یکشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱

لیست قیمت لیزر موهای زائد در 1401

لیست قیمت لیزر موهای زائد در ۱۴۰۱ لیزر موای زائد امروزه اطلاعات بسیاری در مورد لیزر موهای زائد شنیده می شود. برخی تصور می کنند که پرتو لیزر می تواند پوست را بسوزاند و به اندام های داخلی آسیب برساند، در حالی که برخی دیگر فکر می کنند که این روش بسیار گران قیمتی است که فقط در

اختصاصی کرونا

کد خبر : 74061
تاریخ انتشار : شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۴

کرونا :

لیست قیمت لیزر موهای زائد در 1401

لیست قیمت لیزر موهای زائد در ۱۴۰۱

لیزر موای زائد

امروزه اطلاعات بسیاری در مورد لیزر موهای زائد شنیده می شود. برخی تصور می کنند که پرتو لیزر می تواند پوست را بسوزاند و به اندام های داخلی آسیب برساند، در حالی که برخی دیگر فکر می کنند که این روش بسیار گران قیمتی است که فقط در اختیار افراد ثروتمند است که هیچ کدام حقیقت ندارد.

لیزر موهای زائد فولیکول های مو را با کمک اشعه لیزر از بین می برد. درک مکانیسم اثر این روش کار سختی نیست. موهای تیره حاوی ملانین هستند، رنگدانه ای که می تواند امواج نور با طول مشخص را جذب کند. لیزر الکساندرایت که استاندارد طلایی در لیزر موهای زائد محسوب می شود، می تواند تا ۲ میلی متر به پوست نفوذ کند که در این عمق بیشتر موهای ما رشد می کنند. برای موهایی که ریشه آنها عمیق تر است، انواع دیگری از لیزر وجود دارد، نوع مناسب باید توسط متخصصی انتخاب شود که درک خوبی از آناتومی انسان داشته باشد.

ملانین تحت تأثیر پرتو لیزر، سلول های مو را به همراه عروقی که فولیکول مو را تغذیه می کنند، گرم کرده و از بین می برد. در نتیجه موها همراه با ریشه های مرده می ریزند و یکپارچگی پوست مختل نمی شود.

برخی از مراجعان می پرسند که آیا اشعه می تواند به اندام های داخلی فرد در طول عمل آسیب برساند یا خیر. پاسخ منفی است؛ از آنجایی که طول پرتوها، همانطور که قبلا ذکر کردیم، تنها ۲ میلی متر است، آنها به سادگی نمی توانند از طریق پوست نفوذ کنند و به اندام های داخلی برسند.

لیزر موای زائد

مزایای لیزر موهای زائد نسبت به سایر روش های رفع موهای زائد چیست ؟

تمامی محصولات رفع موهای زائد کاملاً دردناک هستند و اغلب با مشکل موی فرو رفته در پوست همراه هستند که برای دوستداران رفع موهای زائد با موم و اپیلاتور برقی کاملاً شناخته شده است. خطر آسیب پوست و عفونت ناشی از چنین محصولات اپیلاسیون نیز زیاد است.

اپیلاسیون الکتریکی برای پوست کاملا آسیب زا و برای بیمار دردناک است. با این روش ممکن است زخمهایی روی پوست ایجاد شود که اغلب روی پوست ماندگار هستند. حتی ممکن است موجب ایجاد سوختگیهایی شود که امکان دارد تا هفته ها، ماهها و یا سالها پوست شما را تحت تاثیر قرار دهند.

اما در حین لیزر موهای زائد احتمال عفونت تقریباً صفر است و دیگر نیازی به تراشیدن مو نیست، یکپارچگی پوست در طول عمل نقض نمی شود و تجهیزات از راه دور بدون تماس با پوست کار می کنند.

لیزر موای زائد

تزریق فیلر

در صنعت زیبایی به ندرت دیده می‌شود که محصولی که تقریباً دو دهه است شناخته شده به طور ناگهانی محبوبیت آن افزایش پیدا کند، به ویژه در جمعیت‌شناسی جدید، از سوی مخاطبان مورد نظر خود. فیلرهای پوستی ۱۶ سال است که وجود داشته اند، اما در پنج سال اخیر دوباره تجدید حیات کرده اند.

کلیک کنید  ضرورت افتتاح سفارتخانه های کشورهای اسلامی در قدس

تزریق فیلر برای اهداف زیبایی استفاده می شوند و به منظور حجم دادن و پر شدن پوست افراد هستند. هنگامی که این محصولات به درستی استفاده شوند، رایج ترین علائم پیری مانند چین و چروک صورت و چین های پوست را کاهش می دهند. بیشتر خانم ها از تزریق فیلر برای جوانسازی صورت و پوست خود استفاده می کنند.

تزریق فیلر به اشکال مختلفی انجام می شوند و مزایا و خطرات آنها از محصولی به محصول دیگر متفاوت است و با استفاده از تزریقات حرفه ای و ابزارهای استریل می توان خطرات آن را کاهش داد. پس از تزریق، پوست باید با کرمهای ضد آفتاب محافظت شود تا خطر تغییرات رنگدانه پس از التهاب را محدود کند.

بررسی ساختار پوست برای تزریق فیلر

پوست بزرگترین ابعاد را در بدن دارد که مساحت آن حدود ۲۰ فوت مربع است. از سه لایه تشکیل شده است: بالاترین لایه به نام اپیدرم و به دنبال آن درم و سپس هیپودرم یا بافت زیر جلدی. اپیدرم از دست دادن آب از سلول ها و بافت ها را کنترل می کند. بدون این سد محافظ، بدن به سرعت کم آب می شود.

