کرونا نیوز؛

اعضای شورای شهر این شهرستان در غیاب مسعود ظفری شهردار شهرستان دوگنبدان به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند.

رمضان عباسی در پاسخ به  خواسته استعفاء دسته جمعی اعضاء شورا برای جلوگیری از تضیع بیش از پیش حقوق مردم که محصول اختلافات اعضاء شورا و شهردار و نماینده این شهرستان است بیان داشت:کسانی که این خواسته را انتظار دارند آن را به گور خواهند برد.

وی در پاسخ به  صحت وجود اختلاف میان شهردار و اعضای شورای شهر گفت: ما هیچگونه مشکلی با شهردار نداریم.

گفتنی است،اعضای شورای شهر و شهردار در کنار نماینده مجلس شهرستان های گچساران و باشت پس از نامه نگاری در رسانه ها موجب بروز و کشف  عمق اختلافات در سه رکن اصلی تصمیم گیری های کلان در این شهر و ناتوانی در رفع مشکلات فی مابین را در اذهان عمومی مردم شهر دوگنبدان فراهم ساخته اند.

امید است در آینده ای نه چندان دور شاهد یک نشست خبری با حضور شهردار شهر دوگنبدان و اعضای شورا در کنار نماینده این شهرستان در جهت رفع همه مشکلات موجود میان این سه رکن صاحب قدرت و نفوذ اما پر حاشیه باشیم.

https://drive.google.com/drive/u/0/my-drive?gsessionid=QXvTSwp7GMnt24Nm_16JeA

انتهای خبر/امین کائیدی شادگان
با استناد به ماده 74 قانون تجارت الکترونیک مصوب 17/10/1382 مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه کرونا نیوز در بعضی از اخبار خاص کشوری یا استانی مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است