل بیت (ع) و اطاعت مردم متدین  ،  زمینه فراهم شد تا صندلی گیر بعضی از افراد  بیاید ، خوب نیست که نمکدان را بشکنیم ، این نمک را چه کسی داد و از کجا آمد؟.

گزارشات آبکی

وی افزود:به راحتی نمکدان شکستن کار عاقلانه ای نیست ، از  امکانات نظام جمهوری اسلامی و وقت مسئولین  نظام که باید صرف خدمت به مردم  بشود  در موارد عدیده ای صرف گزارشات آبکی  ، صرف جلسات آبکی ،  بی ثمر می شود،واقعا چه ثمره ای دارد ؟  چقدر وقت مسئولین گرفته می شود؟ چقدر امکانات خرج می شود ؟ وچه ثمری دارد ؟.

حجازی تصریح کرد:بعد هم  مثل گذشته که متاسفانه بارها تکرار شد ،به صلوات توهین شد ، به مقام معظم رهبری به عنوان جانشین امام زمان(عج) از پشت تریبون ، از پشت بلندگو  رسما توهین شد ، علناً  و آشکارا  و استناد شده به نامه آدم فتنه گری که نامه اش سراسر فتنه و خیانت به ملت بود ، باز هم مجمع تشخیص مصلحت و شورای نگهبان .

توهین به مجمع تشخیص مصلحت

امام جمعه گچساران بیان کرد: شورای نگهبان شش نفر فقیه  عالم وارسته اهل تهجد ، اهل گریه  ، اهل توبه و استغفار ، کسانی که منیت و هوا و غرور را به کلی  لگد مال و له کردند و حرام ندارند  ،  انسانهایی که مردم جمع سرمایه شان را مردم می دانند که از  کجا آمد و چطوری آمده است  ، به راحتی شورای نگهبان را  اینجور مورد هتک حرمت قرار بدهند و یا مجمع تشخیص مصلحت نظام  توهین بشود ، شما در گذشته کی بودید ، کجا بودید ،  شاکر باشید این نظام به شما راه داد ، مقایسه کنید خودتان را قبل از انقلاب با بعد از انقلاب ،تشکر کنید از نظام و از ملت ، این ملت و این نظام به شما راه دادند، شما را مورد تفقد قرار دادند مورد ترحم قرار دادند ،این جور نمکدان بشکنید  پایان خوبی نخواهد داشت .

خیلی از جوانان ما بیکارند

وی تصریح کرد: اگر نمی دانند بدانند خیلی از مردم شام شب ندارند و خیلی از جوانان ما بیکارند، نان ندارند ، مخصوصا این وضعیتی که دشمن از بیرون و نادانانی از درون با دشمن همراهی کردند  و حالا رویمان نمی شود بگوییم پیاز کیلویی چند است، گوشت کیلویی چند است ، به مردم بگوییم یک ماه ، دو ماه گوشت نخورید ، پیاز هم نخورید؟ سیب زمینی هم نخورند؟ گوجه هم نخورند؟ کی این مشکلات را برای مردم ایجاد کرده است؟.

ازمجمع تشخیص مصلحت عذر خواهی کنند

خطیب جمعه گچساران بیان کرد: توجهی به جایگاه ولایت ندارند ، امیر المومنین (ع) فرمودندکه می خواهید مشکل حل شود به من کمک کنید  با قوا ، با راست گویی ، راست بگوییم یک چهره باشیم ، آقایان و خانم ها به والله هرچند میلیارد ها جمع کنیم والله باید بمیریم و حساب پس بدهیم ، بنا براین توصیه می کنم  آقایان توبه کنند و از بزرگان مجمع تشخیص مصلحت نظام عذر خواهی کنند ، توبه کنند ، آزادی معنایش این نیست که هر کس هر ولنگاری را مرتکب بشود ، آزادی باید منطقی و معقول باشد ، تازه داد می زنند  آزادی نیست ، قدرت کجاست؟.

کلیک کنید  جنگ نخواهد شد/ بایستی مدیریت و برنامه‌ریزی شود،درست است باید بشود /لقمه ی آماده ی بلع جویدن نمی خواهد

اینقدرتوهین به این مردم نکنید این مردم آدم هستند.

