دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۳

قول انتخاباتی فرماندار جدید دنا به مردم و تاکید معاون سیاسی استاندار بر یک اصل مهم

به گزارش کرونا از سی سخت، جلسه تکریم و معارفه فرماندار سابق و جدید شهرستان دنا با حضور هاشمی معاون سیاسی استاندار، اعضای شورای تامین،اعضای شورای اداری و مردم در محل سالن شهید نجفی برگزار شد. حجت الاسلام واهبی زاده امام جمعه سی سخت گفت: انقلاب اسلامی به مدیرانی کارآمد و انقلابی نیازمند است که

اختصاصی کرونا

کد خبر : 100009
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۲ - ۹:۲۹

کرونا :

قول انتخاباتی فرماندار جدید دنا به مردم و تاکید معاون سیاسی استاندار بر یک اصل مهم

به گزارش کرونا از سی سخت، جلسه تکریم و معارفه فرماندار سابق و جدید شهرستان دنا با حضور هاشمی معاون سیاسی استاندار، اعضای شورای تامین،اعضای شورای اداری و مردم در محل سالن شهید نجفی برگزار شد.

حجت الاسلام واهبی زاده امام جمعه سی سخت گفت: انقلاب اسلامی به مدیرانی کارآمد و انقلابی نیازمند است که ویژگی های  اساسی داشته باشند، مدیر تراز انقلاب باید اعتقاد به پروردگار الهی داشته باشد،مدیری که لنز تیز دوربین پروردگار را بر اعمالش نبیند مردود است، التزام عملی به قانون داشته باشد چرا که مدیر قانون گریز جایگاهی در انقلاب ندارد،صداقت شفافیت وامانت داری از ویژگی های دیگر مدیر انقلابی است  چرا که این صندلی ها ماندگار نیستند و این اعمال و کردار ما هستند که می مانند و در  ذهن مردم باقی می مانند،

قول انتخاباتی فرماندار جدید دنا به مردم و تاکید معاون سیاسی استاندار بر یک اصل مهم 6

واهبی زاده اهتمام به امور مردم را یکی دیگر از  خصلت های مدیر انقلابی دانست وگفت: مدیر انقلابی مشکلات مردم را باید مشکل خود بداند و کمک کار مردم باشد و برای حل مشکل آنها شب و روز نداشته باشد،مدیر انقلابی لازمه بصیرت تخصص و تعهد است،مدیر انقلابی باید از فساد، رانت ورشوه پرهیز کند، بداخلاقی و بی احترامی به ارباب رجوع ممنوع است چرا که ارباب رجوع با مشکلات پیش ما می آید و ما باید با مهربانی و لطافت با آنها برخورد کنیم.

امام جمعه سی سخت اظهار داشت:در این سه ماه که به شهرستان دنا آمده ام درخشان زاده فرماندار اسبق همواره پیگیر مشکلات مردم در روستاها و بخش ها بودند و شعبانی هم در کسوت بخشدار مرکزی  سر زدن هفتگی به روستاها را همواره کنار ما بود و  سنگ تمام گذاشتند.

قول انتخاباتی فرماندار جدید دنا به مردم و تاکید معاون سیاسی استاندار بر یک اصل مهم 7

افشین دادستان گفت:درخشان مدیری دلسوز متخصص و پای کار بودند و همیشه برای حل مشکلات مردم سر از پا نمی شناختند و تا پاسی از شب در کنار مردم برای گره گشایی از کار آنها بودند، شعبانی هم مدیری پیگیر متعهد و دلسوز برای امور مردم هستند خوش برخورد و کسی است که درد مردم را درد خودشان می دانند.

دادستان دنا اظهار داشت: شهرستان دنا وضعیت خاصی دارد که همت جهادی می خواهد و دلسوزانی را می‌طلبد که همه دست در دست هم دهیم تا گره ای از کار و مشکلات مردم باز شود.

قول انتخاباتی فرماندار جدید دنا به مردم و تاکید معاون سیاسی استاندار بر یک اصل مهم 8

کوروش درخشان زاده فرماندار سابق دنا گفت: مردم سی سخت مردمی با فرهنگ و اهل قلم و علم و ادب هستند که خوشحالم دو سال از بهترین سنوات خود را در خدمت مردم فهیم شهرستان دنا و شهر سی سخت بودم در شهرستان دنا یک فضای یک دل و همدلی خاصی وجود داشت که باعث شد شهرستان با قطاری باسرعت حرکت کند.

