شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹

رئیس جمهور بیست و هشت روزه،طی کمتر از یک ماه در تاریخ ماندگار شد / وای بر شانس مستضعفین!!

ابوالحسن غلامی ،جانباز قطع عضو گچسارانی در مطلبی با اشاره به خدمات ارزنده شهید رجائی در دوران کوتاه ریاست جمهوری اش، نوشت: شهید رجایی ،رئیس جمهور بیست و هشت روزه، می شود طی کمتر از یک ماه هم در تاریخ ماندگار شد. در سن دوازده سالگی کنار زنده یاد پدرم ایستاده بودم و در حد

اختصاصی کرونا

کد خبر : 49191
تاریخ انتشار : چهارشنبه 6 شهریور 1398 - 10:04

کرونا :

رئیس جمهور بیست و هشت روزه،طی کمتر از یک ماه در تاریخ ماندگار شد / وای بر شانس مستضعفین!!

ابوالحسن غلامی ،جانباز قطع عضو گچسارانی در مطلبی با اشاره به خدمات ارزنده شهید رجائی در دوران کوتاه ریاست جمهوری اش، نوشت: شهید رجایی ،رئیس جمهور بیست و هشت روزه، می شود طی کمتر از یک ماه هم در تاریخ ماندگار شد.

در سن دوازده سالگی کنار زنده یاد پدرم ایستاده بودم و در حد توانم برای احداث خونه درم حله قدمی” آبادی سرمست”و رادک فعلی کمک می دادم.

فامیل های عزیزم آقایان “درویش مظاهری” و معمار”کا علی باز اسدی” مشغول همکاری بودند که ناگهان خبر انفجار و شهادت آقایان رجائی و باهنر منتشر شد،همه دست از کار کشیدند و غمی سنگین محیط را فراگرفت.

بابام همش در این لحظات می گفت: “وای بر شانس مستضعفین!!”، شاید اونروز معنی این جمله رو درک نکردم.

ولی امروز خیلی خوب حسش می کنم و از آن خطرناکتر اینکه آنان که همان ایام آرزویشان مرگ امثال رجائی و بهشتی بود الان به شدت به  برخی تصمیم سازان و تصمیم گیران نزدیک هستند.بله اینگونه ست که این شد روزگارمان!!!.

 به برخی ارکان محترم و عالی مقام دیارم توصیه و خواهش می کنم خوب دقت کنید و اطرافتان را بنگرید،هستند کسانی در کنار شماها که روزی افتخارشان نوشتن شعار: مرگ بر بهشتی و مرگ بر رجائی بر سینه دیوارهای گچساران بود؟!!.

شاید ناخواسته راه را اشتباه می رویم،برگردیم که دیر می شود،و مواظب جیب هائی باشیم که ته آنها سوراخ است.

همسو و مرتبط

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

*

code