پنج شنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۱

خودروهای اداری گچساران سرویس مدرسه شده‌اند!/ مدیران برای جذب اعتبارات تلاش کنند

به گزارش کرونا از گچساران روانبخش دیهیم خوب در جلسه شورای اداری این شهرستان اظهار کرد: آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز قدس نامگذاری شده که روز بزرگ اتحاد مسلمانان علیه استکبار جهانی است. وی بیان کرد: در روز قدس به حمایت از مردم فلسطین و مستضعفین جهان راهپیمایی برگزار می شود، انتظار

اختصاصی کرونا

کد خبر : 72542
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۷

کرونا :

خودروهای اداری گچساران سرویس مدرسه شده‌اند!/ مدیران برای جذب اعتبارات تلاش کنند

به گزارش کرونا از گچساران روانبخش دیهیم خوب در جلسه شورای اداری این شهرستان اظهار کرد: آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز قدس نامگذاری شده که روز بزرگ اتحاد مسلمانان علیه استکبار جهانی است.

خودروهای اداری گچساران سرویس مدرسه شده‌اند!/ مدیران برای جذب اعتبارات تلاش کنند 4

وی بیان کرد: در روز قدس به حمایت از مردم فلسطین و مستضعفین جهان راهپیمایی برگزار می شود، انتظار داریم همه اقشار مختلف جامعه و مسئولان در برپایی هرچه باشکوه تر این راهپیمایی همکاری کنند.

خودروهای اداری گچساران سرویس مدرسه شده‌اند!/ مدیران برای جذب اعتبارات تلاش کنند 5

فرماندار گچساران با اشاره به اینکه وقتی ادعای خدمت رسانی به مردم را داریم پس باید تکریم به ارباب رجوع را نیز مدنظر قرار داد، تصریح کرد: برخی مدیران از خودروهای دولتی برای کارهای شخصی خود استفاده کرده و حتی دانش آموزان را جابجا می کنند.

خودروهای اداری گچساران سرویس مدرسه شده‌اند!/ مدیران برای جذب اعتبارات تلاش کنند 6

دیهیم خوب عنوان کرد: اگر موردی در این خصوص مشاهده شود برخورد قانونی با مدیر یا پرسنل اداری متخلف انجام خواهد شد.

وی گفت: ارزش و جایگاه معلم ارزشمند بوده و هر ساله معمولا در هر شهرستانی روزی به عنوان تجلیل از فرهنگیان مشخص شده است اما زمانی این تجلیل ها ارزشمند می باشد که سایر دستگاه ها هم در این خصوص پیشقدم شوند.

فرماندار گچساران با اشاره به اینکه شرکت ادارات در جشن گلریزان تاثیرگذار است، خاطرنشان کرد: از هر اداره یک نفر به عنوان رابط،کمک های ادارات در این خصوص را جمع آوری کرده تا مشکلات برخی زندانیان هم برطرف شوند. 

دیهیم خوب بیان کرد: اگر قرار باشد بودجه اداره ای برگشت بخورد بسیار تاسف بار خواهد بود، روسای ادارات با مدیران کل به طور مرتب در ارتباط بوده و درجهت جذب اعتبارات بسیار تلاش کنند‌

وی افزود: متاسفانه برخی ادارات مستقیما با شرکت نفت مکاتبه دارند و این کار را برای ما سخت کرده در حالی که نظم کاری بسیار حائز اهمیت است و درخواست های ادارات از شرکت نفت باید از طریق فرمانداری انجام شود.

فرماندار گچساران ادامه داد: دربحث زمین خواری موارد و اشکالاتی وجود دارد که تاکید فراوان داریم در این خصوص گشت ها نیز با فعالیت بیشتری به این موضوعات بپردازند.

دیهیم خوب اضافه کرد: شکستگی لوله های آب شرب دربرخی مناطق شهرستان بیش از دو سال است که ترمیم نشده متولیان امر باید به این وضعیت ها رسیدگی کنند. 

فرماندار گچساران در خصوص تعطیلی بیمارستان نرگسی این شهرستان  گفت: چندین مکاتبه نیز جهت رفع مشکلات و بازگشایی بیمارستان نرگسی انجام شده است، هر چند مشکلاتی در این بیمارستان هم وجود دارد اما به قولی از بعد تجهیزات دیگر نباید مشکلاتی داشته باشد اما اینکه بعد از چندماه از آغاز فعالیت این بیمارستان تعطیل شده است جای تعجب دارد پس اگر این بیمارستان از ابتدا ایرادی داشت پس چرا افتتاحش کردند.

کلیک کنید  آتش تروریست ها به دامن صاحب اصلی اش بازگشت

وی گفت: متاسفانه فرو ریختن دیواره ساختمان پردیس هنری در حال ساخت اداره ارشاد به خاطر عدم نظارت ها بر سازه‌ها بوده که خوشبختانه تلفات جانی در بر نداشت.

فرماندار گچساران اظهار کرد: در برخی ادارات اتفاقاتی رخ می دهد که مدیران اصلا گزارش در این خصوص به فرمانداری ارائه نمی کنند، فرماندار یک شهرستان باید از این موارد اطلاع داشته باشد، اما احساس می کنم برخی مدیران انگیره کمی برای کار دارند و تمایلی به کار هم ندارند اگرچه مدیران باید نسبت به دوران مسئولیت شان ،پاسخگو باشند.

