چهارشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۲

درخشش دانش‌آموزان قرآنی بهمئی با 24 عنوان استانی+اسامی و رتبه

به گزارش کرونا از بهمئی؛ رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان بهمئی از کسب ۲۴ رتبه برتر در مرحله استانی در مسابقات قرآن و عترت توسط دانش آموزان این شهرستان خبر داد و گفت: این مسابقات با هدف انس و ترویج فرهنگ قرآن و نماز در بین دانش‌آموزان در مرحله استانی برگزار شده و نفرات

اختصاصی کرونا

کد خبر : 93802
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۱۹

کرونا :

درخشش دانش‌آموزان قرآنی بهمئی با 24 عنوان استانی+اسامی و رتبه

به گزارش کرونا از بهمئی؛ رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان بهمئی از کسب ۲۴ رتبه برتر در مرحله استانی در مسابقات قرآن و عترت توسط دانش آموزان این شهرستان خبر داد و گفت: این مسابقات با هدف انس و ترویج فرهنگ قرآن و نماز در بین دانش‌آموزان در مرحله استانی برگزار شده و نفرات منتخب آن به مسابقات کشوری راه یافتند.

مسعود فرحبخش ضمن تقدیر از زحمات خانواده‌های دانش‌‌‌آموزان، مدیران ، معاونین و مربیان پرورشی مدارس، مدیریت و اساتید دارلقران امام رضا (ع) آموزش وپرورش در فراهم آوردن زمینه حضور حداکثری دانش آموزان، گفت: فراهم کردن بستر حضور دانش‌آموزان، در جشنواره بزرگ قرآن، عترت و نماز راهی جذاب و ملموس برای گرایش دانش‌‌‌آموزان به معنویات و موضوعات دینی است.

این مقام مسئول افزود: بیش از ۲۰۰ دانش‌آموز در مسابقات منطقه به صورت حضوری به رقابت پرداختند که از ۵۰ نفر از دانش‌آموزانی که در مسابقات استان شرکت کردند، ۲۴ نفر از آنان حائز رتبه استانی شده و ۱۴ نفر نیز به مسابقات کشوری راه یافتند.

فرحبخش تأکید کرد: برگزاری مسابقات قرآنی راهی مهم برای ترویج انس با قرآن و کتب دینی در بین خانواده‌ها و دانش‌‌‌آموزان است و از این طریق می‌توان معنویات را پررنگ‌تر کرد.

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان بهمئی با بیان اینکه دانش آموزان بهمئی در مسابقات فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد خوش درخشیدند به اسامی نفرات برتر اشاره کرد و گفت: پژمان جویبار صحیفه سجادیه اول، ابوالفضل چمبری مداحی اول، احمدرضا وحدت اذان اول، رامتین سجادی نیکو صحیفه سجادیه اول، فاطمه سعادت نهج البلاغه اول، اکرم جان افراهیان احکام اول ، کلثوم افراز نهج البلاغه اول، اسماء باکنده نهج ابلاغه اول، فاطمه پایا احکام اول، حسین حق طلب انشاء نماز دوم، امیرمهدی نصیری مداحی دوم، آتوسا رخشانیا نهج البلاغه دوم، سید یاسین موسوی اذان سوم، امیررضا نویدکیا نهج البلاغه دوم، محمد مهدی نصیری مداحی سوم، داوود جرست مداحی سوم، امیررضا زارع نهج البلاغه سوم، اشکان جاوید انشاء نماز سوم، حمیدرضا جشنی احکام سوم، حمیدرضا جوشن قرائت سوم، ثریا رخشان نیا نهج البلاغه سوم، فاطیما جشان زاده صحیفه سجادیه سوم، پریا شجاعی انشاء نماز سوم و اکرم جان افراهیان دعاخوانی دوم شدند.

کلیک کنید  خبر خوش شبکه دنا به مردم کهگیلویه و بویراحمد با پخش مناظره کاندیداها

پایان پیام/


منبع: فارس

نویسنده:

برچسب ها :

ناموجود

همسو با خبر روز

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

logo-samandehi