کرونا نیوز؛

[vc_row][vc_column][vc_column_text]کجایند شهریاران و سرداران و معماران و میرشکاران/واکنش فعال سیاسی گچساران به وضعیت بحرانی کارگران سد چم شیر

یدالله مرادی فعال سیاسی اصولگرای گچساران نوشت:

در سد چمشیر گچساران:
۱۲ ماه بی حقوقی
۱۲ ماه جیب خالی
۱۲ ماه دیگ بدون ته دیگ
۱۲ ماه دور از سفره رنگین
کی میتونه حس کنه درد پدری را که با هزاران امید و دلخوشی و لب خندان به زن و بچه اش گفت :الحمدلله رفتم سر کار
زنه گفت خدا را شکر امسال می ریم مسافرت .دختره گفت بابا النگو و پسرش هم گفت کفش ورزشی و ….؟!
و حالا عید آمده و گوشت و مرغ و لباس و اجاره خونه و لوازم آشپزخانه و پول مدرسه و سرویس و قسط وام و …..؟!
دولتمردان بی تدبیر و نجومی بگیران بیدرد و اشراف سیر و شکم پر و پیمانکاران میلیاردر و زمینداران صد ها هکتاری و معامله گران ارز و بیمه و بانکداری و سرمایه داران پورشه سوار چگونه درد چنین پدری و فرزندانش را درک و لمس میکنند!!
وقتی کارگر گرسنه می بینه برای ترقه بازی و رقص عمو نوروزی ! یک باصطلاح افتتاحیه و دکوراسیون نمایشی پروژه ای درخیابانی ۱۰۰ متری در سالگرد یک شوی انتخاباتی با شرکت دو وزیر !!! و مقامات استانی و شهرستانی برگزار میشه که فقط هزینه ی اون به اندازه حقوق سالانه اش بوده و به خوانندگان عروسی ها میلیونها بذل و بخشش میشه !، حق داره فریاد براوره و دانشجوی عدالت طلب وظیفه حمایت داره ،نهادهای انقلابی رسالت مطالبه گری از حقوق آنها را دارند .
نیروهای ارزشی و انقلابی و بسیجی افتخار همراهی با این مظلومان و مستضعفان را داشته باشند .،سفره های خالی این کارگران که از طبقه پایین جامعه و از حامیان صادق و جان بر کف انقلاب و نظام اسلامی هستند در انتظار حرکت انقلابی و بیدارشدن مدیران غفلت زده و افراد دلسوز و دردآشنای استان و شهرستان گچسارانند .
حال بپرسیم و بخواهیم و پیدا کنیم که :کجایند شهریاران و سرداران و معماران و میرشکاران قافله،؟‌”! تا حال که مرهمی بر دردمندان نیستند زخمی بر دردها نباشند ،اگر چاره نبودید لااقل چاله نباشید .

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_progress_bar values=”%5B%7B%22label%22%3A%22%D9%86%D8%A7%D8%B1%D8%B6%D8%A7%DB%8C%D8%AA%DB%8C%20%D9%85%D8%B1%D8%AF%D9%85%20%D8%AF%D8%B1%20%D8%AD%D8%A7%D9%84%20%D8%B1%D8%B4%D8%AF%22%2C%22value%22%3A%2260%22%2C%22color%22%3A%22pink%22%7D%5D” bgcolor=”bar_orange”][/vc_column][/vc_row]

از اینجا اخبار خود را ارسال کنید با ما همراه باشید

یدالله مرادی-29/11/96 دبیر بازنشسته از گچساران