وی افزود: آیا پیرمردی که هوا و هوس را به کلی محو کرده  می شود مافیای قدرت؟ به نظرم می آید دیگر باید بس باشد ، تو را به کسی و هر چیزی که بهش اعتقاد دارید بس کنید ، بس کنید ، اینقدر هم توهین به این مردم نکنید و مردم را ملعبه نکنید ، این مردم آدم هستند. این مسئولین آدم هستند ، این جور مردم و مسئولین را ملعبه قرار ندهید ، شما فعال مایشاء نیستید ، شما خدا نیستید ، شما هم یک آدم مثل بقیه آدم ها ، نظام اسلامی قانونی در اختیار شما قرار داد تا طبق این قانون عمل کنید ، حالا نکته ای که می خواهم عرض کنم بحث معامله ، بعضی از آقایان یا معامله گرند یا معامله می شوند ،  این پولها را بدهید به مردم ، بدهید به جوانان.

راست بگویید به مردم

حجازی تصریح کرد:این پروژه های متعددی که کلنگ زنی شد و در حد کلنگ زنی باق ماند ، خوب بروید و راه بیدازید تا تعدادی از این جوانان بروند سر کار و نان بخورند ، راست بگویید به مردم .

وی درادامه اظهارکرد: به منبر توهین شد و توهین به مبر توهین به پیغمبر اکرم (ص) است ، توهین به ائمه هدی سلام الله علیها است و توهین به امام خمینی (ره) است ، توهین به مکتب تشیع است و توهین به روضه اباعبدالله است ، کجا می خواهید بروید ؟ این تذهبون ؟ آقایان بروند بحث فاعلیت و قابلیت را مطالعه بکنند یک چیزی بفهمند ، خیلی صریح و ساده عرض کنم ، فاعلیت مثل باران ، کار باران چیست و چه انتظاری از باران است ؟ رویش زمین ، رویش سبزه و مزرعه و گیاه و گل .

حجازی افزود:من معمولا در خطبه ها شعر نمی خوانم اما عمدا شعر را شکسته می خوانم که شعر محسوب نشود ،اما این آقایان شنیده اند که می گویند در لطافت باران اختلاف نیست ، اما در باغ لاله می روید و در شوره زار خس و معنایش این است که یک جاهایی استعداد نیست ، قابلیت دارد ، فاعلیت و باران هست ولی قابلیت نیست ، پیامبر صلوات الله علیه منبر می رفت و سلمان و اباذر  از اهل بیت سلام الله علیه شدند ، اما ابوجهل و ابولهب یک جور دیگر شدند .

چرا به منبر حمله می کنید؟

وی گفت: آیا اشکال از پیغمبر صلوات الله علیه است یا از ابوجهل و ابولهب است؟ امیرالمومنین سلام الله علیه منبر رفت انساهایی جان دادند در محضر امیر المومنین سلام الله علیه و یک انسانهایی هم معاویه شدند ، حالا تقصیر امیر المومنین سلام الله علیه است یا بی لیاقتی معاویه ؟.

امام جمعه گچساران تصریح کرد:چرا به منبر حمله می کنید؟ آقا دار بی گناه است و  تقصر ندارد ، میثم تمار  همان داری که آقایان می گوید درخت گردو درخت چنار و … میثم تمار  تبدیل به منبر کرد و از آنجا به مردم گفت مواظب باشید مقابل پیغمبر و اهل بیت سلام الله علیه قرار نگیرید که آخرش روسیاه می شوید .

خطیب جمعه گچساران بیان کرد:داری که با آن میثم را دار زدند ، شیخ فضل الله نوری ها و نواب صفوی ها و  بزرگان دیگر و هزاران از علما را به دار زدند یعنی چی؟ منبر باعث شد که این انسان لیاقت پیدا کند تا به دار آویخته شود ، چون هم فاعلیت کامل بود و هم قابلیت ، منبر پیغمبر فاعل و قابلیت سلمان.

کلیک کنید  هیچ فقیر و بیکاری در بام نفت ایران پیدا نمی شود

دارید ملت را مثل برده می فروشید

وی افزود:امام (ره) منبر رفتند و ملت لبیک گفتند و این نظام را ایجاد کردند و در اختیار شما قرار دادند و حالا شما دارید ملت را مثل برده می فروشید ؛ آقا چند میلیارد می دهیم چه کسی را بخریم و چه کسی را بفروشیم ، خجالت بکشید ، حیا بکنید و این قدر توهین به این مردم نکنید ، حق این مردم این نیست .

