سه شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۳

گازرسانی خوبی در مناطق مختلف مسجد سلیمان انجام شد

نماینده مردم مسجدسلیمان، لالی، هفتکل و اندیکا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رکورد گازرسانی به شهرستان مسجدسلیمان در چهار دهه اخیر شکسته شده است، گفت : این رکورد در نوع خود بی سابقه است و در این راستا ۱۸ کیلومتر شبکه و ۶۰۰ انشعاب پراکنده شهری با پیشرفت فیزیکی ۸۳ درصد برای شهرستان مسجدسلیمان اجرا شده است.

اختصاصی کرونا

کد خبر : 96003
تاریخ انتشار : جمعه ۳۰ تیر ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۶

کرونا :

گازرسانی خوبی در مناطق مختلف مسجد سلیمان انجام شد

به گزارش کرونا به نقل از خانه ملت، علیرضا ورناصری اظهار کرد: ۴۵ کیلومتر شبکه و ۵۰۰ انشعاب روستایی با پیشرفت فیزیکی صدرصدی در مرحله نصب انشعابات قرار دارد.

وی با اشاره به اجرای ضربتی طرح گازرسانی به مناطق محروم و صعب العبور مسجدسلیمان افزود: درحال حاضر ۲۳ کیلومتر شبکه و ۳۰۰ انشعاب روستایی با پیشرفت فیزیکی ۱۰۰ درصد درحال نصب انشعابات است.

ورناصری با اشاره به اجرای ۵۴ کیلومتر شبکه و ۵۵۰ انشعاب پلی اتیلن در روستاهای مسیر جریک مسجد سلیمان، گفت: این مسیر شامل ۱۲ روستا با ۳۶۳ خانوار است.

نماینده مردم‌ مسجدسلیمان،هفتکل،لالی و اندیکا در مجلس شورای اسلامی افزود: ۲۰ کیلومتر شبکه روستاهای پاگچ که شامل پنج روستا و ۱۳۱ خانوار می‌باشد از جمله پروژه‌های فاقد مجوز در شهرستان مسجد سلیمان است.

وی با بیان اینکه این پروژه شامل ۷۰ کیلومتر خط تغذیه و شبکه گازرسانی به هشت روستا با ۱۶۱ خانوار و ۱۶۰ انشعاب برای شهرستان مسجدسلیمان انجام شده است ادامه داد: بیش از ۲۲ کیلومتر خط تغذیه لالی به مسجدسلیمان در مرحله تجهیز کارگاه است.

ورناصری به پروژه های گازرسانی شهرستان لالی اشاره کرد و ادامه داد: هفت کیلومتر خط انتقال ۲۰ اینچ تکمیلی این شهرستان با پیشرفت فیزیکی ۱۰۰ درصد در مرحله ساخت ایستگاه است.

نماینده مردم‌ مسجدسلیمان،هفتکل،لالی و اندیکا در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ۳۰ کیلومتر خط تغذیه “لالی”، “حتی” و “شاه آباد” با پیشرفت فیزیکی ۱۰۰ درصد اجرایی شده است.

نماینده مجلس شورای اسلامی از اجرای ۷۴ کیلومتر شبکه و ۷۵۰ انشعاب در روستاهای بخش “حتی” با پیشرفت فیزیکی ۱۰۰ درصد خبر داد و گفت:۸۰ کیلومتر شبکه با یک هزار و ۱۴۰ انشعاب روستاهای بخش “حتی” دارای ۸۹ درصد پیشرفت فیزیکی در دست اقدام می‌باشد.
وی به پروژه های دارای مجوز و در مرحله طراحی پیمان سپاری در شهرستان لالی اشاره کرد و بیان کرد: ۲۵ کیلومتر گازرسانی و ۳۶۰ انشعاب روستایی در مسیر “آرپناه” شامل ۱۰ روستا با ۳۴۲ خانوار آماده مراحل اجرایی است.

میراث طبیعی یزد قربانی سودجویی
دنبال کنید

ورناصری روند پروژه های گازرسانی شهرستان هفتکل را مثبت ارزیابی کرد و خاطر نشان کرد: ۳۲ کیلومتر شبکه به همراه ۴۰۰ انشعاب روستاهای “هفتکل” با ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی اجرا شده که آماده افتتاح و بهره‌برداری است.

نماینده مردم‌ مسجدسلیمان،هفتکل،لالی و اندیکا در مجلس شورای اسلامی به پروژه های فاقد مجوز شهرستان هفتکل اشاره کرد و ادامه داد: ۲۵ کیلومتر شبکه با نصب ۱۸۰ انشعاب پلی اتیلن در روستاهای “نفت‌سفید” هفتکل که شامل چهار روستا با ۱۳۸ خانوار است در حال پیگیری و شروع عملیات اجرایی است.

ورناصری با اشاره به اقدامات انجام شده در شهرستان اندیکا گفت: ۲۴ کیلومتر شبکه به همراه ۴۰۰ انشعاب پراکنده شهری با پیشرفت فیزیکی ۸۷ درصد در این شهرستان اجرا شده است.

وی با بیان اینکه ۳۴ کیلومتر شبکه با ۴۰۰ انشعاب و ۵۹ درصد پیشرفت فیزیکی در روستاهای “دوراب” در دست اجرا است اظهارکرد: ۱۱۵ کیلومتر شبکه به همراه یک هزار و ۳۰۰ انشعاب روستایی با ۳۴ درصد پیشرفت فیزیکی برای شهرستان اندیکا در حال اجرا است.

مسجدسلیمان دارای ۱۸۲ روستا است که از این تعداد ۴۶ روستا قابلیت گازرسانی ندارند و تاکنون ۵۷ روستا گازرسانی شده است.

بیش از ۹۴ درصد جمعیت روستایی این شهرستان از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند است./

پایان پیام

منبع: خانه ملت

نویسنده:

برچسب ها :

ناموجود

همسو با خبر روز

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

logo-samandehi