کرونا نیوز؛

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بوکان نیوز ؛ هفته گذشته علیرضا رادفر معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی که اخیرا طبق روال مرسوم به عنوان رییس ستاد انتخابات استانداری منصوب شده است، در نشست خبری با اصحاب رسانه بر برگزاری انتخابات سالم و عدم ورود دستگاه های اجرایی در مقوله انتخابات تاکید داشت.

**موارد مطرح شده از سوی رییس ستاد انتخابات آذربایجان غربی در حرف و کاغذ نه تنها موردی نداشت بلکه بسیار  امیدوار کننده و جذاب بود؛ منتهی مواضع قاطع رییس ستاد انتخاباتی استان با آن چیزی که در عمل رخ می دهد از زمین تا آسمان تفاوت دارد.

**چندین ماه است که منطقه آزاد اقتصادی ماکو و فرمانداری شهرستان پیرانهشر به موضوع انتخابات ورود کرده اند. در این شهرستان ها تمامی عملکرد های دولت به نام نمایندگان رقم میخورد و این افراد ابایی از افکار عمومی نیز ندارند؛ البته منطقه آزاد ماکو و فرمانداری پیرانشهر پشتوانه های مهمی نیز دارند که جناب آقای رادفر فاقد این چنین پشتوانه است؛ خانواده فروزان در ارومیه از نزدیکان اسفندیار رحیم مشایی و همچنین آقای نوسودی فرماندار پیرانهشر نیز از رفقای نزدیک محمد رضا رحیمی هستند.

**علی ایحال ریاست محترم ستاد انتخابات استاندار آذربایجان غربی که مدعی برگزاری انتخابات سالم است، جهت روشن ساختن افکار عمومی و همچنین اثبات گفته های خود، اگر می تواند علی الحساب و نقدا استفاده از امکانات اجرایی در ماکو و پیرانهشر را به نام آقایان نماینده متوقف سازند تا اعتماد سازی لازم جهت برگزاری انتخاباتی سالم از سوی دولت در منطقه صورت گیرد.
نسل خرداد

پایگاه خبری تحلیلی

بوکان نیوز

انتهای پیام/
صالح الماسی