پنج شنبه ۳ مهر ۱۳۹۹

هومان عسکری کاندیدای انتخابات مجلس

فرزندان صولت الدوله همیشه زنده هستند / دوم اسفندماه هم شگفتی خواهند آفرید

هومان عسکری کاندیدای انتخابات مجلس ۹۸در حوزه انتخابیه گچساران و باشت در جمع مردم روستای بیدزرد گچساران گفت: اگر صبر کنید خداوند در هر رفتار و در هر نشانه و آیتی نیز نشانه ای دارد،حرف آخرم را می خواهم اول بزنم و همه اشخاصی که در رد صلاحیتم سهوا و یا عمدا اقدامی کرده اند

اختصاصی کرونا

کد خبر : 49978
تاریخ انتشار : دوشنبه 14 بهمن 1398 - 21:27

کرونا :

فرزندان صولت الدوله همیشه زنده هستند / دوم اسفندماه هم شگفتی خواهند آفرید

هومان عسکری کاندیدای انتخابات مجلس ۹۸در حوزه انتخابیه گچساران و باشت در جمع مردم روستای بیدزرد گچساران گفت: اگر صبر کنید خداوند در هر رفتار و در هر نشانه و آیتی نیز نشانه ای دارد،حرف آخرم را می خواهم اول بزنم و همه اشخاصی که در رد صلاحیتم سهوا و یا عمدا اقدامی کرده اند همه اقداماتشان را به خداوند واگذار می کنم و می بخشم.

وی افزود:تمامی فعالیت های پشت پرده و اقداماتی که در این مدت صورت گرفت نه بخاطر اینکه هومان عسکری کاندیدا نشود ، آقای ایکس نباشد و می گویند بیدار باشید ،تمام اهداف برای این است که هویت قشقایی از بین برود اما من نمایندگی از این مردم پاک با صداقت قشقایی می گویم که فرزندان صولت الدوله همیشه زنده هستند و در طول تاریخ نیز زنده خواهند ماند و در دوم اسفندماه هم شگفتی خواهند آفرید.

عکسری در ادامه اظهار کرد:تمام تلاشهایشان و هزینه هایی که کردند،پیشنهاداتی که دادند و نیز تهدیدهایی که کردند تطمیع هایی که کردند تیرشان به سنگ خورد و توقع این را هم نداشتند که فرزندی از صلاله قشقایی نه احتیاج مادی دارد و نه دنبال پست است و نه دنبال مقام است و تنها هدف من برنامه ای است که قصد و نیت من تنها خدمت در جهت رفاه و آسایش این مردم خلاصه خواهد شد.

وی تصریح کرد:من اگر بتوانم تفکر بهمن بیگی که رفع تبعیض و تساوی و عدالت بین ترک و لر و در واقع تلاش برای بهداشت و آموزش عشایر بوده و تکه کلامش عشایری دلسوزی بودند که اینها باید به خدمات واقعی و رفاه و آسایش برسند همین تفکر را در شهر گچساران و باشت نهادینه بکنم بزرگترین برنامه زندگی ام را انجام داده ام.

عسکری اظهار کرد: از تمامی کسانی که دلسوزانه منتظر بودند و من را قرین محبت و دلسوزی خودشان قرار دادند تشکر و قدردانی می کنم و این نکته را می گوییم که ما قشقایی ها در دوم اسفند و در این دوره طلایی مطمئنا شگفتی خواهیم آفرید.

عکسری در ادامه اظهار کرد: تمام تلاشهایشان و هزینه هایی که کردند،پیشنهاداتی که دادند و نیز تهدیدهایی که کردند تطمیع هایی که کردند تیرشان به سنگ خورد و توقع این را هم نداشتند که فرزندی از صلاله قشقایی نه احتیاج مادی دارد و نه دنبال پست است و نه دنبال مقام است و تنها هدف من برنامه ای است که قصد و نیت من تنها خدمت در جهت رفاه و آسایش این مردم خلاصه خواهد شد.

کلیک کنید  ضروری است مشکلات تعطیلی جایگاه های سی ان جی برطرف شود

وی تصریح کرد:من اگر بتوانم تفکر بهمن بیگی که رفع تبعیض و تساوی و عدالت بین ترک و لر و در واقع تلاش برای بهداشت و آموزش عشایر بوده و تکه کلامش عشایری دلسوزی بودند که اینها باید به خدمات واقعی و رفاه و آسایش برسند همین تفکر را در شهر گچساران و باشت نهادینه بکنم بزرگترین برنامه زندگی ام را انجام داده ام.

عسکری تصریح کرد:از تمامی کسانی که دلسوزانه منتظر بودند و من را قرین محبت و دلسوزی خودشان قرار دادند تشکر و قدردانی می کنم و این نکته را می گوییم که ما قشقایی ها در دوم اسفند و در این دوره طلایی مطمئنا شگفتی خواهیم آفرید.