مردم نان ندارند و جوانان بیکار هستند

حجازی گفت:انشاءالله خداوند توفیق بدهد شورای نگهبان و مجمع تشخیص مصلحت که به قول آقایان مافیای قدرت هستند ، ماهم حقیقتا دل خوشی ندارم ، ولی اینکه مافیای قدرت بگویند  و چه کسانی این را بگویند ، چه کسانی بگویند  ، درد آور است ، آقا متوجه باشید که مردم مشکل دارند ، مردم نان ندارند و جوانان بیکار هستند و دشمن از بیرون دارد این چنین دشمی می کند و سیل بخشی معظمی از کشور را درنوردیده است ، بیایید بین مردم بگویید مشکلات مردم چیست .

امام جمعه گچساران افزود: راست به مردم بگوییدکه اینقدر می توانیم حل کنیم و اینقدر را نمی توانیم ، خوب ۲۹۰ نفر می تواند و هر نفر صد هزار میلیارد ، چه کسی میرتواند این عدد را جمع کند ، چه کسی ماشین حسابش این ضرب را می تواند انجام دهد ، پس مملکت هیچ مشکل ندارد واینجوری آدم خجالت می کشد ، بس کنید ، من عذر خواهی می کنم ، حیا کنید از این ملت ، از خون شهدا ، از جاشین امام زمان،از خلوص این مردم حیا کنید .

وی اظهارکرد:انشاءالله خداوند توفیق دهد به وظایفمان به احسن وجه عمل بکنیم ، چشمانمان را باز کنیم ، گوشهایمان را باز کنیم ، چشم دل و قلب را باز کنیم و بدانیم چه می گذرد؛بعضی جاها نکات دیگری گفته می شود ، عین سبک وسیاق بعضی از کسانی که در زمان حضرت موسی سلام الله علیه بوده اند، بهانه تراشی و بهانه تراشی ، کار شکنی و کار شکنی و کار شکنی تا مردم گرفتار بشوند ، مردم مبتلا شوند و بگویند تقصیر نظام است ، یعنی چه؟ یعنی مردم را برعلیه نظام شوراندن؟.

امام جمعه گچساران افزود:یعنی کارشکنی بکنیم مشکلات ایجاد شود و اختلاس چند هزار میلیاردی شود و موارد دیگر و  بعد هم گزارش توخالی و پوچ ، فقط کلنگ بزنیم بگوییم مثلا هفتصد میلیارد ، پس کو ؟ و گزارش آبکی بعد مردم می فهمند تا مردم بگویند بله همه اینها شعار و دروغ است ، پس نظام مشکل دارد و مردم از نظام ناراضی بشوند . یعنی عین آن چیزی که دشمن از بیرون کشور می خواهد که مردم نسبت به نظام  دلسرد شوند .

خطیب جمعه گچساران اظهارکرد:توصیه می کنم مسئولین محترم در سطح کل کشور ، طبق دستور قرآن و ائمه معصومین سلام الله علیه ، صادقانه و بدون غل و غش و شعار از جانشین امام زمان اطاعت کنند و یقینا تمام مشکلات کشور حل می شود.

تلاش برای تقویت دشمن

وی بیان کرد: در دوران حضرت موسی به این شکل کار می شد که مردم نسبت به تفکر حضرت موسی سلام الله علیه دلسرد شوند و قارون هایی بود و مال اندوزی می کردند و از این مال به فرعونیان کمک می کردند ولی به حضرت موسی و یارانش کمک نمی کردند و زکاتشان را نمی دادند و تلاش می کردند دشمن تقویت شود و حضرت موسی و یاران صدیقش تضعیف شود .

یک راه را بروید

 امام جمعه گچساران گفت:الان یک رخنه هایی داریم می بینیم ، هرجا لازم شد ما از همه به رهبری نزدیکتر هستیم و هرجا لازم شد ما از همه به شهدا نزدیکتر هستیم ، و هرجا هم که دیگر نه ، می گوییم مجمع تشخیص مصلحت و کجا و کجا مافیای قدرت هستند ، یک راه را بروید ، فقط راه مستقیم ، راه های متعدد ممنوع است ، فقط یک راه و راست به مردم بگویید .

از اینجا اخبار خود را ارسال کنید با ما همراه باشید
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

سوغات شمالباران طبایران پمپتا انتخابات