کرونا نیوز؛
    سید مسعود حسینی فرماندار باشت در پیامی درگذشت عالم مجاهد، اسوه اخلاق مداری و سیاست ورزی حضرت آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی-رحمه الله علیه- را تسلیت گفت.
متن پیام:
      رحلت یار و همراه صدیق و آگاه امام خمینی(ره) ، یاور هوشیارانقلاب اسلامی ،رفیق همراه و همگام رهبر معظم انقلاب اسلامی ؛ حضرت آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی -رحمه الله علیه- را به ملت بزرگ  ایران تسلیت  عرض می نمایم.
     ایشان ،عالمی مجاهد و بزرگمرد اخلاق مداری و سیاست ورزی بود که علاوه بر تلاش های موثر و هدفمند در مسیر شکل گیری و تثبیت انقلاب اسلامی و همراهی امام امت حضرت امام خمینی(ره) ، نقش بی بدیلی در بازسازی ویرانی های  پس از جنگ تحمیلی داشتند و با شجاعت و نوآوری، کشور را در مسیر مناسب و متناسب با ظرفیت های ایران اسلامی قرار دادند.
  بدون تردید فقدان این رکن مهم انقلاب و یارو رفیق رهبرمعظم انقلاب که در طول سالهای متمادی برای باروری انقلاب اسلامی زحمات جانفرسایی را متحمل شد بسیار سخت و جانگداز خواهد بود.
       اینجانب از طرف خود ومجموعه همکاران ،  این مصیبت جانگداز و جانکاه را به محضر رهبر فرزانه انقلاب، رییس جمهور محترم، خانواده محترم هاشمی و مردم شریف ایران تسلیت گفته و از درگاه خداوند رحمان برای روح  بلند و ملکوتی آن فقید سعید رحمت الهی و علو درجات خواستارم.
 
سید مسعود حسینی
فرماندار باشت
 
*تحریریه کرونا: مطلبی که می خوانید از سری مطالب نویسنده هوشمند کرونا نیوز است و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست. می توانید با ارسال یادداشت خود، این مطلب را تأیید یا نقد کنید.

منبع: فرمانداری باشت

انتهای پیام/
نرگس سجادی نیا