شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹

خیانت در مذاکره پنهان/نماینده ای که همدست مفسدین است/مسئولین از رجایی ها و باهنرها یاد بگیرید

حجت الاسلام علیرضا صفایی،امام جمعه موقت گچساران ظهر امروز در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته ضمن دعوت خود و نمازگزاران به رعایت تقوای الهی با اشاره به جایگاه تقوا در زندگی بشریت،گفت:سرانجام دنیا از آن متقین است ،سختی ها و مشکلات در دنیا فراوان است اما به حق بدانیم که عاقبت نیک

اختصاصی کرونا

کد خبر : 49201
تاریخ انتشار : جمعه 8 شهریور 1398 - 20:48

کرونا :

خیانت در مذاکره پنهان/نماینده ای که همدست مفسدین است/مسئولین از رجایی ها و باهنرها یاد بگیرید

حجت الاسلام علیرضا صفایی،امام جمعه موقت گچساران ظهر امروز در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته ضمن دعوت خود و نمازگزاران به رعایت تقوای الهی با اشاره به جایگاه تقوا در زندگی بشریت،گفت:سرانجام دنیا از آن متقین است ،سختی ها و مشکلات در دنیا فراوان است اما به حق بدانیم که عاقبت نیک از آن انسان های با تقوا است.

آغاز ماه عزای حسینی

وی افزود:فرارسیدن ما محرم ،ماه عزای حسینی بر همه امت اسلامی تسلیت و تعزیت باید،محرم باردیگر فرار رسید و نگاه می کنیم در این کشور اسلامی که عاشقان امام حسین علیه السلام برسر در منازل ، مساجد ، تکایا و... پرچم های عزا برافراشته اند.

صفایی اظهار کرد: دلدادگان به سید و سالار شهیدان، خودشان را برای عزاداری ماه محروم آماده می کنند و انشاء لله که خدای عالم به همه توفیق دهد که بتوانیم در ماه محرم و صفر به نحو احسن و شایسته عزاداری سید الشهدا (ع) را برگزار کنیم.

امنیت و آبادانی با امر به معروف و نهی از منکر

امام جمعه گچساران تصریح کرد: امام حسین علیه السلام قیام کردند برای احیای امر به معروف و نهی از منکر ،موضوعی که امروز جامعه اسلامی ما به شدت به آن نیازمند است ، در روایات درباره این فریضه بزرگ آثار عجیبی ذکر شده است که شاید غافل باشیم چرا که سبب امنیت و آبادانی جامعه خواهد شد.

هرکسی هرجور که می خواهد می پوشد

خطیب این جمعه گچساران گفت:اگر قرار باشد هر کسی هر کاری که بخواهد بکند امنیت را از دیگران سلب می کند؛ آن آزادی که برخی ها شعارش را دادند و امروز جامعه ما در اثر این آزادی بی قید و شرط، هرکسی هر جوری هم که می خواهد می پوشد و پا به عرصه شهر و خیابان می گذارد .

وی افزود:امر به معروف و نهی از منکر اگر ایجاد شد در جامعه هم کنترل ایجاد می شود ،این افسار گسیختگی ها و این مسائل بی حجابی در جامعه که البته یکی از منکرها بی حجابی به این خاطر است، که گفته نشد و در مقابل منکر قدم عَلَم نکردیم.

اصلاح امور دین و دنیا

صفایی اظهار کرد:در روایات آمده است که امر به معروف و نهی از منکر سبب حلال شدن درآمدها برپایی واجبات و اصلاح امور دین و دنیاست و امام حسین علیه السلام فرمودند که قیام برای امر به معرف و نهی از منکر کرده ام.

کلیک کنید  فرماندار گچساران سفر یک روزه استاندار کهگیلویه و بویراحمد را تشریح کرد

 امر به معروف و نهی از منکر راه نجات جامعه

امام جمعه گچساران تصریح کرد:با شروع ماه محرم همه به امر به معروف و نهی از منکر ارج نهیم و همه هم در این زمینه تلاش کنیم که چرا راه نجات جامعه از مشکلات همان امر به معروف و نهی از منکر است.

خطیب این جمعه گچساران گفت:امروز هشتم شهریورماه سالروز انفجار دفتر نخست وزیری به دست منافقین جنایتکار و شهادت رئیس جمهور محمد علی رجایی و نخست وزیر شهید باهنر در سال ۱۳۶۰است.

شهید رجایی و خدمت برای مردم

وی افزود:منافقین می دانستند که چه کسانی به درد این مردم خواهند رسید، لذا ستون های این انقلاب را هدف قرار دادند ،رجایی مرد کار و خدمت بود و فردی متواضع برای همگان بود ،مردی بزرگی که خودش درد کشیده بود وبه یاری محرومین شتافت.

