دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹

شهادت سردار رشید اسلام نقطه عطفی مقاومت علیه استکبار جهانی است / حواشی جلسه شورای اداری گچساران

جلسه صبح امروز شورای اداری گچساران حال و هوایی دیگر داشت، بعد از قرائت آیاتی چند از کلام الله مجید و سرود ملی کشورمان با مرثیه سرایی “محمدرضا محمودی” مداح اهل بیت علیهم السلام  در رثای “سردار سپهبد قاسم سلیمانی” آغاز شد و مدیران و مسئولین ادارات گچساران در سوگ شهادت سردار سرافراز اسلام و

اختصاصی کرونا

کد خبر : 49751
تاریخ انتشار : یکشنبه 15 دی 1398 - 18:38

کرونا :

شهادت سردار رشید اسلام نقطه عطفی مقاومت علیه استکبار جهانی است /  حواشی جلسه شورای اداری گچساران

جلسه صبح امروز شورای اداری گچساران حال و هوایی دیگر داشت، بعد از قرائت آیاتی چند از کلام الله مجید و سرود ملی کشورمان با مرثیه سرایی “محمدرضا محمودی” مداح اهل بیت علیهم السلام  در رثای “سردار سپهبد قاسم سلیمانی” آغاز شد و مدیران و مسئولین ادارات گچساران در سوگ شهادت سردار سرافراز اسلام و دیگر همرزمانش به عزاداری پرداختند و اشک ماتم‌ ریختند.

حجت الاسلام سید امین الله حجازی،امام جمعه گچساران در ابتدای این نشست گفت: این ضایعه جانسوز را به همه عزیزان و ملت بزرگ ایران اسلامی تسلیت و تعزیت و به روح مطهر شهید سردار سلیمانی تبریک عرض می کنم.

وی افزود:به عنوان یک طلبه کوچک از همه کسانی که در سراسر عالم نسبت به برگزاری مراسمات بزرگداشت شهادت این سردار رشید اسلام محبت کردند، صمیمانه تشکر و قدردانی می کنم.

امام جمعه گچساران تصریح کرد:خوب است که همه و به ویژه نسل جوان مان سیره و سلوک سردار سلیمانی را الگو قرار بدهیم ،سردار سلیمانی همانند یک انسان معمولی بودند اما چه عواملی موجب شد تا شرق و غرب عالم در شهادت وی اشک بریزند که باید این انسان وارسته و با عزت را به خوبی شناخت.

وی افزود:شهادت بس مقامی با عظمت است و این مقام تنها از عهده خداوند برخواهد آمد و در حقیقت دست خداوند در کار است.

حجازی تصریح کرد: سردار سلیمانی به وظیفه اش در راه حق به شایستگی عمل کردند و همه قله ها را فتح و همه موانع را از سر راهشان هم برداشتند و به تمام معنا عبدالله و بنده خدا بود و امروز نه ایران اسلامی و نه جهان اسلام بلکه تمام دنیا غرق در ماتم و عزاست.

وی تصریح کرد:تلاش کنیم این نقطه عطف و درس بزرگ را نهادینه کنیم و از سردار سرافراز خوب درس بگیریم و سیره زندگی سردار که بر گرفته از سیره ائمه اطهار علیهم السلام است را الگوی خودمان قرار بدهیم.

امام جمعه گچساران گفت:حاج قاسم یک تفکر بود و خون مقدس سردار سلیمانی در ایران اسلامی و جهان اسلام اتحاد ایجاد کرد وهم رعب و وحشتی دو چندان در بین دشمنان به وجود آورد.

وی افزود:انتقام سردار سلیمانی یعنی محو کامل رژیم صهیونیستی و این انتقام تدریجی خواهد بود،براستی که امروز خون مطهر سردار سلیمانی اتحاد بیشتری بین مسلمین جهان ایجاد کرده است.

کلیک کنید  مسئولین نسبت به فراهم آوری زیرساخت ها اقدام کنند / سرمایه ای دارند بیایند و درب ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) را بزنند

شهادت سردار رشید اسلام نقطه عطفی مقاومت علیه استکبار جهانی است

جمالی ،معاون سیاسی و امنیتی استاندار در ادامه با اشاره به شهادت جانسوز سردار سلیمانی گفت: بحث از شخصیت بزرگ مالک اشتر زمان است ،شخصیتی که بنا به فرموده مقام معظم رهبری، آسمانی بودند و آسمانی شدند و در همین یکی دو روز ما تاثر گروه های مختلف کشور و عرصه بین الملل و جهان را شاهد هستیم.

وی افزود:حقیقتا تفکرات مختلف و نیروهایی که هیچ وابستگی سیاسی خاصی هم ندارند و خیلی تقیدی نیز به برخی مسائل ندارد اما دیدیم که تاثر عملی در راستای شهادت این سردار بزرگ اسلام داشتند و علت این است که نیت این سردار سپاه اسلام و نیز بیان و عملش در راه رضای خداوند بود و با شناخت ، آگاهی ،عقلانیت و ایمان، هدفش که همانا رضای خداوند متعال بود را پیمود.

