.........امام علی (ع) :
۞ اگر کوه بود قله تکی بود ۞ اگر سنگ بود سنگ سختی بود ۞

  • شناسه : 49442
  • نویسنده : محمد ایمانی
دشمن شکاران شبانه روز و پهپادهایی که دیگر مزیت قدرتها نیست

دشمن شکاران شبانه روز و پهپادهایی که دیگر مزیت قدرتها نیست

دشمن شکاران شبانه روز و پهپادهایی که دیگر مزیت قدرتها نیست 🔹پدافند هوایی ارتش، بامداد امروز یک فروند پهپاد متجاوز را در منطقه ماهشهر ساقط کرد. این سرنگونی، توسط #سامانه‌ #مرصاد که صد در صد بومی است، انجام شد. ♦️چند ماه قبل هم #پهپاد #جاسوسی فوق پیشرفته #آمریکا موسوم به #گلوبال هاوک، توسط سپاه پاسداران […]

دشمن شکاران شبانه روز و پهپادهایی که دیگر مزیت قدرتها نیست

🔹پدافند هوایی ارتش، بامداد امروز یک فروند پهپاد متجاوز را در منطقه ماهشهر ساقط کرد. این سرنگونی، توسط #سامانه#مرصاد که صد در صد بومی است، انجام شد.

♦️چند ماه قبل هم #پهپاد #جاسوسی فوق پیشرفته #آمریکا موسوم به #گلوبال هاوک، توسط سپاه پاسداران و سامانه پدافندی سوم خرداد ساقط گردید و تبدیل به بمب خبری در دنیا شد.

🔹محافل نظامی- سیاسی در دنیا معتقدند ایران ضمن شکستن تفوق ۷۰ ساله غرب در دنیا، توانسته به بازدارندگی موثر و موفقیت آمیز دست یابد.
♦️پهپادها در دو دهه اخیر مزیت منحصر به فرد قدرت های نظامی محسوب می شدند. اما اکنون هم از انحصار خارج شده و هم قابل شناسایی و در تیررس است.

🔹این اقتدار اطمینان بخش در حالی است که سه دهه قبل در بحبوحه جنگ #تحمیلی، جنگنده بمب افکن های دشمن تا عمق سرزمین ما نفوذ و بمباران می کردند و کاری از ضد هوایی های قدیمی ساخته نبود.

♦️اکنون ارتش و سپاه دوشادوش هم، #آسمان ایران را به امن ترین آسمان ها برای ملت و نا امن ترین برای دشمنان تبدیل کرده اند. دم همه مدافعان امنیت کشور که در خدمتگزاری شب و روز نمی شناسند، گرم.

 

از اینجا اخبار خود را ارسال کنید با ما همراه باشید

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.