شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۳

هنرمندی دیگری از افشاریان در هیئت فوتبال کهگیلویه و بویراحمد!

 کرونا یاسوج-یادداشت مخاطبین- فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد اکنون یک نماینده و کرسی در فدراسیون فوتبال دارد و خداداد افشاریان رئیس هیئت فوتبال این استان توانسته از سکوی پرتاب هیئت فوتبال کهکیلویه و بویراحمد به عنوان عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال و همچنین رئیس کمیته داوران فوتبال ایران جایگاهی بزرگ کسب کند. بی‌شک اگر افشاریان

اختصاصی کرونا

کد خبر : 101767
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۰ آبان ۱۴۰۲ - ۱۷:۳۱

کرونا :

هنرمندی دیگری از افشاریان در هیئت فوتبال کهگیلویه و بویراحمد!

 کرونا یاسوج-یادداشت مخاطبین- فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد اکنون یک نماینده و کرسی در فدراسیون فوتبال دارد و خداداد افشاریان رئیس هیئت فوتبال این استان توانسته از سکوی پرتاب هیئت فوتبال کهکیلویه و بویراحمد به عنوان عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال و همچنین رئیس کمیته داوران فوتبال ایران جایگاهی بزرگ کسب کند.

بی‌شک اگر افشاریان در حال حاضر به عنوان یکی از تصمیم گیرندگان فوتبال ایران در ساختمان سئول در کنار تاج و تیم مدیریتی فوتبال حضور دارد به واسطه صندلی هیئت فوتبال کهگیلویه و بویراحمد است که سکوی پرتاب وی شده است.

بعد از اینکه افشاریان به این منصب مهم دست یافت همه ارکان فوتبال کهگیلویه و بویراحمد از هوادار گرفته تا فوتبالیست‌ها و حتی خانواده‌هایی که به فکر آینده فرزندان خود در فوتبال هستند چشم امید به او بسته بودند.

در ابتدای حضور افشاریان در این منصب همه خوشحال و سرمست از چنین موفقیتی برای کهگیلویه و بویراحمد بودند و فکر می‌کردند که او می‌تواند این کشتی به گل نشسته را به ساحل خوشبختی سوق دهد.

اما نه تنها فوتبال کهگیلویه و بویراحمد به ساحل خوشبختی نرسید بلکه روزگار فوتبال با گذشته‌ها هیچ تفاوتی ندارد در روزگاری که تیم فوتبال شهرداری یاسوج با توان بومی خود مرزهای فوتبال ایران را درنوردیده بود هواداران به خصوص جوانان و نوجوانان روز شب خود را به عشق تیم فوتبال شهرداری سپری می‌کردند و آسیب‌های اجتماعی بسیار کمتر شده بود و همگان انتظار داشتند خداداد افشاریان با استفاده از توان خود در هیئت رئیسه فوتبال و حق رایی که در فدراسیون دارد فوتبال کهگیلویه و بویراحمد را تکانی دهد.

رئیس مجلس به کهگیلویه و بویراحمد سفر می‌کند
دنبال کنید

 آنچه که اکنون در فوتبال این استان دیده می‌شود به غیر از رکود و سکون چیز دیگری نیست اگر سری به ورزشگاه ۱۵ هزار نفری یاسوج بزنیم و یا اینکه ورزشگاه پیر تختی یا همان قلعه عقاب‌ها را به خوبی بنگریم در خواهیم یافت که این فوتبال با افشاریان و مناصب پرطمتراق او تحرکی نداشته است.

اما در تازه‌ترین مورد در سوپر لیگ استان کهگیلویه و بویراحمد همگان انتظار داشتند به واسطه اینکه این فوتبال و باشگاه‌ها و فوتبالیست‌های آن در زمره محروم‌ترین‌های کشور هستند مورد لطف و ترحم عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال قرار گیرند.

به یقین اگر به جای افشاریان یک فوتبالیست ۲۰ ساله نیز ریاست هیئت فوتبال را بر عهده داشت می‌توانست از هر کدام از تیم‌های سوپر لیگ ۲۰ میلیون تومان ورودی و ۲۰ میلیون تومان نیز ودیعه دریافت کند کاری که از عهده هر شخص غیر فوتبالی در کوچه و خیابان بر می‌آمد.

اما برخی از اهالی فن و کارشناسان فوتبال چنین می‌پرسند که به جز دستمزد داوران و نماینده هیئت کار شاق دیگری توسط هیئت‌های فوتبال برای تیم‌های سوپر لیگی انجام نمی‌شود.

البته از موضوع دو بار قرعه کشی سوپر لیگ فوتبال کهگیلویه و بویراحمد که بگذریم باید از آقای افشاریان پرسید به عنوان عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال چگونه از محروم‌ترین باشگاه‌ها و مستضعف‌ترین بازیکنان در فوتبال ایران حمایت کردید.

از این ۲۰ میلیون تومان دریافتی و ۲۰ میلیون تومان ودیعه که بگذریم آقای افشاریان به عنوان رئیس هیئت فوتبال کهگیلویه بویراحمد باید بداند که تیم‌های فوتبال این استان به دلیل مشکلات زیرساختی و عدم حمایت ادارات و نبود اسپانسر در بدترین وضعیت مالی قرار دارند و اگر قرار است شما نیز به عنوان نماینده با گرید بین المللی هیئت فوتبال این استان در مرکز نتوانید حمایتی از آنها داشته باشید عطای کار را به لقایش ببخشید زیرا ماندن در این منصب با این روش و قاعده چیزی به جز خون دل خوردن برای اهالی فوتبال نخواهد بود.

وعده‌ای سنگین از وزیر بهداشت به مردم کهگیلویه و بویراحمد
دنبال کنید

برخی از تیمداران که نام آن‌ها نزد کرونا محفوظ است خطاب به آقای افشاریان چنین گفته‌‌اند تیمی که ۵ سال تنها با یک دست لباس سر کرده و امورات گذرانده و برای ورود به مسابقات حتی به یارانه فوتبالیست‌ها و خانواده‌ها متوسل شده چرا باید چنین مورد کم لطفی هیئتی قرار گیرد که رئیس آن اکنون عضو هیئت رئیسه فدراسون فوتبال است.

پایان پیام/


منبع: فارس

نویسنده:

برچسب ها :

ناموجود

همسو با خبر روز

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

logo-samandehi