جمالی در ادامه تصریح کرد:اما چرا همه از این شهادت سردار سلیمانی متاثر هستند و چرا همه قلوب را فتح کرده است؟ این است که حرکت این شهید از جنس حرکت انقلاب و نیز از جنس ارزش های دفاع مقدس بود.

معاون استاندار اظهار کرد: شهادت این سردار رشید اسلام و همرزمانش نقطه عطفی در حرکت مقاومت علیه استکبار جهانی است و حرکات این سزدار عزیز نشات گرفته از فرمایش مولا علی علیه السلام بود که فرمودند” دشمن ستمگران و یار ستمدیدگان باشید”.

وی افزود:شاخصه این شهید والا مقام‌، تبعیت محض از امر ولایت در راستای دفاع از مظلومان و نیز مبارزه با مستکبران عالم بود واین شهید به دست مستقیم شیطان بزرگ به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

وی افزود:حضرت امام راحل فرمودند که آمریکا شیطان بزرگ است و سردار سلیمانی با شهادتش اتمام حجت کرد که آمریکا حرف منطق را نمی فهمد و دولتمردان آمریکایی همان پیروان فرعونیان هستند.

جمالی گفت:شهادت سردار سلیمانی مقدمه ای برای برچیده شدن کلیه پایگاه های استکبار و باطل شدن حکومت های شیطان بزرگ در منطقه و جهان است و امیدواریم زمینه ای ایجاد شود که رهروان صدیقی در انجام اهداف و آرمان های این شهید بزرگوار باشیم.

برکت خون سردار سلیمانی باعث خواهد شد تا انقلاب اسلامی در زمان کمتری این راه پیروزی را بپیماید

سرهنگ سید علی اصغر نورایی نسب فرمانده سپاه ناحیه گچساران در ادامه نیز گفت: از مسئولین و مردم عزیز این شهرستان که در راستای برپایی مراسمات بزرگداشت شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی نهایت همکاری را داشته اند ،کمال تشکر و قدردانی را داریم.

کلیک کنید  فرمانداری برتر در حیطه پدافند غیر عامل معرفی گردید

وی افزود:دشمنان انقلاب اسلامی و دشمنان ملت های آزاده بدانند گرچه سردار سلیمانی به آرزوی دیرینه خودشان رسیدند اما سلیمانی هایی هستند که ظهور و بروزشان باعث نابودی دشمنان خواهد شد.

نورایی نسب اظهار کرد: برکت خون سردار سلیمانی باعث خواهد شد تا انقلاب اسلامی در زمان کمتری این راه پیروزی را بپیماید وان شالله پیروزی های عظیمی به زودی به دست رزمندگان ایران اسلامی اتفاق خواهد افتاد.

فرمانده سپاه ناحیه گچساران در ادامه تصریح کرد:در بحث برنامه ها باز هم مجددا از حضور مردم ،روسای ادارات و نهادها در مراسمات بزرگداشت شهادت سردار سپهبد سلیمانی تشکر و قدردانی می کنم و‌ از همه روسای ادارات ونیز هیات های مذهبی دعوت می کنم تا در مراسم تشییع نمادین شهید سردار سلیمانی که از مسجد شهیدان تا میدان امام(ره) در روز سه شنبه‌ این هفته راس ۱۰صبح برگزار می شود ،همکاری لازم را داشته باشند.

شهید حاج قاسم سلیمانی حق بزرگی بر جهان اسلام دارند

علی خوانپایه،فرماندار گچساران در ادامه نیز گفت:به نوبه خودم از سپاه پاسداران شهرستان گچساران‌ تقدیر و تشکر می کنم که در اجرای برنامه های بزرگداشت شهادت سردار سلیمانی همت گماردند.

وی افزود:شهید حاج قاسم سلیمانی حق بزرگی بر جهان اسلام دارند و در قضیه کشور سوریه و عراق خدمات بزرگی انجام دادند در حالی‌که دشمن برای فرپاشی دولت عراق و سوریه قد علم کرده بود و اگر سردار دل ها نبودند معلوم نبود که‌ چه اتفاقی برای این کشورها می افتاد.

خواپایه اظهار کرد:سردار سلیمانی سفیر بزرگ جهان اسلام بود و در تمام عالم از ایشان به نیکی یاد می کنند، سردار سلیمانی فراتر از یک فرمانده نظامی بودند و همه اقشار و گروه ها این روزها عزادار هستند ، درحالی که همه ما‌ امنیت و عزت مان را مرهون رشادت ها و از خود گذشتگی های سردار سلیمانی می دانیم.

وی تصریح کرد:در بحث مراسم تشییع نمادین پیکر مطهر شهید سردار سلیمانی در این شهرستان نیز همه ادارات، نهادها و روسای دستگاه ها در برپایی هر چه بهتر و باشکوه تر این مراسم همکاری لازم را داشته باشند.

انتهای پیام

تصاویر تکمیلی:

برچسب ها :

ناموجود

همسو و مرتبط

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

*

code