پنج شنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۳

اعلام اسامی آثار راه‌یافته به جشنواره فیلم یاسوج- دنا

به گزارش کرونا از یاسوج، ۳۶۷ فیلم  به دبیرخانه شصت وهفتمین جشنواره فیلم یاسوج_ دنا ارسال شد که در نهایت ۳۵ فیلم داستانی، ۱۰ مستند، ۴ فیلم تجربی و ۶ اثر در بخش پویانمایی به عنوان برگزیده انتخاب شدند. اسامی آثار راه یافته به این جشنواره به ترتیب حروف الفبا به شرح زیر است؛ بخش

اختصاصی کرونا

کد خبر : 99397
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۷:۲۹

کرونا :

اعلام اسامی آثار راه‌یافته به جشنواره فیلم یاسوج- دنا

به گزارش کرونا از یاسوج، ۳۶۷ فیلم  به دبیرخانه شصت وهفتمین جشنواره فیلم یاسوج_ دنا ارسال شد که در نهایت ۳۵ فیلم داستانی، ۱۰ مستند، ۴ فیلم تجربی و ۶ اثر در بخش پویانمایی به عنوان برگزیده انتخاب شدند.
اسامی آثار راه یافته به این جشنواره به ترتیب حروف الفبا به شرح زیر است؛

بخش داستانی

«اثر انگشت» به کارگردانی زانیار محمدی نکو و تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران_دفتر ارومیه و زانیار محمدی نکو از ارومیه

«ایز» به کارگردانی وحید معصومی سرای و تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران_دفتر ارومیه و وحید معصومی سرای از ارومیه

«ایستگاه متروک» به کارگردانی محمدحسن حیاتی‌پور و تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران_دفتر خرم‌آباد و محمدحسن حیاتی‌پور از خرم‌آباد

«بار هستی» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی امید رشیدی نسب از خرم‌آباد

«برادران آب تنی» به کارگردانی سروش البخشی نائینی و تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران_دفتر آبادان و سروش البخشی نائینی از آبادان

«پروانه» به کارگردانی رضا زیدی و تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران-دفتر ایلام و رضا زیدی از ایلام

«پسماند» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی امیرعباس شوشی از اهواز

«تاخاری‌ها» به کارگردانی محمد آریانیک و تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران و محمد آریانیک از اهواز

«جلسه علنی» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی محمد حسنی از همدان

«حباب» به کارگردانی دیانا حیدری و تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران-دفتر همدان و دیانا حیدری از همدان

«حدس فروشنده» به کارگردانی زهیر سقاچی فیروزآبادی و تهیه‌کنندگی محسن دانشور بیری و وحید سعیدی از شیراز

«حصار» به کارگردانی علی مهرعلیزاده و تهیه‌کنندگی مهران منصوری و احمد کیا از ازنا

«خونمردگی» به کارگردانی امین اناری و تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران-دفتر خرم‌آباد

«خنزیر» به کارگردانی ماجد رستمی‌زاده و تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران-دفتر آبادان، شهلا موسوی و محمد معصومی از آبادان

«زنگ نقاشی» به کارگردانی آرش رفیعی تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران-دفتر ارومیه و آرش رفیعی از ارومیه

«زیر هشت» به کارگردانی پدرام مقیمی و تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران-دفتر نهاوند

«ژان» به کارگردانی حمیدرضا ارجمندی و تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران-دفتر ایلام و حمیدرضا ارجمندی از ایلام

«سِهون» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی حجت‌ وفایی نیک از یاسوج

جزئیات ضرب و شتم پزشک گچسارانی/ ضارب متواری است
دنبال کنید

«سه بعدی» به کارگردانی مهران کلنگ‌دار و تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران-دفتر اهواز و مهران کلنگ‌دار از اهواز

«سیاباز» به کارگردانی سعید حسین پور و تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران-دفتر ملایر

«شکار» به کارگردانی رامین محمدیار و تهیه‌کنندگی سازمان صداوسیمای مرکز مهاباد و رامین محمدیار از مهاباد

«شکارچی» به کارگردانی آرش کلهر و تهیه‌کنندگی احمد کلهر از بروجرد

«شیهه‌ی دور» به کارگردانی صمد قربان زاده و تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران-دفتر ارومیه و صمد قربان زاده از ارومیه

«قزلر» به کارگردانی محمد طالبی و تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران-دفتر اراک و فاطمه آتانی از اراک

«کارنیکا» به کارگردانی مریم صمدی و تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران-دفتر ارومیه و مریم صمدی از ارومیه