دیهیم خوب بیان کرد: نظارت به کار نانوایی ها باید با جدیت و شدت بیشتری ادامه یابد و خیلی گزارشات به دست ما که می رسد از بی نظمی در ساعات کار نانوایی ها و کیفیت نان شکایت می شود، بنابراین کنترل قیمت ها دربازار و نظارت ها بسیار مهم است که ادارات صمت و جهادکشاورزی دراین راستا بیشتر همت را انجام می دهند.

دیهیم خوب با اشاره به انتخاب شهردار دوگنبدان افزود: شهرداری برای برطرف کردن مشکلات شهر همت کند که دیگر هیچ بهانه ای وجود نخواهد داشت، با توجه به شرایط گرما و احتمال آتش سوزی های جنگل ها و مراتع شهرستان، کل ادارات آمادگی ۱۰۰درصدی در این خصوص نیز داشته باشند.

حجت الاسلام شکوهی  دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان گچساران در این‌ جلسه اظهار کرد: در کشوری زندگی می‌کنیم که با تقدیم خون شهدا امنیت و اقتدار را به دست آورده است.

وی بیان کرد: مدیران و حراست ادارات توجه ویژه ای به امر معروف داشته و به آن عمل کنند.

 دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر گچساران با اشاره به اینکه هنوز برخی از کارمندان ادارات از خودروهای دولتی برای کارهای شخصی استفاده می کنند، تصریح کرد: خودروهای دولتی به ویژه شرکت نفت به سرویس مدارس تبدیل شده اند.

شکوهی عنوان کرد: باید فرماندار و مسئولان این شهرستان جلوی این موضوع را گرفته و خودرو توقیف و راننده آن نیز به صورت قانونی برخورد شود.

حجت الاسلام امین الله حجازی امام جمعه گچساران گفت: امسال روز قدس از اهمیت ویژه ای برخوردار است و همه اقشار مردم و مسئولان حضوری باشکوه در این مراسم داشته باشند.

حجازی عنوان کرد: برخی از مردم تنها درآمد آنها یارانه است متاسفانه کرونا به اقتصاد جامعه ضرر بسیاری وارد کرده است.

وی گفت: جشن گلریزان را پیش رو داریم که امید می رود که خیران و هر شخصی که توان کمک دارد در این مراسم شرکت کند.

کلیک کنید  برگزاری دوره کمک های اولیه توسط هلال احمر در گچساران/اجرای ۱۸ دوره آموزش همگانی

رهام دیانت، رییس دادگستری گچساران در جلسه شورای اداری گچساران اضافه کرد:با توجه به گرانی های حاکم بر بازار و فشار مضاعف به قشر ضعیف جامعه، درنتیجه اداره صنعت،معدن و تجارت شروع به فعالیت کرده است که انتظار داریم نظارت ها به شکل مستمر همچنان ادامه داشته باشد.

وی افزود:یکی از وظایف شهرداری تنظیف شهری بوده و اگر نگاه کنیم بسیاری از جدول ها و کانال های شهر آلوده و پر هستند در حالی که بهداشت عمومی جامعه در خطر است که باید به رفع مشکلات به طور جهادی عمل کرد.

دیانت ادامه داد: نیروهای سد معبر وظایف خاصی دارند و متاسفانه برخی مغازه داران از حریم پیاده رو ها استفاده کرده و درحالی که پیاده روها برای عبور و مرور مردم است نه جای چیدن سبد میوه که باید با این موارد نیز برخورد شود.

رئیس دادگستری گچساران اظهار کرد:اگر از ساخت و سازهای موجود در بلوار گلستان عبورکنیم می بینیم که برخی کوچه ها بن بست تبدیل شده و برخی کوچه ها هم عرض کمی دارند که بر عدم نظارت صحه گذاشته می شود، بنابراین آن هایی که به صورت غیرمجاز اقدام به این امور کرده اند هم طرح دعوی و هم تقاضای قلع و قمع شود.

وی ادامه داد:کمیسیون ماده ۱۰۰ بسیار حساس است که برای زیبا سازی شهر و جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز است.

دیانت اظهار کرد: ساماندهی متکدیان و کودکان شاغل در ورودی های شهرمان حتما مورد توجه بهزیستی و شهرداری قرار بگیرد، اما با توجه به گرم‌ شدن هوا احتمال آتش سوزی های جنگل ها زیاد است که بر طبق قانون وظایف دستگاه ها و نهادها مشخص شده است و متاسفانه در سنوات گذشته برخی مدیران فقط برای گرفتن عکس اکتفا می کنند در حالی که برخی مدیران خود همگام با نیروهایشان پای کار بودند.

رئیس دادگستری گچساران افزود: اما در خصوص استفاده از خودروهای دولتی قانون تاکید دارد استفاده شخصی از خودروهای دولتی ممنوع است و این موارد هم‌ باید توسط مدیران رعایت شوند.

وی با اشاره به برگزاری جشن گلریزان گفت: قشر زیادی از افرادی که در زندان به سر می برند زیر خط فقر هستند و خانواده این افراد به نان شب هم محتاج هستند و از مدیران انتظار داریم در جشن گلریزان همت کنند تا بسیاری از مشکلات زندانیان مرتفع شود.

انتهای پیام/


منبع: فارس

نویسنده:

برچسب ها :

ناموجود

همسو با خبر روز

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

اعلام وصول پایگاه خبری
logo-samandehi