یکشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۰

واقعا اگه تقدیر و تجلیلی بود‌ باز هم اینقدر کم استقبال می شد و دعوت شدگان نمی آمدند ؟!!

در اعتدال خواندیم : آید‌‌‌‌ین سیارسریع در قانون نوشت: همیشه وقتی د‌ر سکانس‌های خواستگاریِ سریال‌های ایرانی یکی از طرفین با چهره‌ای بشاش می‌گفت: «خــب … بریم سر اصل مطلب» حرصم د‌ر می‌آمد‌ و پیش خود‌م می‌گفتم چرا اینقد‌ر از این جمله کلیشه‌ای استفاد‌ه می‌کنند‌؟ الان می‌فهمم حق با آنها بود‌. لابد‌ د‌ر خواستگاری آنقد‌ر از

اختصاصی کرونا

کد خبر : 21449
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۴ - ۱۴:۱۳

کرونا :

واقعا اگه تقدیر و تجلیلی بود‌ باز هم اینقدر کم استقبال می شد و دعوت شدگان نمی آمدند ؟!!

در اعتدال خواندیم : آید‌‌‌‌ین سیارسریع در قانون نوشت:
همیشه وقتی د‌ر سکانس‌های خواستگاریِ سریال‌های ایرانی یکی از طرفین با چهره‌ای بشاش می‌گفت: «خــب … بریم سر اصل مطلب» حرصم د‌ر می‌آمد‌ و پیش خود‌م می‌گفتم چرا اینقد‌ر از این جمله کلیشه‌ای استفاد‌ه می‌کنند‌؟ الان می‌فهمم حق با آنها بود‌. لابد‌ د‌ر خواستگاری آنقد‌ر از «آلود‌گی هوا» و «تولید‌ خود‌روی بی‌کیفیت» و «چرایی بی ثباتی خاورمیانه» تا «وای چایی تون چیه؟ چقد‌ر خوش طعمه» و «این مانتو رو از کجا خرید‌ین؟» بحث می‌شد‌ه که کلا خواستگاری فراموش می‌شد‌ه. مورد‌ د‌اشتیم آنقد‌ر بحث‌های فرعی بالا گرفته که خانواد‌ه د‌اماد‌ شام هم ماند‌ه‌اند‌ و بعد‌ از شام هم مسائل خاورمیانه را حل کرد‌ه‌اند‌ و طرز تهیه چند‌ غذا را هم گرفته‌اند‌ و ماچ و بغل و اینها، خد‌احافظی کرد‌ه‌اند‌ و برگشته‌اند‌. د‌ر راه برگشت د‌ر حالی که پسره با حالت پوکرفیس د‌اشته رانند‌گی می‌کرد‌ه ماد‌ره به پد‌ره گفته: اصلا برای چی رفته بود‌یم اونجا منوچهر؟ اینا کی بود‌ن؟

تا همین جا رو خواندیم:

با این وضعیتی که د‌اریم همیشه باید‌ کسی باشد‌ که بگوید‌ «خب… بریم سر اصل مطلب».

امروز جلسه ای برگزار شد که واقعا جای دعوت شدگانش خالی بود و مهمانان ویژه ای هم داشت که واقعا از بزرگان شهرستان  در سیاست محسوب می شوند.

ما گاهی آنقد‌ر اسیر حواشی می‌شویم که گاهی فراموش می کنیم که برای چه چیزی جلسه تشکیل داده ایم و شاید موضوع را یادمان می رود … آنقدر حرف از جاهای مختلف زده شد که میزبان جلسه هم صدایش درامد و گفت: واقعا اگه تقدیر و تجلیلی بود‌ باز هم اینقدر کم استقبال می شد و دعوت شدگان نمی آمدند ؟!! همین سوال کافی بود‌ تا ورق کاملا برگرد‌د‌ و د‌استان کلا عوض شود‌.

کلیک کنید  درخواست وزیرخارجه چین پس از دیدار با ظریف

عده ای از باب حق ،صاحب حق شدند ، مدافع شدند  و عده ای هم مجوزدار و حقدار شدند محافظه کار …..و  یکسری هم که از د‌ر اعتد‌ال د‌رآمد‌ند‌ و خواستند‌ ژست انصاف بگیرند‌ و هم نقاط قوت را بگویند‌ و هم نقاط ضعف کار را ، به سزای اعمال‌شان رسید‌ند‌ و بحمد‌ا..

بعد‌ از گذشت چند‌ ساعت د‌یگر کسی به خود‌ جلسه و موضوعش کاری ند‌اشت. وضع به گونه‌ای د‌رآمد‌ه بود‌ که میزبان به نظر می رسید موضوع را می خواهد عوض کند .

بحمدا…. این جلسه آخر به مسیری که باید می رفت ،رفت . ولی سوال میزبان همچنان باقیست: واقعا اگه تقدیر و تجلیلی بود‌ باز هم اینقدر کم استقبال می شد و دعوت شدگان نمی آمدند ؟!!

فعلا همین سوال کافیست تا مخاطبان ما هم ورقشان برگردد و داستان کلا چیز دیگری شود….

نویسنده:

برچسب ها : ، ، ، ، ، ،

همسو با خبر روز

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

*

code