شنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۳

آقای غلامرضا تاجگردون،دستان قوی و پر زوری دارید

نمی دانم چرا ولی فکر می‌کنم خبرنگاران در شهرستان گچساران براساس نگاه های خاصی، با آن‌ها رفتار می شود. امروز استان کهگیلویه وبویراحمد میزبان یکی از وزیران دولت تدبیر امید بود. وزیر ورزش وجوانان را استاندار وجمعی از مسئولان ارشد شهرستان گچساران، به همرا ه غلامرضا تاجگردون نماینده مردم گچساران وباشت همراهی می کرد. بدون

اختصاصی کرونا

کد خبر : 31919
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۱:۰۹

کرونا :

آقای غلامرضا تاجگردون،دستان قوی و پر زوری دارید

نمی دانم چرا ولی فکر می‌کنم خبرنگاران در شهرستان گچساران براساس نگاه های خاصی، با آن‌ها رفتار می شود.

امروز استان کهگیلویه وبویراحمد میزبان یکی از وزیران دولت تدبیر امید بود.

وزیر ورزش وجوانان را استاندار وجمعی از مسئولان ارشد شهرستان گچساران، به همرا ه غلامرضا تاجگردون نماینده مردم گچساران وباشت همراهی می کرد.

آقای غلامرضا تاجگردون،دستان قوی و پر زوری دارید 3

بدون شک برای ورود یک شخصیت عالی رتبه به هراستان وشهرستان باید مقدماتی در سطوح مختلف برای برگزاری مناسب ودر شأن استان وشهرستان فراهم گردد.

اما چرا همیشه هزینه های این تشریفات را باید جامعه خبری بپردازد.

اگرچه راستای نابرابر چشمانم و نیمه بینایی ام همیشه شاهد، بی مهری بر رفتارهای فراوانی از سوی شخصیت های مختلف مسئول وغیر مسئول درهمچنین مراسم، رسمی بوده است، اما رفتار دوتن از بالاترین مقامات شهرستان گچساران امروز من را شگفت زده مجبور به نگارش این چند خط درد دل وبیان آزردگی نمود.

آری من امروز از حاج غلام آزرده خاطرشدم ،نه به علت آنکه امروز براساس حرفه وشغلم در مقابل دیدگانش برای پرسش دغه دغه های جوانان شهرم در مقابل پای وزیر ،توسط ارشدترین مقام شهرستان موردبی مهری قرارگرفته ام ،بلکه به علت نامهربانی که شخص ایشان نه به من، بلکه شجاعانه به جامعه خبری رواداشته است آزرده شده ام.

وقتی شخص اول ورزش کشور به شهرم می آید ، وظیفه من به عنوان یک خبرنگار گرفتن چند عکس ویک گزارش از آمدن ورفتن آن نیست،بلکه وظیفه من انعکاس مشکلات و گرفتن وعده حل آنها و متعاقبا گزارش به مردم است.

مدتی است عرف شده است که میهمانان کشوری حاج غلام شهرمان باوی می آیند وبا وی می روند.

جلسه شورای اداری گچساران در سالن فرمانداری برگزار شد
دنبال کنید

جناب آقای تاجگردون چه کسی گفته است که فقط شما در مقابل مردم وظیفه دارید؟

جناب آقای تاجگردون چه کسی این بدعت را پایه گذاری نموده است که وقتی وزیر و یا یک مقام اثر گذار کشوری در شهرستان حضور می یابد به جز فرماندار و احیانا مسئول میزبان آن مقام ، فقط شما خود را در بیان خواسته های مردمی به آن مقام محق می دانید؟

چرا جایگاه ویژه ای برای میهمانان کشوری خود در جهت پاسخگویی به خبرنگارانی که در کوچه پس کوچه های این شهر هر روزه با فریاد دغه دغه ها و مشکلات، مردم زندگی می کنند قائل نیستید.

چرا همیشه باید در مقابل میهمانان کشوری شما خبرنگارانی حضور یابندکه بذل توجه شما همیشه برای آنها محفوظ است.

چرا امروز وقتی من قصد بیان با زبان جوانان شهرم را به وزیر ورزش و جوانان داشتم مرا به شکلی ناشایست سانسور کردید؟

دستان قوی وپر زوری دارید که توانستید مرا آنگونه از مقابل وزیر به گوشه ای برانید ولی …

ای کاش امروز اجازه می دادید از وزیرشما بپرسم که چرا ربان ورزشگاهی را بریده اید که چندین سال است جوانان شهرستان گچساران با کمبودها وکاستی های این زمین در حال دست وپنجه نرم کردنند،

ای کاش اجازه می دادید ازمیهمان شما بپرسم به جای پاره نمودن ربان ورزشگاهی با چندین سال استفاده ، ورزشگاهی اختصاصی برای بانوان شهرم افتتاح می نمودید،

ای کاش اجازه می دادید ازمیهمان شما بپرسیم چرا افرادی خاص وبه طوری انحصاری اداره سالن های ورزشی شهرستان گچساران را با پایین ترین رسیدگی ،که نتیجه آن فرسودگی این سالن های ورزشی بوده است، همچنان در ید قدرت خود نگاه داشته اند،

آزادی ۹۶ زندانی جرائم غیرعمد لرستانی
دنبال کنید

اجازه می دادید ازمیهمان شما بپرسیم که چرا جوانان یکی از ابر ذخایرنفت وگاز خاورمیانه یک پیست دوچرخه سواری در شهرشان ندارند.

یقین بدانید اگر اجازه می دادید یکی از چند سوال بالا ،از میهمان شما پرسیده شود ،نه خاطر وزیر شما آزرده می گردید،نه یقعه کت ما توسط شما موردلطف قرار می گرفت ونه این چند خط آزردگی ما به زبان قلم بر این ورق به نگارش در می آمد.

یادداشت به قلم صالح الماسی

 

مطلبی که می خوانید از سری مطالب مخاطبان کرونا نیوز است و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست. می توانید با ارسال یادداشت خود، این مطلب را تأیید یا نقد کنید.

نویسنده:

همسو با خبر روز

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 4 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۴
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

حسن سه شنبه , 19 بهمن 1395 - 9:32

احسنت

ناشناس سه شنبه , 19 بهمن 1395 - 12:21

تاجگردون واقعا باعث تاسف است که چنین برخوردی را با خبرنگار خوب و فعالی چون آقای صالح الماسی داشتید . که همیشه دغدغه مشکلات و پیگیری آنها و طرفداری شما را داشت . لطفا از دل ایشان درآورید .

ناشناس سه شنبه , 26 بهمن 1395 - 17:28

اقای الماسی خدای شما هم کریمه

ناشناس سه شنبه , 26 بهمن 1395 - 17:28

اقای تاجگردون مغرور شده

logo-samandehi