چهارشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۳

“کیسان های ابوعمره” را پیاده به میدان نفرستیم!

مطلب زیبایی است از کانال بهشتیان ملاحظه فرمایید یادداشت وارده: “کیسان های ابوعمره” را پیاده به میدان نفرستیم! :باید مصداق های این سوء ظن های احمقانه را پیدا کرد و قبل از این که ذخیره‌های استراتژیک نظام و امثال “کیان”، پیاده به کارزار بروند و شهید شوند، “امید” دشمن را ناامید کرد. خلاصه‌ای از یک

اختصاصی کرونا

کد خبر : 35513
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۹

کرونا :

“کیسان های ابوعمره” را پیاده به میدان نفرستیم!

مطلب زیبایی است از کانال بهشتیان ملاحظه فرمایید
یادداشت وارده:

“کیسان های ابوعمره” را پیاده به میدان نفرستیم!

:باید مصداق های این سوء ظن های احمقانه را پیدا کرد و قبل از این که ذخیره‌های استراتژیک نظام و امثال “کیان”، پیاده به کارزار بروند و شهید شوند، “امید” دشمن را ناامید کرد.

خلاصه‌ای از یک قسمت مهم مختارنامه

پرده ۱)

سپاه “مختار سقفی” و “عبدالله بن زبیر” در نزدیکی یکدیگر اردو زده و در حال آماده شدن برای پیکار هستند. شمار سپاهیان “زبیر” حدود دو برابر سپاهیان “مختار” است، اما انگیزه بالای علویان در خونخواهی سیدالشهدا علیه السلام قدرتی صد چندان به آنها داده و رعب و وحشتی عجیب را در دل زبیریان انداخته است.

پرده ۲)

زبیریان که امید چندانی به پیروزی در جنگ تن به تن ندارند، برای تضعیف روحیه سپاهیان مختار و ایجاد تفرقه بین آنها، به حیله های فردی به نام “محلّب” دل بسته اند و قدرت و زیرکی او در “جنگ روانی علیه دشمن” را به تیرهای نامرئی تشبیه می کنند. “محلّب” چندین بار تلاش می کند تا بین “عرب” و “عجم” در سپاه مختار بدبینی ایجاد کرده و آنها را درگیر جنگ بین خود کند، اما تدبیر “کیسان ابو عمره” که یکی از سرداران ایرانی سپاه علویان است مانع موفقیت “محلّب” در این حربه می شود.

عدم موفقیت “محلّب” در دو – سه ترفند اول خود، فرمانده آنها یعنی “مصعب بن عبدالله” را به خشم آورده است. هر یک از سرداران لشکر زبیری راه حلی برای ادامه جنگ پیشنهاد می دهد.

پرده ۳) 

درست در شرایطی که همه افراد از ترفندها و حیله های “محلّب” ناامید شده بودند، نکته مهم ماجرا رقم می خورد. “محلّب” جمله ای می گوید که بسیار جای تأمل دارد. او با اعتماد به نفس خاصی می گوید: «من هنوز به “بن وهب” امیدوارم.» یعنی شخصی به نام “بن وهب” در سپاه مختار هست که دشمن برای اجرای مقاصد پلید خود به او “امیدوار” است!

برای ما بدون ما تصمیم نگیرید! / باید از یک مشاور کمک بگیرم
دنبال کنید

پرده ۴) 

“بن وهب” که یار دیرین فرمانده فعلی سپاه مختار است، به نیت خیر “کیسان ابو عمره” در بیعت با مختار شک می کند و از فرمانده می خواهد تا برای اطمینان از نیت “کیان”، او را با روش خاصی آزمایش کند. بدین ترتیب که از او بخواهد پیاده به مصاف دشمن برود. اگر “کیان” اطاعت کرد، نیتش خیر است وگرنه قصد خرابکاری دارد!!!

پرده ۵) 

فرمانده از «کیان» می خواهد که پیاده به میدان برود. «کیان» هم علیرغم تشخیص خود، از فرمانده اطاعت می کند و طبیعتاً در کارزار با دشمن شکست خورده و شهید می شود. فرمانده سپاه مختار پس از شهادت «کیان» اعتراف می کند که در این مورد اشتباه کرده و به دلیل «یک سوء ظن احمقانه» و با تصمیمی اشتباه، «کیان» که یکی از بهترین سرداران سپاه بوده است را به کام مرگ فرستاده و این ذخیره استراتژیک قیام را نابود کرده است.

پرده ۶)

قرن ها از قصه “محلّب” و “بن وهب” و “کیسان ابو عمره” می گذرد. کشور “کیان” یعنی ایران، می شود مرکز اصلی شیعیان جهان. دشمنان علویان هنوز هم برای مقابله با ما از حیله و نیرنگ استفاده می کنند و به برخی از “بن وهب” های ما امیدوارند.
باید مواظب “امیدواری” دشمن بود. باید بر “سوء ظن های احمقانه” و “وسوسه های شیطانی” غلبه کرد.

باید مصداق های این سوء ظن های احمقانه را پیدا کرد و قبل از این که ذخیره‌های استراتژیک نظام و امثال “کیان”، پیاده به کارزار بروند و شهید شوند، “امید” دشمن را ناامید کرد.

هدف از برگزاری مسابقات زنده نگه داشتن شهدای انقلاب و پیروزی انقلاب اسلامی ایران است
دنبال کنید

بفرمایش مقام معظم رهبری مهم انجام وظیفه است حتی هدف نباید فقط شهادت باشد

✍جناب رسایی منافقان و خاینان خبیث داخلی آرزو دارند همه نیروهای انقلابی به آرزوی خود یعنی شهادت دست پیدا کنند و ضد انقلاب با محو انقلابیون؛ انقلاب را به تصاحب خود در آورند؛ پس به بازیهای کثیف آنها اعتنایی نکنید.

نویسنده:

همسو با خبر روز

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

logo-samandehi