کاندیدای انتخابات مجلس افزود:در این مدتی که در جمع شما مردمان عزیز دیارم حضور نداشتم اما دلم اینجا با شماها بود،اگر چه برای موضوع تایید صلاحیتم فعالیتم می کردم ولی هیچگاه دلم نلرزید و بارها گفتند که کلیپ علیه فلان اشخاصی که اختلاف درست می کنند و گفتم که با ابروی انسان بازی نکنید و گفتند تهدید کنید و گفتم این تهدید هیچ تفاوتی با اقدام انسان های رذل ندارد و اینکار را انجام ندهید.

وی گفت:در گروه های مجازی حضور داشتم که دیگر برادران همزبانم در حمایت از دیگر کاندیداها چنان کاسه داغتر از آش بودند که هیچگاه نه جواب کسی را دادم و نه بی احترامی کردم و معتقدم بودم که اندیشه آزاد است و بارها حرف هایی شنیدم و ناراحت نشدم و حرف پشت سرم زیاد بود و گزارشات خلاف واقع نیز برای تخریبم زیاد دادند و برای تطمیع من از راه های زیادی نیز وارد شدند اما بدانند که یک تار موی قشقایی را به هزاران میلیارد تومان نخواهم داد.

عسکری در ادامه اظهار کرد:هیچ جا دلم لرزید اما یک جایی خیلی ناراحت شدم که وقتی متوجه شدم گزارشات هایی که علیه فرزند و برادرشان می آید از طرف همین همزبانان خودم است،اینجا دلم خیلی دلم لرزید و اینجا نهایت بی کسی را دیدم ،اما همه را می بخشم.

وی گفت: بدانید حرفم این است، اما یک جایی با همه این بدیهایی که دیدم و هرکسی پیش شخصیت های بزرگی می رفتند،اما بنده هیچکسی غیر از خداوند را در پیشگاه خودم ندیدم و نخواهم داشت،یک جایی در یکی از این روزهای انتخابات که برای تبلیغات رفته بودم دیدم چوبانی ترک زبان کنار جاده سرتپه ای ایستاده بود.

کلیک کنید  فرماندار گچساران: دوران طلایی سپاه در دوران خدمت جهانگیر انصاری رقم خورده است

وی افزود:بطری نوشابه ای خالی در دست داشت و تکان می داد و ایستادم و چند دقیقه ای صحبت کردم و بعد از چند دقیقه همکارانم به آن چوپان قشقایی گفتند که دکتر عسکری کاندیدا است و به او رای بده، اما گریه کرد و گفت تو برادر منی از من رای نمی خواهی، بطری آب را به من می دهی و می روی،اما دیگران همین آبی را که می خواهند به من بدهند اول رای می خواهند بعد آب را می دهند،پس بدانید این تفاوت رای قشقایی هابا دیگران است.

عسکری تصریح کرد:گفت در دور قبلی ۴ساعت راه را با تکه نان و پنیری راه افتادیم تا صندوق سیار و رای بدهیم و ۴ساعت نیز طول کشید تا برگردیم،گفت تو برادر منی و مطمئن باش که تنهایت نخواهیم گذاشت،اما بعد از دو ماه تنها جایی که دلم محکم شد شبی بود که بروی تپه آمده بود تا تلفش خط بدهد.

کاندیدای انتخابات مجلس اینجا به من زنگ زده بود و قسم به حضرت عباس خورد که کارت درست می شود و این قسمش چنان دلم را کرد که الان محکم و قرص می گویم این دوره به برکت همین دلسوزی ها و نان حلالی که بروی سفره ما گذاشتند حکمت خداوند براین است که این دوره قشقایی ها شگفتی درست کنند.

عسکری اظهار کرد: حرفم این است این دوره یک دوره طلایی است و من کاندیدا نیستم و همه شما کاندیداها هستید چراکه رای دان شما برای موفقیت من در آینده نیست و رای شما برای این است که هویت قشقایی برای آیندگان حفظ بماند.

وی افزود:من وکیل دادگستری با قاطعیت با مجرم،با قاتل،با اعدامی نشستم و چشم بر ابرو نگذاشتم اما یک جایی چنان ناراحت شدم و این ناراحتی را از دلم خارج کردم، آنجایی بود که به جای اینکه ببینم برادران من، همه کس و کارم بشوند و در شهری که هیچ قشقایی نه پست و نه سمتی دارد ،همین امروز هم علیه من گزارش می نویسند که همه را به خدا می سپارم.

کاندیدای انتخابات مجلس بیان کرد:در روز دوم اسفندماه به همه اعلام خواهم کرد که گزارشاتی که می نویسید پیش خداوند می رود و بعد در جای دیگر و حکمت خداوند این است که بندگان صالحش به جایگاهی که می خواهند برسند و دوم اسفند این اتفاق خواهد افتاد

برچسب ها :

ناموجود

همسو و مرتبط

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

*

code