دوشنبه ۸ خرداد ۱۴۰۲

قدردانی مسئولان از ایل سترگ بهمئی در تشییع شهید مدافع امنیت/وفاداری 15 رزمنده گرفتار در برف از زبان سردار حکمتیان

به گزارش کرونا از بهمئی مراسم تشییع پیکر شهید داوود جاودانیان ( شهید مدافع امنیت ) با حضور پرشور مردم در روستای کت از توابع  شهرستان بهمئی برگزار شد. نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد در این مراسم اظهار کرد: رسانه های شیطانی از شیطان و کشورهای شیطانی دفاع می‌کنند عده ای هم

اختصاصی کرونا

کد خبر : 88346
تاریخ انتشار : جمعه ۲۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۰

کرونا :

قدردانی مسئولان از ایل سترگ بهمئی در تشییع شهید مدافع امنیت/وفاداری 15 رزمنده گرفتار در برف از زبان سردار حکمتیان

به گزارش کرونا از بهمئی مراسم تشییع پیکر شهید داوود جاودانیان ( شهید مدافع امنیت ) با حضور پرشور مردم در روستای کت از توابع  شهرستان بهمئی برگزار شد.

نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد در این مراسم اظهار کرد: رسانه های شیطانی از شیطان و کشورهای شیطانی دفاع می‌کنند عده ای هم خداوند به آنها توفیق داده که به فرمان خداوند و اهل بیت و رهبر الهی ولی فقیه باشند.

امام جمعه شهر یاسوج خاطرنشان کرد: همه خواهیم مرد اما چه زیباست که انسان در راه و مسیر خدا و در مسیر دفاع از اسلام و امنیت عزت و شرافت سرزمین اسلامی خصوصا کشور ایران که مهد اسلام است و مهد اهل بیت عصمت و طهارت جان دهد.

قدردانی مسئولان از ایل سترگ بهمئی در تشییع شهید مدافع امنیت/وفاداری 15 رزمنده گرفتار در برف از زبان سردار حکمتیان 8

نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: در همین ایام دیدیم که به فرمان دشمنان و بیگانگان آن‌هایی که مخالف عزت و شرافت و استقلال و امنیت سرزمین‌اند به میدان آمده و امنیت کشورما را مورد هدف قرار دهند.

آیت الله حسینی گفت: برخی هم لحظه‌ای که جان می‌دهند در حال دفاع از اسلام و قرآن امنیت و ناموس هستند که خداوند به آن‌ها لطف بیکران دارد.

قدردانی مسئولان از ایل سترگ بهمئی در تشییع شهید مدافع امنیت/وفاداری 15 رزمنده گرفتار در برف از زبان سردار حکمتیان 9

نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: امروز سرزمین ما سرزمین الهی است حکومت ما الهی است قانون ما قانون خداست رهبر ما رهبر الهی است به فرمان این شخصیت این رهبر الهی مجاهدت کردن و دفاع کردن اجر بسیار بالایی دارد.

او گفت: برخی ها تلاش دارند که ما مسیر مرگ عزتمند و راه شهادت را گم کنیم برخی آمدند اسم شهید را بر افرادی که فرمان بی بی سی و اینترنشنال بود گذاشتند این نام مقدسی است و بر این افراد صدق نمی‌کند لذا فریب نخورید.

آیت الله حسینی اضافه کرد: شهید تعریف دارد آن کسی که امنیت کشور را به فرمان آمریکا انگلیس و آل سعود مورد هدف قرار می‌دهد و کشته شود شهید نیست.

وی بیان داشت: آن‌ها هم باید در دنیا مجازات شوند هم در آخرت باید مجازات شوند و در آتش جهنم بسوزند آن کسی که برای رضایت دشمنان این سرزمین حرکت می‌کند خسارت سنگینی در دنیا و آخرت خواهد دید.

کلیک کنید  رئیس جمهوری: حمایت از سرمایه گذار باید شکل عملی بخود گیرد

قدردانی مسئولان از ایل سترگ بهمئی در تشییع شهید مدافع امنیت/وفاداری 15 رزمنده گرفتار در برف از زبان سردار حکمتیان 10

نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: خوش به حال شهیدان و مدافعان این سرزمین خوش به حال مجاهدان که دشمنانی مثل آمریکا اسرائیل و انگلیس دارند ایران مرکز جبهه حق است و فرمانده آن مقام معظم رهبری است.

وی عنوان کرد: یک فقیه عادل عارف عالم و سیاست مدار است و در جبهه مقابل جبهه استعمار استکبار است که فرمانده این جبهه آمریکا اسرائیل و انگلیس و رژیم صهیونیستی است.

قدردانی مسئولان از ایل سترگ بهمئی در تشییع شهید مدافع امنیت/وفاداری 15 رزمنده گرفتار در برف از زبان سردار حکمتیان 11

وی ادامه داد: بعضی مواقع در شمال غرب تا ۵ و یا ۶ متر برف می بارد که اینها باید از آن پایگاه های خودشان پیاده بیایند طبیعی است که این بسیجی این پاسدار و سرباز و جانباز رفته که در شرایط سخت دفاع کند لذا شهادت نصیب هر کسی نمی‌شود.