درخشان زاده اظهار داشت: دو سال پیش در روز معارفه سه اصل را مطرح کردم و پایبند هر سه اصل  بودم ،اولین اصل که سرلوحه کارم بود اصل مسئولیت پذیری یعنی خدمت صادقانه،بی ریا،حضور در بین مردم که مصداق صحبت هایم برگزاری ۳۷ شورای اداری در روستاهاست،۱۲۶ روستا را سرکشی کردم و از نزدیک مشکلاتشان را رصد کردم،اصل دوم که تا حدودی در خود نهادینه کردم تکریم ارباب رجوع بود که تمام روز هفته درب اتاقم به روی همه باز بود و با ارباب رجوع ملاقات داشتم،اصل سوم ما می توانیم بود که گفتم و اعلام کردم نه و نمی شود و نمی تواننیم نباید از سوی مدیری گفته شود و همین طور هم بود و همواره چیزی به نام ناامیدی و یاس را تزریق نکردم ومشکلات را برطرف کردم و مصداق حرفم این است که  شهرستان تیدیل به یک کارکاه عمرانی شد در تمام نقاط روستاها فعالیت  را شروع کردیم و تغییر تحولات زیادی را دربحث عمرانی ایجاد کردیم.

قدم رو چشم ما گذاشتید/ استقبال از دو شهید گمنام در دهدشت+فیلم
دنبال کنید

قول انتخاباتی فرماندار جدید دنا به مردم و تاکید معاون سیاسی استاندار بر یک اصل مهم 9

درخشان زاده گفت: در طول این دو سال حدود ۴۰۵ پروژه با اعتبار ۲هزار و ۲۰۰ میلیارد قبل از سفر دوم اجرا کردیم،در زمینه راه و شهرسازی محور یاسوج سی سخت، چهار خطه کردن بخشی از جاده،۲ تونل، پل سردار شهید نجفی که باعث برون رفت سی سخت از بن بست و توسعه گردشگری است را داشتیم، در حمل ونقل جاده ای اکثر روستاها زیر سازی و آسفالت شدند منهای روستای جلاله و سادات محمودی که در حال کار کردن است، نصب نیوجرسی به طول ۱۶ کیلومتر در مسیری که قتلگاه هموطنان بود، نصب روشنایی چندین روستا، در حوزه گاز رسانی شهرستان دنا  به شهرستان سبز تبدیل شده است تقریبا ۹۹ درصد روستاها گاز رسانی شد، در بحث ارتباطات وفناوری ۹۸ درصد روستاها تحت پوشش اینترنت هستند،در حوزه کشاورزی ۶ کیلومتر بهسازی و سراب بندی داشتیم آبیاری قطره ای،۳ ایستگاه پمپاژ را احداث کردیم که  هزار هکتار را زیر کشت خواهد برد، در بحث آب رسانی قطعی آب شرب شهر سی سخت تمام شد،تنش آبی توتنده و سادات محمودی را با ارتقا ایستگاه برق و پمپاز بر طرف کردیم،انقلابی در حوزه بنیاد مسکن درحوزه روستایی پیاده رو سازی وجداول و آسفالت ایجاد کردیم،در آموزش و پرورش ۴۶ کلاس درس تحویل دادیم و تا ۱۰ سال آینده مشکلی نخواهیم داشت،  سرانه ورزشی را بالا بردیم و پروژه های راکد را رفع معارض، احیا ودر اختیار ورزشکاران گذاشتیم، ایستگاههای برق را تقویت کردیم،در حوزه عمران شهری شهردار جدید سی سخت واقعا شهر را  با آسفالت و جداول گذاری ها دگرگون شد.

وی گفت:  افتخارم این است هر جا مسئولیت داشتم باصلابت و بدون مسائل حاشیه ای و نگرانی با اقتدار و در چارچوب قوانین و دستورالعمل های صادر شده از  بالا کارها را انجام دادیم.

 

هاشمی مهر معاون سیاسی استاندار گفت: از زمان شکل گیری انقلاب توطئه ها علیه نظام شروع شد، ۴۵ سال مردم در مقابل توطئه ها ایستادند و مقاومت کردند که دشمن ناکام ماند،خدمات انقلاب خیلی زیاد است به طوری که منطقه صعب العبور زیلایی از نعمت گاز برخوردار شده است که اینها حاصل دفاع مردم از انقلاب و نظام است، در سال گذشته جنگی ترکیبی از سوی دشمن طرح ریزی شد و‌ تمام سازمان های جاسوسی  دنیا برنامه ریزی کردند تا توسط  عوامل خود فروخته داخلی ناامنی درست کنند که مردم با حضور در راهپیمایی حرکت خصمانه آنها را خنثی کردند.

