امام علی (ع) می فرماید:
۞ اگر کوه بود قله تکی بود ۞ اگر سنگ بود سنگ سختی بود ۞

  • شناسه : 49028
آغوش باز کهگیلویه و بویراحمد برای سرمایه گذاری در شهرک‌ها و نواحی صنعتی

آغوش باز کهگیلویه و بویراحمد برای سرمایه گذاری در شهرک‌ها و نواحی صنعتی

  مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد گفت: با آغوش باز پذیرای متقاضیان سرمایه گذاری در شهرک‌ها و نواحی استان هستیم . موسوی افزود: ۱۳ شهرک و ناحیه صنعتی در استان داریم که از زیرساخت‌های لازم برخوردار هستند و با آغوش باز پذیرای متقاضیان سرمایه گذاری در این شهرک‌ها و نواحی هستیم . وی اظهارکرد: بیش از ۹۰ […]

 

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد گفت: با آغوش باز پذیرای متقاضیان سرمایه گذاری در شهرک‌ها و نواحی استان هستیم .
موسوی افزود: ۱۳ شهرک و ناحیه صنعتی در استان داریم که از زیرساخت‌های لازم برخوردار هستند و با آغوش باز پذیرای متقاضیان سرمایه گذاری در این شهرک‌ها و نواحی هستیم .

وی اظهارکرد: بیش از ۹۰ درصد واحد‌های تولیدی کشور را صنایع کوچک تشکیل می‌دهند که واحدهایی زودبازده هستند.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: استان کهگیلویه و بویراحمد با توجه به شرایط جغرافیایی مناسب از جمله نزدیک بودن به بنادر، آب و هوای مناسب و تخصیص مناسب منابع آبی و قرار گرفتن در بین ۵ استان بزرگ ظرفیت‌های خوبی برای سرمایه‌گذاری دارد .
موسوی جهان آباد تعداد واحدهای تولیدی فعال در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان را ۱۹۶ واحد و تعطیل را ۱۲۰ واحد عنوان و تصریح کرد: پیگیر بهره‌برداری سریع‌تر طرح‌های در حال ساخت استان نیز هستیم. همچنین دنبال هستیم که واحدهای تولیدی و صنعتی استان که امکان بازشگت به چرخه تولید و بلند شدن ندارند را تغییر کاربری دهیم.

وی ادامه داد: برگرداندن واحد‌های تولیدی و صنعتی راکد به چرخه تولید از دیگر برنامه‌های شرکت  شهرک‌های صنعتی است و علاوه بر این پیگیر هستیم شرایط به‌ گونه‌ای فراهم شود که واحد‌های نیمه‌فعال ( دارای فعالیت با ۵۰ و ۷۰ درصد) ما بتوانند با تمام ظرفیت کار کنند .
کمبود نقدینگی علت تعطیلی ۶۵درصد واحدهای صنعتی شهرکهای استان است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه برای توسعه صنعت استان باید از بخشی‌نگری خارج شده و نگاه جامع داشته باشیم، عنوان کرد: از ادارات و دستگاه‌های اجرایی و خدمات رسان و بانکها انتظار داریم که برای رونق صنعت در استان همکاری کنند .

موسوی تاکیدکرد: با توجه به تاکید مقام معظم رهبری بر بحث رونق تولید و با توجه به شرایط حساس کشور به لحاظ اقتصادی، از مدیران بانک‌ها می‌خواهیم توجه ویژه به حمایت از تولید و رونق تولید استان داشته باشند.

وی اظهارکرد: ۶۵ درصد علت تعطیلی واحدهای صنعتی مستقر در شهرکهای صنعتی استان کمبود نقدینگی، ۲۵ درصد فقدان بازار، ۵ درصد اختلافات شرکا، ۳ درصد ماشین الات و ۲ درصد نیز تامین مواد اولیه است.

از اینجا اخبار خود را ارسال کنید با ما همراه باشید

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.