درست در زیر اپیدرم، لایه دوم، درم قرار دارد. درم اگرچه حاوی رگ‌های خونی، اعصاب و فولیکول‌های مو است، اما عمدتاً از پروتئینی به نام کلاژن ساخته شده است. کلاژن شبکه ای از الیاف را تشکیل می دهد که ماتریکسی برای رشد سلول ها و عروق خونی فراهم می کند. از آنجایی که کلاژن جزء اصلی درم است، به عنوان ساختار حمایتی برای پوست عمل می کند.

هیپودرم لایه‌ای از چربی و بافت همبند است که حاوی رگ‌های خونی و اعصاب بزرگ‌تر و همچنین غدد عرق، چربی و سلول‌های کلاژن است. هیپودرم قسمتی از پوست است که موجب حفظ کردن گرمای بدن میشود و از اندام های مهم و حیاتی بدن حفاظت می کند.

تزریق ژل

میکروبلیدینگ

میکروبلیدینگ ابرو با نام‌های مختلفی مانند میکرو استروکینگ، میکروپیگمنتیشن، ابرو دوزی، پر کردن ابرو و ابروهای سه بعدی شناخته میشود و تقریباً ۲۵ سال است که در بخش‌هایی از آسیا و اروپا رایج بوده است.

در این روش از یک ابزار میکرو تیغه شبیه به چاقو استفاده میشود که در سر آن یک سری سوزن میکرو وجود دارد. میکروبلید به رنگ انتخابی رنگدانه آغشته می شود و سپس برای ایجاد یک برش ظریف یا میکروسکروک روی پوست استفاده می شود.

این فرآیند منجر به کاشت رنگدانه در پوست می شود که به آن میکروپیگمنتیشن یا میکروبلیدینگ می گویند. با تکنیک مناسب، نتایج ابروی میکروبلیدینگ زیبا و کاملا طبیعی به نظر می رسد.

میکروبلیدینگ

توصیه های قبل از میکروبلیدینگ

لطفاً حداقل یک هفته قبل از میکروبلیدینگ از مصرف کلیه داروها و مکمل های رقیق کننده خون خودداری کنید. اگر از رقیق کننده خون استفاده می کنید، لطفاً قبل از قطع آن با پزشک خود مشورت کنید.  داروهای رقیق کننده خون بدون نسخه که بیشتر نگران کننده هستند عبارتند از:

کلیک کنید  قیمت موبایل ۲۰ درصد کاهش می‌یابد

– هر چیزی که حاوی ایبوپروفن باشد،
– آسپرین یا هر دارویی حاوی آسپرین،
– روغن ماهی،
– جینکو بیلوبا،
– نیاسین،
– ویتامین E.

برای به حداقل رساندن خونریزی، کبودی احتمالی و ناراحتی، لطفا از مصرف این موارد قبل از میکروبلیدینگ خودداری کنید. همچنین استفاده از کافئین، الکل و ورزش در طول ۲۴ ساعت قبل از جلسه مجاز نمیباشد.

از جمله دیگر توصیه ها قبل از میکروبلیدینگ:

– هر گونه اپیلاسیون باید حداقل ۲ روز قبل از عمل انجام شود،
– الکترولیز حداقل ۱ هفته قبل از عمل،
– دو هفته قبل از عمل نباید رنگ کردن ابرو انجام شود.
– بوتاکس حداقل ۳ هفته قبل یا بعد از جلسه

– آفتاب گرفتن حداقل تا ۴ هفته قبل از انجام میکروبلیدینگ
– از هر گونه لایه برداری پوست، لیزر درمانی، کرم های حاوی آلفا هیدروکسی اسید یا گلیکولیک اسید خودداری کنید. همچنین مصرف رتینول در اطراف ناحیه تحت درمان را به مدت ۴ هفته قبل از عمل متوقف کنید.

لیزر موهای زائد

بیمارانی که از داروهای تجویزی استفاده می کنند باید با پزشک خود در مورد تداخلات، به ویژه آنهایی که از داروهای قلب، رقیق کننده های خون یا بیماری خودایمنی استفاده می کنند، مشورت کنند. ممکن است رضایت کتبی پزشک عمومی شما مورد نیاز باشد. برخی از داروها و گیاهان می توانند تورم و خونریزی را افزایش دهند. هرگز دارویی را که پزشک به شما توصیه کرده است بدون مشورت با او قطع نکنید. مصرف آرنیکا قبل و بعد از جلسه میکروبلیدینگ ممکن است خطر کبودی را کاهش دهد.

اگر جراحی زیبایی طی پنج سال گذشته در ناحیه مورد نظر انجام شده باشد، قبل از میکروبلیدینگ باید نامه ای از جراح شما ارائه شود.

در سالن های زیبایی معمولی، بدون توجه به آنچه به شما وعده داده شده است، هیچ کس نمی تواند ایمنی شما را در طول انجام موارد فوق تضمین کند. اما درباره مراکز درمانی تخصصی نمی توان این را گفت. زیرا هنجارهای بهداشتی به دقت رعایت می شود و اپیلاسیون توسط متخصصان دارای تحصیلات پزشکی انجام می شود که حداکثر راحتی و ایمنی را برای مراجعه کننده فراهم می کند. کلینیک تخصصی سارا زیر نظر متخصص با تجربه دکتر سارا زرین فر تمامی موارد ذکر شده در بالا را با دقت و کیفیت فوق العاده انجام میدهد. احتمال ابتلا به عفونت در چنین مراکزی صفر است و حرفه ای بودن متخصصان به جلوگیری از همه مشکلات غیر عفونی کمک می کند.

نویسنده:

همسو با خبر روز

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

اعلام وصول پایگاه خبری
logo-samandehi