هاشمی مهر افزود: مسئولین باید  نوکری این مردم را بکنند چرا که این مردم  شایسته بهترین ها هستند چرا که همین مردم همیشه تو دهنی محکمی به دشمن زدند و نگذاشتند انقلاب ضربه بخورد.

معاون سیاسی استاندار گفت: در دولت سیزدهم کارهای بزرگی انجام شد، رئیس جمهور شبانه روز برای مبارزه فساد اداری تلاش می کنند، عضویت ایران در  شانگهای از افتخارات  رئیسی است، روابط با کشورهای منطقه که ثمره خوبی داشته است.

90 درصد مزارع گندم و غلات «آبدانان» بر اثر خشکسالی خسارت دیده‌اند
دنبال کنید

وی گفت: در زمان حصور درخشان زاده در دنا تحول عظیمی در همه حوزه ها ایجاد شد و شهرستان روی ریل توسعه قرار گرفت، نگرانی مردم ایست بازرسی برای شوتی ها بود که محقق شده است، ،شهرستان جز شهرستان های برخوردار است و در همه زمینه ها پیشتاز است،انصا‌فا فرماندار دنا جز فرمانداران خوب ما بودند و همه مدیریت ایشان  را دیدند و دلیل  تغییر ضعف عملکردی نبود و تصمیم استانی است و طبیعی است که پست ها ماندگار نیستند، در فضای مجازی صحبت هایی هست که نباید به آنها  دامن زد.

معاون سیاسی امنیتی استاندار گفت: شعبانی فرماندار جدید آزمون بزرگی در پیش رو برای خدمت رسانی به مردم و تکریم ارباب رجوع دارد  که مطمئن هستیم از عهده آن بر می آید و به رسالت خودش عمل خواهد کرد و در چارچوب قوانین و دستور العمل ها به مردم خدمت خواهند کرد.

هاشمی اظهار کرد: بحث انتخابات است که در ۱۱ اسفند است که توصیه اکید بنده این است شما مامور دولت و مجری قانون هستید و حق سو گیری خود یا مدیران شما علیه و به نفع هیچ کاندیدایی را ندارید و باید کاملا بی طرف باشید و انتخاباتی کاملا سالم برگزار کنید و باید بستری سالم جهت بالارفتن مشارکت مردمی  فراهم کنید به طوری که آقا فرمودند رای مردم حق الناس است و  حق الناس قابل بخشش نیست.

 معاون سیاسی امنیتی استاندار گفت: اطمینان می دهم که در انتخابات امسال  امکان  هیچ گونه تقلبی از سوی مسئولین و برگزار کنندگان به دلیل نظارت دقیق و حساس مسئولین بالا دستی به وجود نخواهد داشت، ما وظیفه داریم در انتخابات شرکت کنیم و با مشارکت بالا تو دهنی محکمی به دهان یاوه گویان انقلاب بزنیم.

شعبانی سرپرست فرمانداری دنا ضمن تبریک هفته وحدت و تبریک میلاد پیامبر و امام جعفر صادق ع گفت:خدا را شاکرم در ایامی مبارک و خجسته که مصادف است با میلاد پیامبر  شروع به کارم است که استمداد می طلبم از ائمه تا بتوانم از این امانت الهی سربلند و پیروز بیرون بیایم.

شعبانی اظهار داشت: از استاندار و شورای معاونین به خصوص هاشمی مهر و مدیران حوزه ستادی و کسانی که به این حقیر اعتماد کردند  تشکر دارم و  امیدوارم با توکل به خدا پاسخ این اعتماد را  بدهم.

فرماندار دنا اظهار داشت: من تا امروز چه در  آموزش و پرورش و چه در مجموعه وزارت کشور  سرباز ولایت و نوکر و خدمت گذار مردم بودم و  هستم،

شعبانی گفت: درخشان زاده در همه زمینه های برای خدمت به مردم سربلند بودند و همواره پیگیر مشکلات مردم چه در روستا و چه در شهر بودند.

شعبانی اظهار داشت:این روزها بحث سیاسی برگزاری انتخابات است واین قول را به همه شما خواهم داد  که چهار اصل اساسی رهبر را در راس امورات که سلامت،رقابت، امنیت ومشارکت است سرلوحه کارم قرار دهم تا انتخاباتی سالم برگزار کنم.

پایان پیام/


منبع: فارس

نویسنده:

برچسب ها :

ناموجود

همسو با خبر روز

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

logo-samandehi