کرونا نیوز؛

گزارش به نقل از پایگاه اطلاع رسانی صبح زاگرس ؛ مراسم جشن ” پدر نمونه ” که در شهر گچساران برگزار شد و حواشی زیادی را به دنبال داشت به نظر می رسد همچنان ادامه داشته باشد؛ در این میان برخی سیاسیون گچساران که همیشه منتظر چنین فرصت هایی بودند تا با بازی های رسانه ای و تبلیغاتی فضا را به نفع خود مصادره کنند، قصد گرفتن ماهی از آب گل آلود را دارند.

این ترفند ها که در نه تنها در گچساران بلکه در کل استان مختص یک نفر است و هر چند وقت یک بار با راه انداختن یک بازی رسانه ای سعی در انحراف افکار عمومی و فراموشی مسائل مهم دارد اما باید اشاره کرد که خود مردم نیز نسبت به قبل آگاهی بیشتری پیدا کرده اند و کمتر از ذشته فریب پمپاژ رسانه ای این افراد را می خورند.

نماینده گچساران و باشت در روزهای گذشته با انتشار مطلبی در فضای مجازی از بازداشت مسئول برگزاری این جشن گلایه کرده و از مسئولان قضایی شهرستان می خواهد نسبت به آزاد کردن وی اقدام کنند.

اکنون که این روحانی آزاد شده است غلامرضا تاج گردون پستی در صفحه مجازی خود منتشر کرد و از مسئولان قضایی شهرستان به دلیل این کار تشکر می کند و به نظر می رسد به طور غیرمستقیم می خواهد اعلام کند که درخواست او باعث شده است این اتفاق رخ داده است.

بر همین اساس یک منبع اگاه در گفتگو با صبح زاگرس گفت: پس از به وجود امدن حواشی جشن روز پدر در شهر گچساران مسئول برگزاری آن برای تحقیق درباره هر آن چه در این جشن اتفاق افتاده است بازداشت شد و این پرونده در مسیر عادی خود تا رسیدن به نتیجه نهایی قرار گرفت و اکنون نیز آزاد شده است.

وی در ادامه در پاسخ به این سوال که آیا درخواست تاج گردون برای آزادی این فرد موثر بوده است گفت: در این جشن هنجارشکنی هایی صورت گرفته است بنابراین بانی و مسئول برگزاری آن باید پاسخگوی این اتفاقات باشد، در حال حاضر نیز پرونده در حال سیر مراحل قانونی است و آزادی این فرد نیز هیچ ربطی به درخواست نماینده محترم گچساران و باشت ندارد.

در پایان ذکر این نکته لازم به نظر می رسد که متاسفانه در استان کهگیلویه و بویراحمد هنوز هم افرادی هستند که به دنبال ماهی گیری از آب گل آلود و سوء استفاده از فضای غبارآلود و تکیه بر دوقطبی های کاذبی هستند که خود ان ها باعث ایجاد ان هستند و در این فضای غبارآلود چنان گام برمی دارند که خیلی ها را همراه خود می کنند اما اگر درک درست و صحیحی از شرایط وجود داشته باشد این فضای غبار آلود کنار می رود و تشخیص راه بهتر صورت می گیرد.

 

از اینجا اخبار خود را ارسال کنید با ما همراه باشید