December 16,2018 | یکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷

کانون رسانه و نمونه اخبار ( کرونا) Corona News Agency

تساوی تلخ و شیرین نفت و گاز گچساران در مقابل استقلال جنوب تهران+تصاویر

این دیدار که ساعت ۱۸ در استادیوم شهدای نفت دوگنبدان با حضور پرشور هزاران نفر از فوتبال دوستان گچسارانی برگزار شد ۲ تیم پس از ۹۰ دقیقه تلاش به تساوی یک بر یک رضایت دادند.

نخستین گل این بازی در دقیقه ۳۸ از سوی بازیکن شماره ۲۱ استقلال جنوب تهران احمد کیا به ثمر رسید.

در دقیقه ۳۹ مرتضی حیدری بازیکن شماره ۳۰ نفت و گاز گچساران گل تساوی بخش را به ثمر رساند.

پیام حیدری به عنوان داور وسط، قضاوت کرد و تورج عیوض محمدی ،مهدی الوندی و امید جمشیدی کمک داوران این بازی بودند.

ایرج نظری نیز ناظر داور این دیدار حساس بود.

دیدار برگشت روز چهارشنبه دوم خرداد ساعت ۲۱ درورزشگاه شهدای شهرقدس تهران برگزار می‌شود.

تیم نفت و گاز گچساران با هفت تساوی، ۳ برد، ۱۶ امتیاز و تفاضل گل ۳ در مرحله نهایی در رده دوم جدول رده بندی قرار گرفت و به عنوان تیم دوم گروه خود به مرحله پلی اف راه یافت.

تیم‌های نفت وگاز گچساران واستقلال جنوب تهران به ترتیب با کسب ۱۶ و ۱۵ امتیاز به مرحله پلی آف راه یافتند.

تیم‌های شهرداری بندر عباس، نفت و گاز گچساران، داماش گیلان، پالایش آبادان، شاهین شهرداری بوشهر و سردار بوکان در گروه دوم مسابقات فوتبال لیگ دسته دوم فوتبال کشور بازی کردند.

شهرداری فومن، کارون اروند خرمشهر، نفت امیدیه، خوشه طلایی ساوه، مقاومت تهران و استقلال جنوب تهران در گروه اول با هم رقابت کردند.

گفتنی است: حضور پرشور تماشاگران با تعصب و زردپوش گچسارانی و تشویق و حمایت تیم نفت و گاز تا پایان بازی و  همچنین نقش پررنگ کانون هواداران درسکوهای تماشاگران  و برگزاری یک بازی بدون حاشیه  از نکات بارز این دیدار حساس بود.

حضور فرماندار گچساران، شهردار دوگنبدان، مدیرکل ورزش و جوانان استان، فرمانده انتظامی، بخشدارمرکزی، اعضای شورای شهر، روسای ادارات، پیشکسوتان ورزش گچساران و دهدشت،مدیران شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران از نکات دیگر این بازی بود.