پنج شنبه ۱۳ بهمن ۱۴۰۱

آرایشگاه زنانه بورگ پردیس بهترین مرکز تخصصی رنگ مو در تهران

آرایشگاه زنانه بورگ پردیس بهترین مرکز تخصصی رنگ مو در تهران چکیده : رنگ کردن حرفه ای موهای شما می تواند به تغییر ظاهر شما کمک کند. اگر به دنبال پوشاندن موهای سرسخت بلوند، خاکستری یا قهوه ای روشن، مشکی خود هستید یا میخواهید جدیدترین رنگ موی مد روز را دریافت کنید و یا به دنبال

اختصاصی کرونا

کد خبر : 86557
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۲ دی ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۶

کرونا :

آرایشگاه زنانه بورگ پردیس بهترین مرکز تخصصی رنگ مو در تهران

آرایشگاه زنانه بورگ پردیس بهترین مرکز تخصصی رنگ مو در تهران

چکیده : رنگ کردن حرفه ای موهای شما می تواند به تغییر ظاهر شما کمک کند. اگر به دنبال پوشاندن موهای سرسخت بلوند، خاکستری یا قهوه ای روشن، مشکی خود هستید یا میخواهید جدیدترین رنگ موی مد روز را دریافت کنید و یا به دنبال اصلاح رنگ موی فاجعه بارتان هستید سالن تخصصی آرایشگاه زنانه پردیس بورگ (بهترین سالن تخصصی رنگ مو آرایشگاه حرفه ای برای رنگ مو در تهران پردیس و تهرانپارس) یکی از بهترین سالن های تخصصی رنگ مو در تهران انتخاب خوبی است.

 

به عنوان یک آرایشگر با تجربه ۱۰ سال، هنوز هم تکنیک های آرایشگری و زیبایی را در گوگل سرچ میکنم. با این حال، هنوز هم افرادی هستند  که به سالن تخصصی رنگ مو در آرایشگاه زنانه پردیس تهران مراجعه میکنند و بین انتخاب هایلایت و لولایت تردید دارند. در ادامه تفاوت و فرق هایلایت و لولایت را هم بررسی میکنیم.

برای رنگ موی ایمن با ما تماس بگیرید ۰۲۱۲۸۴۲۵۷۷۵

اینستاگرام   @Borgsalon

آیا میخواهید بین هایلایت یا لولایت یکی را انتخاب کنید؟

 Lori Zabel، هنرمند Redken و Laura Gibson، هنرمند L’Oréal Professionnel، در مورد اینکه هر کدام از اینها چیست و چگونه تصمیم بگیرید کدام یک برای شما مناسب است، صحبت میکند. چه به دنبال پررنگ کردن موهای بلوند خود باشید و چه به دنبال روشن کردن تارهای قهوه ای تیره خود! درادامه تفاوت و فرق هایلایت و لولایت:

آرایشگاه زنانه بورگ پردیس بهترین مرکز تخصصی رنگ مو در تهران

آرایشگاه زنانه در پردیس تهران

هایلایت مو چیستبهترین مرکز تخصصی رنگ مو در پردیس تهران

هایلایت قسمت‌های کوچکی از مو هستند که با استفاده از فویل یا تکنیک رنگ‌آمیزی با دست روشن می‌شوند تا رنگ پایه شما را تضاد کند و درخشندگی را به تارهای موی تان اضافه کند. برای رسیدن به هایلایت مو، رنگ کار شما باید از دکلره استفاده کند تا موهای شما را تا دو درجه روشن تر شود.

زابل می گوید: “اگر رنگ پایه شما قهوه ای است، هایلایت های شما می تواند قهوه ای روشن یا حتی بلوند باشد… اگر رنگ پایه شما بلوند است، هایلایت های شما دارای سایه های بلوند روشن تر است.”

اگر یک سر پر از هایلایت تصاویری از رگه های بلوند درشت را تداعی می کند، نترسید! آرایشگر شما با دقت بخش های انتخابی را روشن می کند تا ظاهرموهای  شما منظم و مرتب باشد. با این حال، برای رسیدن به رنگ دلخواه موهایتان انتخاب شما فقط هایلایت کردن نیست. بسیاری از تکنیک های برجسته سازی محبوب، مانند بالیاژ، می توانند به شما در رسیدن به نتیجه مشابه کمک کنند. بیاید تفاوت و فرق هایلایت و لولایت را بررسی کنیم.

لولایت مو چیست؟

هایلایت ها تکه هایی از مو هستند که کمی روشن تر از بقیه قسمت های مو رنگ شده اند، لولایت ها، لایت مخالف آنها هستند. این تارها باید حداقل یک یا دو درجه تیره تر از رنگ پایه شما و متضاد آنها باشند. فکر کنید که یک شی در زیر نور شدید خورشید میدرخشد . بدون سایه  چگونه می توانید درخشش آن را درک کنید؟ لولایت ها همان حس سایه را ایجاد می کنند و درخشندگی موهایتان را به خوبی نشان میدهد.

کلیک کنید  بارز ترین ویژگی های ردیاب خودرو چیست؟

زابل توضیح می‌دهد: «یک راه خوب برای توصیف تأثیر لولایت ها این است که وقتی کمی برنزه هستید، در یک تی‌شرت سفید بهتر به نظر می رسید. این همان تضاد است که باعث می‌شود تکه‌های روشن‌تر موهای شما روشن‌تر به نظر برسند، درست مثل اینکه تی‌شرت سفیدتان در برابر برنزه‌تان روشن‌تر به نظر می‌رسد.»

