پنج شنبه ۷ بهمن ۱۴۰۰

نظارت ستادی و بازدید میدانی توسط معاونتهای سپاه عاشورا از سازمان بسیج شهرداری

نظارت ستادی و بازدید میدانی توسط تیمی متشکل از مسئولین معاونتهای سپاه عاشورا از معاونتهای سازمان بسیج شهرداری به عمل آمد. به گزارش کرونا نیوز پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا؛ نظارت ستادی و بازدید میدانی توسط تیمی متشکل از مسئولین معاونتهای سپاه عاشورا از معاونتهای سازمان بسیج شهرداری به عمل آمد. در ابتدا مسئول سازمان

اختصاصی کرونا

کد خبر : 30669
تاریخ انتشار : دوشنبه ۶ دی ۱۳۹۵ - ۸:۵۴

کرونا :

نظارت ستادی و بازدید میدانی توسط معاونتهای سپاه عاشورا از سازمان بسیج شهرداری

نظارت ستادی و بازدید میدانی توسط تیمی متشکل از مسئولین معاونتهای سپاه عاشورا از معاونتهای سازمان بسیج شهرداری به عمل آمد.

به گزارش کرونا نیوز پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا؛ نظارت ستادی و بازدید میدانی توسط تیمی متشکل از مسئولین معاونتهای سپاه عاشورا از معاونتهای سازمان بسیج شهرداری به عمل آمد.
در ابتدا مسئول سازمان بسیج شهرداری تبریزبعد از خیر مقدم به حاضرین در جلسه با ارایه گزارش کرونا نیوزی جامع و کامل از عملکرد سازمان بسیج شهرداری تبریز خدمت در بسیج را بالاترین افتخار خود دانست.
معاونتهای سپاه عاشورا بعد از بازدید و عرض یابی میدانی از نحوه عملکرد معاونهای سازمان بسیج شهرداری طی جلسه اقدام به گزارش کرونا نیوز دهی نمودند و نقاط قوط و ضعف هرمعاونت در آن برسی و تجزیه تحلیل گردید.
سرهنگ گل محمد زاده معاون امور هماهنگی سپاه عاشورا با بیان حساسیت ماوریتهای بسیج الالخصوص در حوزه های فرهنگی اشاره نموده وگفت: سازمان بسیج شهرداری تبریز به جهت گستردگی شهرداریهای و سازمانها و نیز ارتباط مستقیم با مردم از چندین جهت دارای پتانسیل و ظرفیت جهت فعالیتهای فرهنگی و ارتقاء سلامت اداری ورضایت ارباب رجو نیز پرورش مدیران لایق وصادق می باشد.
وی در ادامه افزود :فعالیتهای که این سازمان تا کنون داشته بسیار ارزنده و در خور شان بوده و با گزارش کرونا نیوزات ارایه شده توسط معاونتهای حاضر سازمان بسیج شهرداری تبریز لایق تشویق وتشکر می باشد.

منبع : سپاه عاشورا

نویسنده:

برچسب ها :

ناموجود

همسو با خبر روز

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

*

code