غلامرضا تاجگردون نماینده گچساران و باشت چه می خواهد؟! / هدف او چیست؟!

غلامرضا تاجگردون نماینده گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی در متن ارسالی اش در اینستاگرام  و تلگرام مش در مورد بازدید سرزده از یک کلینیک می گوید  که شاید باید روی این متن  کمی   مکث کرد و کمی تامل  کرد.  اول آنکه او در مورد پیرمردی می گوید که چشمش کم سو شده است

کد خبر : 48751
تاریخ انتشار : شنبه 8 تیر 1398 - 13:11
غلامرضا تاجگردون نماینده گچساران و باشت چه می خواهد؟! / هدف او چیست؟!

غلامرضا تاجگردون نماینده گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی در متن ارسالی اش در اینستاگرام  و تلگرام مش در مورد بازدید سرزده از یک کلینیک می گوید  که شاید باید روی این متن  کمی   مکث کرد و کمی تامل  کرد.

 اول آنکه او در مورد پیرمردی می گوید که چشمش کم سو شده است ، این کم سویی در اکثر نوشته های تاجگردون با پیرمردان بچگی اش دیده می شود و موضوع تازه ای هم نیست.

 دوم آنکه تاجگردون از وضع جیب پیرمرد می گوید که برای درمان آمده است که البته همه می دانیم تا ما وضع جیبی مساعدی نداشته باشیم به درمانگاه مراجعه نمی‌کنیم تا شرمنده متصدی نشویم مگر آنکه خیلی خیلی واجب باشد. این را هم نمی دانیم پیرمرد به طنز جواب تاجگردون را داد یا نه؟! که این بحث خود دفتر هزار صفحه ای را می طلبد.

 سوم آنکه تاجگردون خود را انسانی معرفی می کند که مردم آن شهرش را می شناسد و تقریباً به مشکلات آنها واقف است و شاید فکر نمی کند ممکن است مشکلات پنهان هم وجود داشته باشد.

 چهارم آنکه او انتظار میکشد تا مطالبه‌ای از سوی پیرمرد بشنود ولی پیر مرد مطالبه‌ی نمیکند و یا شاید می داند که تاجگردون کاری از دستش بر نمی آید با آنکه تاجگردون خود را تمام معرفی می کند ، و یا ممکن است آنقدر برای غرورش ارزش قائل بوده است که جلوی نماینده نخواسته است غرورش را کوچکش کند.

 پنجم آنکه تاجگردون درباره بازدیدهای سرزده ای میگوید که طبق معمول ناقص می ماند وظاهرا این نقص در بازدیدهای تاجگردون به روزمرگی تبدیل شده است.

کلیک کنید  من اجازه نخواهم داد که منافع مردم معامله شود

 ششم آنکه تاجگردون از آدمهایی می‌گوید که در تمام بازدیدها، بازدیدهایش را ناقص می کنند اما نمی گوید که آنها چه کسانی هستند ؟!

 آیا ممکن است که مردمی باشند که به دنبال مطالبات شان هستند ؟!

 آیا ممکن است خبرنگارانی باشند که از آب خوردن تاجگردون هم خبر تهیه می کنند ؟!

 آیا ممکن است مدیرانی باشند که برای پست بالاتر دور او را می گیرند ؟!

 آیا ممکن است افرادی باشند که به طمع مشاورت در انتخابات پیش رو به دور او حلقه می‌زنند ؟!

 هر که هستند مزاحم کار نماینده هستند و شاید او با زبان بی زبانی درخواست دارد مزاحم کارهایش نشوند و اینها گوش نمی گیرند و مجبور شده است در رسانه ها بگوید.

 هفتم آنکه تاجگردون از مطالباتی می‌گوید که کادر زحمتکش کلینیک دارند و نتوانسته‌اند حق و حقوق خود را دریافت کنند چیزی که تاجگردون به آن واقف است و شاید در این متن کوچک توقع دارد که مسئولان به آن رسیدگی کنند.

 ما با اطلاعات ناقص خودمان این نکات کوچک را برداشت کردیم شما چه برداشتی دارید ؟ با ما در میان بگذارید.

از اینجا اخبار خود را ارسال کنید با ما همراه باشید
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

سوغات شمالباران طبایران پمپتا انتخابات logo-samandehi