کرونا نیوز؛

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی ؛حجت الاسلام عبدالله نعمتی پور، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کهگیلویه،ضمن ابراز خرسندی از حضور مردم در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن،این حضور را نشانه بلوغ بصیرت دینی و سیاسی مردم عنوان کرد.

وی با بیان اینکه ماموریت سازمان تبلیغات اسلامی،زنده نگه داشتن باورهای انقلابی،اسلامی و اعتقادی است،گفت : در همین راستا بیش از ۳۰۰ برنامه فرهنگی،مذهبی در ایام فاطمیه و دهه فجر توسط این اداره با همکاری شورای هیات مذهبی و هیات های عزاداری انجام گرفت.

 نعمتی پور به ایام فاطمیه اشاره کرد و افزود: در این ایام ۷۰ روحانی مستقر و هجرت در شهر دهدشت،بخش های سوق،قلعه ریسی،جاورده،دیشموک و روستاهای محروم به ذکر مصیبت حضرت زهرا (س) پرداختند و همچنین در این ایام در شهر دهدشت از سخنرانان و وعاظ کشوری از جمله،حجت الاسلام بطحائی و حجت الاسلام اسکندری دعوت شد که خوشبختانه مورد رضایت مردم و عزاداران واقع شد.

 این مسئول اظهار داشت:در ایام دهه مبارکه فجر ۱۰۰ برنامه فرهنگی و انقلابی از سوی این اداره با همکاری شورای هیات مذهبی در،حوزه علمیه خواهران،اداره زندان،اتاق اصناف،مدارس،حسینیه ثارالله،اداره تبلیغات اسلامی،مساجد و حسینیه ها برگزار شد.

 نعمتی پور، تشکیل جلسه با پیشکسوتان جهاد و شهادت، تشکیل جلسه با نخبگان و تاثیرگذاران حوزه فرهنگ،تشکیل جلسه با فرهنگیان بازنشسته،تشکیل جلسه با زنان و نخبگان جامعه زنان،نشست با کانون مداحان،نشست با اعضا هیات های مذهبی،محافل انس با قران در مساجد و مدارس،دیدار با خانواده های معظم شهدا،حضور در جشن های انقلاب را از مهمترین برنامه های انجام گرفته در ایام دهه فجر عنوان کرد.

وی گفت،در ایام دهه فجر از سخنرانان برجسته ملی و استانی از جمله،حجت الاسلام فلاح،حجت الاسلام حریزاوی،حجت الاسلام برازش،سرهنگ وهابی زاده و اقای صالحی زاده استفاده شد.

 

در ادامه تصاویر مربوط به برنامه های دهه فجر آمده است؛

 
 
 
 
 
 
 
 
 

لینک منبع

از اینجا اخبار خود را ارسال کنید با ما همراه باشید