«کژدم» به کارگردانی شهرام قادری و تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران-دفتر ارومیه و شهرام قادری از ارومیه

«کهنه روستا» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی محمدرضا بابادی از اهواز

«لباس فرم» به کارگردانی پرهام کاویانی و تهیه‌کنندگی پرهام کاویانی و محمدرضا دهقان از شیراز

«مادرِ آنا و همسرش» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی سامان علی نژادیان از آبادان

«ماشه» به کارگردانی مهدی فلامرزی و مهدیه رنجبر و تهیه کنندگی الهه جهانی و مهدی فلامرزی از شیراز

«معلم جبرانی» به کارگردانی آرش رفیعی و تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران-دفتر ارومیه و آرش رفیعی از ارومیه

«ننه خُضَیره» به کارگردانی سعید کریمی و تهیه‌کنندگی بهسا صابری از دهدشت

«وارسلونا» به کارگردانی ولی کریم نیا و تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران-دفتر ایلام و ولی کریم نیا از ایلام

«وزلی» به کارگردانی سیده آرمینه شادرام و تهیه‌کنندگی سید داریوش شادرام از کرمانشاه

«هزاروسیصد» به کارگردانی شکوفه میرزایی و سارا مرادی و تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران-دفتر یاسوج، شکوفه میرزایی و سارا مرادی از یاسوج
بخش مستند
«۳cc» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی مهدی فلامرزی از شیراز

«بازگشت فلامینگوها» به کارگردانی محمد جواد آرمان مهر و سید حسین آزادی و تهیه‌کنندگی محمد جواد آرمان مهر از شیراز

«بوی مادر، بوی دریا» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی رضا محمدپور از ارومیه
«پس از ۲۲ سال» به کارگردانی

محمدعلی یزدان پرست و تهیه‌کنندگی محمدعلی یزدان پرست و مهسا قائمی از اراک

جزئیات راهپیمایی 22 بهمن و دعوت ازمردم برای حضور توسط بخشدار
دنبال کنید

«دفک» به کارگردانی بهنام بیرم‌ وند و تهیه‌کنندگی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی و بهنام بیرم وند از بروجرد

«سرپناه» به کارگردانی امین لطفی و تهیه‌کنندگی اباذر صالحیان از همدان

«فصل شیدایی» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی احمد احمدپور از خرم‌آباد

«کلگ» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی سعید پروزن از مارگون

«مریم» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی احمد معبودی از اهواز

«نقش زیگلر» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی محمد طالبی از اراک
بخش پویانمایی

«چهارچوب» به کارگردانی مجتبی حیدرپناه و تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران-دفتر آباده

«حصار» به کارگردانی داود وحیدی و تهیه‌کنندگی سید محمد باقر سجادپور از بجنورد

«حفره بعدی» به کارگردانی فاطمه احمدی و تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران-دفتر اراک و فاطمه احمدی از اراک

«داستان چراغ راهنما» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی محمدرضا بابادی از اهواز

«ده برآفتاب» به کارگردانی زیبا ارژنگ و تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران-دفتر یاسوج و زیبا ارژنگ از یاسوج

«لاخ» به کارگردانی ریحانه بابایی پور و تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران-دفتر همدان، مریم بابایی پور و ریحانه بابایی پور از همدان

بخش تجربی

«اینجا پر است از دست‌هایی که خسته نمی‌شوند» به کارگردانی محمد حسنی و تهیه‌کنندگی سمیرا شجاعی از همدان

«پرومته در خواب» به کارگردانی مسعود احمدی و تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران-دفتر شیراز و شیما پورسهم الدین از شیراز

«دور شدن» به کارگردانی امید میرزایی و تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران-دفتر ایلام، امید میرزایی و الکس تراویس از ایلام

«هبوب» به کارگردانی شیوا بافهم و تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران-دفتر شیراز و شیوا بافهم از شیراز
گفتنی است ۵۵ اثر برگزیده در طول سه روز برگزاری جشنواره در سینما هنر یاسوج اکران می شوند و علاقه مندان می توانند بعد از ظهرها برای تماشای آثار به سینما هنر واقع در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مراجعه کنند.

شصت‌و‌هفتمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان یاسوج-دنا، سوم تا ششم مهرماه ۱۴۰۲ به‌ میزبانی انجمن سینمای جوانان ایران-دفتر یاسوج و به‌ دبیری امین درخشان در شهر یاسوج برگزار می‌شود.

پایان پیام/


منبع: فارس

نویسنده:

برچسب ها :

ناموجود

همسو با خبر روز

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

logo-samandehi