فرمانده تیپ ۴۸ فتح استان کهگیلویه و بویراحمد هم گفت: یادمان نرفته است یک گردان سربند یا حسین بسته بودند و همه رفتند و برنگشتند یادمان نرفته است که شهدا به ما فرمودند ما که رفتیم کاری حسینی کردیم آیا شما که ماندید کاری زینبی خواهید کرد؟ یادمان نرفته است آنها با سرخی خونشان به ما یاد دادند خون می ریزیم پای سیاهی چادر خواهرانمان.

سردار حسن حکمتیان ادامه داد: از خاک بریدند و به افلاک رسیدند از همه دارایی خود مال و منال زن و فرزند و دلبستگی های دنیایی گذاشتند و بالاترین دارایی خود یعنی جان شیرینشان را با معبود حقیقی معامله کردند.

قدردانی مسئولان از ایل سترگ بهمئی در تشییع شهید مدافع امنیت/وفاداری 15 رزمنده گرفتار در برف از زبان سردار حکمتیان 12

قدردانی مسئولان از ایل سترگ بهمئی در تشییع شهید مدافع امنیت/وفاداری 15 رزمنده گرفتار در برف از زبان سردار حکمتیان 13

وی خاطر نشان کرد: با ریختن خونشان درخت انقلاب و اسلام را آبیاری کردند و درس مقاومت و ایستادگی را به همه ی آزادی خواهان جهان دادند به ندای هَل مِن ناصر یَنصُرُنی…؟ امام خودشان لبیک گفتند و با یزیدیان زمان جنگیدند.

فرمانده تیپ ۴۸ فتح استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: درود خدا بر شهید عزیزمان که هزار و پانصد کیلومتر دورتر از جغرافیای استانمان در ارتفاعات سربه فلک کشیده شمال غرب کشور در سرمای منفی ۴۰ درجه در شرایط بسیار بد آب و هوایی از کیان جمهوری اسلامی ایران و تمامیت ارضی کشورمان دفاع کردند و بارها و بارها در کنار ما با گروهک های تروریستی اخلالگران اقتصادی و قاچاقچیان مواد مخدر به صورت شبانه روزی در حال مقابله بودند.

کلیک کنید  مدیران کهگیلویه و بویراحمد موظف به همکاری با سرمایه‌گذاران هستند

قدردانی مسئولان از ایل سترگ بهمئی در تشییع شهید مدافع امنیت/وفاداری 15 رزمنده گرفتار در برف از زبان سردار حکمتیان 14

او ادامه داد: درود خدا بر قهرمانان تیپ همیشه پیروز ۴۸ فتح استان که سالهای سال در دوران پرافتخار دفاع مقدس در عملیات های ثامن الاائمه و طریق القدس و فتح المبین . بیت المقدس کربلای ۴ و ۵ والفجر ۸ و آزادسازی مهران حماسه آفریدند و برگ زرین دیگری بر افتخاراتشان با حماسه ی پر افتخار پدخندق ایجاد کردند.

سردار حکمتیان بیان کرد: و درود خدا بر این قهرمانان که سال های سال است بر مرزهای جغرافیایی ایران اسلامی در شرق کشور در جنوب غرب کشور در غرب کشور و بارهای بار در شمال غرب کشور در گرمای بالاتر از ۵۰ درجه خوزستان و سرمای منفی ۴۰ درجه ی آذربایجان و کردستان و طوفان های شن و ماسه ی سیستان و بلوچستان رزمیدند.

وی گفت: ماحصل همه ایثارگری ها ‌و رشادت ها و جوانمردی ها و پایمردی های استان کهگیلویه و بویر احمد تیپ ۴۸ فتح است اگر من بخواهم از این حادثه و اتفاقی که افتاده است با این مردم حرف بزنم باید بگویم در ارتفاعات شمال غرب کشور ۸ ماه ما با طبیعت در حال جنگیم.

خاطر نشان کرد: این فرزند از دامن شما رشد کرده و امروز مزد مجاهدت های خویش را دید ۱۴ ساعت بی امان در حال مبارزه با برف و بوران و باد شدید و سرما بودند.

سردار حکمتیان ادامه داد: هر ۱۵ نفر آن تیم که پایین آمده بودند أَشْهَدُ أَنْ لَا إِلٰهَ إِلَّا ٱللَّٰهُ خودشان را خوانده بودند اما هیچ کدامشان بی وفایی نکردند که ۱۴ نفرشان نجات پیدا کرد و این عزیز امروز سند افتخار ایل بزرگ و سترگ بهمئی شد.

انتهای پیام/

 


منبع: فارس

نویسنده:

برچسب ها :

ناموجود

همسو با خبر روز

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

اعلام وصول پایگاه خبری
logo-samandehi