اگر کل موهایتان را رنگ کرده اید اما احساس می‌کنید که موهایتان مقداری از رنگ خود را از دست داده، احتمالاً رنگ کار شما در بهترین مرکز تخصصی رنگ مو در تهران لولایت کردن را به شما توصیه می‌کند

چه کسانی به لولایت مو نیاز دارند؟ بهترین مرکز تخصصی رنگ مو در پردیس تهران

هیچ کس به لولایت نیاز ندارد، اما ما به شدت توصیه می کنیم لولایت را برای تنوع استفاده کنید. اگر به نظر می رسد رنگ موهای شما کم رنگ است یا از نازک بودن رنگ موهایتان در عکس ها خوشتان نمی آید، لولایت انتخاب مناسبی است.

دلیل دوم و کاملاً متفاوت برای در نظر گرفتن اینکه لولایت را بخشی از زندگی خود کنید وجود دارد آنها می توانند به پوشیدن بیشتر رنگ موی جدید شما کمک کنند. اگر با موهای پلاتینی یخی گیر کرده اید، اما نگران هستید که سایه شما از بین ببرد، لولایت می توانند ظاهر موهایتان را کمتر دراماتیک کند.

به جای اینکه احساس کنید که موهایتان پوشیده از یک رنگ است با لولایت یک سایه انتقالی به موهایتان بدهید و از آن لذت ببرید.

آیا لولایت برای مو بهتر از هایلایت است؟ آرایشگاه زنانه در پردیس

همانطور که ممکن است بدانید، گیبسون می گوید که لولایت نسبت به هایلایت آسیب کمتری به مو وارد می کنند. او توضیح می‌دهد: «لولایت معمولاً با رنگ موی نیمه دائمی یا دائمی انجام می‌شود که می‌تواند آسیب کمتری نسبت به هایلایت به مو وارد کند.

با این حال، تمام تکنیک های رنگ آمیزی مو، موها را کمی ضعیف تر می کند. اگر قصد دارید موهایتان را لولایت کنید بهتر است که یک زمان مشاوره با رنگ کار خود در بهترین مرکز تخصصی رنگ مو در تهران  داشته باشید و برای تقویت تارهای موهایتان از یک یا دو ماسک موی تقویتی استفاده کنید.

 

آیا می توانید به طور همزمان موهایتان را هایلایت و لولایت کنید؟

درادامه بررسی فرق هایلایت و لولایت: اگر تا به حال عکسی را در اینستاگرام با تارهای ترکیب شده از چند رنگ مشاهده کرده اید، شما به ترکیبی از هایلایت و لولایت نگاه کرده اید. به گفته زابل، این کار میتواند به شما استایلی شبیه یک قاتل جذاب و فوق العاده بدهد.

کلیک کنید  بزرگترین اجتماع جمع‌خوانی قرآن جهان اسلام در قم

زابل میگوید: “افزایش ابعاد رنگ مو با لولایت به موهای شما بافتی درخشان می بخشد و موهایتان را درخشان تر می کند.” “همچنین به ایجاد رشد طبیعی‌تر کمک می‌کند، بنابراین برای هر کسی که می‌خواهد ظاهری کم‌نظیر داشته باشد، پیشنهاد میشود.”

چگونه از هایلایت و لولایت موهایتان مراقبت کنید؟ بهترین مرکز تخصصی رنگ مو در تهران

به همان اندازه که ما ظاهر هایلایت و لولایت را دوست داریم، نگه داری از آن نیز هزینه های بسیاری دارد. اگر می‌خواهید در زمان و هزینه خود صرفه جویی کنید و به سالن آرایشی نروید، میتوانید در منزل از موهای هایلایت یا لولایت شده خود مراقبت کنید.

زابل می‌گوید: «همان‌طور که لباس‌های طراحان را با صابون ظرفشویی نمی‌ شویندد، برای داشتن رنگ موی عالی و مراقبت از آن نیز باید از محصولاتی استفاده کنید که آن را حفظ ‌کند».

زابل توصیه می کند که روال مراقبت خود را با یک شامپو و  نرم کننده که برای موهای رنگ شده فرموله شده است مانند شامپو و نرم کننده Redken Color Extend Magnetics شروع کنید. این محصول فرمولی سبک و بدون چربی دارد که موهای رنگ شده شما را از ریشه تا نوک ساقه تمیز می کند.

اگر رنگ موهای شما به سمت بلوند خاکستری میرود، استفاده از شامپو و نرم کننده بنفش دو بار در هفته ضروری است تا رنگ موی شما زرد عقدی نشود. زابل شامپو و نرم کننده Redken Color Extend Magnetics را به شدت توصیه میکند چون این محصول تقویت کننده است و به روشن تر و سالم تر شدن موهای بلوند شما کمک می کند.

هر سیستم رنگی ممکن است تارهای شما را ضعیف ‌تر کند، به خصوص اگر رنگ ‌شناس شما از دکلره برای روشن کردن رنگ شما استفاده کند. به همین دلیل است که باید هفته ای یک بار از ماسک موی با کیفیت استفاده کنید تا تارهای موی خود را تقویت و جوان سازی کنید. Redken Color Extend Magnetics Mega Mask یک ماسک موی دو در یک است که هم یک تقویت کننده درمانی و هم مراقبتی است که به طور خاص برای مراقبت از موهای رنگ شده شما طراحی شده است.

حالا که در مورد هایلایت و لولایت اطلاعاتی دارید میتوانید به راحتی تصمیم بگیرید.

 

تهیه اختصاصی در سالن زیبایی بورگ پردیس و تهرانپارس: آرایشگاه شیوا پردیس

نویسنده:

همسو با خبر روز

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

اعلام وصول پایگاه خبری
logo-samandehi