صفایی اظهار کرد:امروز سالروز شهادت شهید رجایی و شهید باهنر است و همچنان مردم به روح این دو شهید بزرگوار درود می فرستند و مردم برای کسانی که به دین و خلق خداوند خدمت صادقانه می کنند،دعا می کنند.

مسئولین از رجایی ها و باهنرها یاد بگیرید

امام جمعه گچساران تصریح کرد:ای کاش مسئولین امروز جامعه ما هم از این بزرگواران یاد می گرفتند و ای کاش از رجایی ها و باهنرها یاد می گرفتند و به داد مردم و قشر فقیر و مستضعف می رسیدند.

رئیس علی دلواری مردم مبارزه با استعمار

خطیب این جمعه گچساران گفت:دوازدهم شهریور سالروز شهادت مرد مبارز و رهبر قیام مردم جنوب در تنگستان بوشهر علیه نیروها انگلیس،همان  رئیس علی دلاوری است و چنین مردانی افتخار جامعه ایران اسلامی هستند ،این پیر استعمار انگلیس خبیث از دیرباز با این دین و این ملت دشمن بوده و هست و هر روز نقشه ای ریخته و علیه اسلام و ایرانی عمل کرده و می کند.

وی افزود:چند مدت پیش هم نفتکش ما را توقیف کرد اما با واکنش متقابل فرزندان غیور سپاه اسلام مواجه شدند، امروز هم رئیس علی دلواری ها در این مملکت زیاد است و انگلیس ها هم جرات ندارند که گوشه چشمی به این مملکت و انقلاب داشته باشند.

یاری محرومین  در جشن عاطفه ها

صفایی اظهار کرد: جشن عاطفه ها را در پیش داریم ،همه عزیزان می تواند در حد توان از طریق کمک های مردمی در این جشن هم سهیم باشند و کمیته امداد را در این امر خیر یاری نمایند.

کلیک کنید  متولیان فرهنگی شهرستان گچساران چه کسانی هستند؟/به قلم نرگس احمدپور

امام جمعه گچساران تصریح کرد:از قوه قضاییه تشکر داریم که دارند با شدت و حدت با فساد مبارزه می کنند،واقعا جای تشکر دارد و در این چند ماه اخیر آقای رئیسی منصوب شدند ،امیدی در دلها شروع شده و ملت ایران  نیز امیدوار شده اند .

تشکر از اقتدار قوه قضاییه

خطیب این جمعه گچساران گفت:آنهایی که به بیت المال دست برده اند، هر روز در رسانه ها می بینی که فلان پرونده چند هزار میلیاردی روی میز فلان قاضی است ،مگر چقدر است که اینها چند هزار میلیارد ببرند چرا نظارت نیست؟ و چرا حساب و کتاب نیست؟ چرا قبلا اینگونه نبود.

نماینده ای که همدست مفسدین است

وی افزود:مردم شریف ما خواستار اجرای قانون و مبارزه با تبعیض و فساد هستیم،فساد از آن هرکسی که می خواهد باشد دانه درشت باشد یا دانه ریز باشد، مسئول باشد یا غیر مسئول،عجیب است واقعا و گاهی شنیده می شود که نماینده مجلس همدست مفسدین است و همدست کسانی است که اقتصاد مملکت را به این روز کشانده اند ،مجلس خانه ملت است و باید به فریاد ملت رسید نه اینکه نماینده مجلس را بگیرند و دست بند بزنند و به عنوان مفسد ببرند.

خیانت در مذاکره پنهان

صفایی اظهار کرد:بازهم گوش ها می شنود که عده ای دارند بحث مذاکره پنهان را مطرح می کنند که خیانت است، خجالت باید بکشند کسانی که هنوز هم دم از مذاکره با آمریکا می زنند،مقام معظم رهبری فرمودند نه مذاکره خواهد شد و نه جنگ خواهد شد چرا گوش بعضی ها نباید بدهکار باشد در مذاکره با آمریکا ملت ما چه سودی بردند؟.

برجام چه سودی برای ملت ما داشته است 

امام جمعه گچساران تصریح کرد:این برجام چه سودی برای ملت ما داشته است و جز تحقیر و جز ذلت چه سودی به حال ملت داشت؟ این هم وضعیت اقتصادی و معیشت مردم؛با برجام قرار بود مشکلات مردم حل شود آیا حل شد؟؟؟،برجام یکی از این مواردی بود که با آمریکا مذاکره کردید پس دست بردارید.

خطیب این جمعه گچساران گفت:مقام معظم رهبری راه برون رفت از این مشکلات را نشان دادند،حمایت و رونق از تولیدات و کالای ایرانی ،پس بیایید بروی جوانان ارزشمند کشور سرمایه گذاری کنید و خدا را قسم می دهیم که این مسئولین در خواب غفلت را بیدار بفرمایند.

همسو و مرتبط

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

*

code