کرونا نیوز؛

حجت الاسلام و المسلمین مزارعی رئیس کل دادگستری استان به استاندار جدید کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: من تا زمانی که در این استان هستم، دستم در دست شما و کنار مدیران برای خدمت به این مردم تلاش می‌کنم.

به گزارش روابط عمومی و ارتباطات دادگستری کل استان کهگیلویه و بویراحمد ،آئین تکریم و معارفه استاندار کهگیلویه و بویراحمد با حضور عرف معاون سیاسی وزیر کشور برگزار شد.

در این آئین اعضای شورای قضایی استان، نمایندگان استان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس شورای اسلامی، فرماندهان نظامی و انتظامی ، مدیران ادارات ،نهادها و سازمان های کهگیلویه و بویراحمد و جمع زیادی از اهالی استان‌های ایلام ، خوزستان و همدان در این مراسم حضور داشتند.

حجت الاسلام والمسلمین غلامرضا مزارعی رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد در این مراسم به عنوان نماینده شورای تأمین و شورای اداری سخنران این تکریم و معارفه بود.

رئیس کل دادگستری استانبا اشاره به اینکه همه ی ما در برهه‌های زمانی در معرض امتحانیم، گفت: آقای کلانتری امروز آزمونش را در استان شروع کرده است و آقای احمدی آزمونش را پس داد و استانداری دلسوز،پیگیر و جهادی بود.

وی ادامه داد: بینی و بین الله قصد مداهنه ندارم وقتی استان خودمان را به لحاظ جرائم خشن با سایر استان‌ها مقایسه می‌کنیم، می‌بینیم که کهگیلویه و بویراحمد استانی است که مسائل حاد امنیتی ندارد و در شورای تأمین استان در خصوص جزئی ترین امور مردم ورود و بحث می شد.

مزارعی در ادامه گفت: باید بیشترین وقت مان معطوف به خدمت به خلق الله و رضایت مردم باشد.

رئیس‌کل دادگستری استان عنوان کرد: استان با توجه به فرهیخته و اصیل بودن مردم مشکلی ندارد و وقتی قیاس می‌کنیم با استان‌های همجوار مشکلی نداریم لذا در حوزه خدمت باید بیشتر وقت را بگذاریم.باید خروجی کار ها مدیریت شود و خروجی کار دست استاندار ، معاون و یا رئیس دادگستری نیست.

مزارعی تصریح کرد: احمدی در مدت کوتاهی که حضور داشت عملیاتی و جهادی پای کار بود.

مزارعی تصریح کرد: امروز حرکت جهادی انقلابی در چله انقلاب با حضور آقای کلانتری را شروع می‌کنیم و اعضای شورای تامین همدل‌ترین اعضای را در استان خواهید دید قول می‌دهم در تمام ابعاد خاصه خدمت به مردم در کنار نماینده دولت در استان باشیم.

وی عنوان کرد: از طرف خودم و شورای قضایی با تمام قامت در کنار استاندار جدید برای راهبرد و پیشبرد استان کمک می‌کنیم در زمان آقای احمدی آنچه اختیارم بود برای احمدی کوتاهی نکردیم.

حجت الاسلام مزارعی در ادامه به سیل اخیر اشاره کرد و گفت: در سیل اخیر جاده شیراز-یاسوج مسدود شد و وقتی تماس گرفتم، می‌گفتند که این جاده تا چند ماه آینده هم باز نمی‌شود. اما نهایتاً با حرکت جهادی استاندار و همکاری مدیران و سایر مسئولان در کمتر از دو هفته این جاده باز شد و این نمونه‌ای از کار جهادی در استان کهگیلویه و بویراحمد به مدیریت آقای احمدی بود.

رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه در مبارزه با مفاسد هم همکاری و تعامل خوبی بین مسئولان وجود داشت، افزود: بنده از جانب خودم و اعضای شورای اداری و شورای تأمین از آقای احمدی تشکر می‌کنیم.

مزارعی با اشاره به حساسیت استاندار سابق استان در برخورد با مفاسد گفت: امروز شخص بزرگواری از ایل و تبار لر، فرق نمی‌کند از ایلام، فارس، خوزستان یا کهگیلویه و بویراحمد باشد در این استان به خدمت مشغول می‌شود.

مقام ارشد قضایی استان خطاب به حسین کلانتری استاندار جدید کهگیلویه و بویراحمد گفت: بنده از طرف خودم، شورای قضایی، شورای اداری و مدیران استان این قول را می‌دهم که در کنار آقای کلانتری برای پیشرفت استانباشیم.

مزارعی در ادامه با بیان اینکه من سومین استانداری هست که در این استان در خدمت ایشان هستم، افزود: آقای کلانتری من به شما قول می‌دهم که همدل‌ترین اعضای شورای تأمین را در این استان کنار خودتان خواهید دید.

رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد در ادامه با اشاره به اینکه اولین بستر حیات جامعه امنیت می باشد افزود: از نمایندگان مجلس و سایر مسئولان کشوری و استانی می‌خواهیم که بیشتر نیروهای امنیتی و انتظامی را تقویت کنیم. چرا که امنیت باشد، امنیت اقتصادی هم فراهم می‌شود. باید نیروهای انتظامی را به لحاظ امکانات و تجهیزات بیشتر تقویت کنیم.
وی در ادامه خطاب به استاندار جدید کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: من تا زمانی که در این استان هستم، دستم در دست شما و کنار مدیران برای خدمت به این مردم تلاش می‌کنموی افزود: تک تک اعضای شورای قضایی استان خاصه دادستان محترم مرکز استان به عنوان مدعی العموم و مدیر کل محترم بازرسی استان ، نمایندگان استان در مجلس شورا اسلامی و همه ی مدیران اجرایی شما را همراهی می نمایند.

مزارعی خطاب به کلانتری استاندار جدید کهگیلویه و بویراحمد گفت: در وهله ی اول مردم این استان مردمی مستحق خدمت ،عزیزو مردمی قدر شناسند که اگر کسی به این مردم خدمت کند ، جان را نثارش می کنند.

حجت الاسلام والمسلمین  مزارعی گفت: ما در دوره گذشته انتخابات بدون سرو صدا و با امنیت را برگزار کردیم. و انشاء الله در انتخابات آینده نیز استاندار جدید را برای انجام امورات و برگزاری انتخابات همراهی خواهیم کرد.
وی در ادامه به اعضای شورای اداری که در این آئین حضور داشتند در خصوص تذکرات استاندار به اعضاء اظهار داشت: اگر استاندار تذکری داد اینجوری تلقی نشود که ، فکر کنیم مشکلی هست نه، بلکه برای رشد و توسعه ی استان قطعاً تذکر می‌دهد.

وی به مطلب دوم مد نظر استاندار جدید پرداخت و گفت: برای این مردم دلسوزی کنید و با مردم رفیق باشید.

حجت الاسلام و المسلمین مزارعی لازمه ی خدمت هر مدیری را داشتن تفکر فرا جناحی عنوان نمود و در ادامه با اشاره به روایاتی از پیامبر اکرم (ص)، گفت: تفکر فراجناحی یکی از اصولی‌ترین مسئله‌ای است که باید در کار مدیران لحاظ شود و من تفکر فراجناحی را در کار آقای احمدی دیدم و امیدوارم مسئولان اینگونه باشند.

وی خاطرنشان کرد: به عنوان نماینده دستگاه قضایی تا لحظه‌ای که در استان باشم برای خدمت به مردم در کنار همه مسوولان خواهم بود و انشاءالله با حضور استاندار جدید انتخابات آرام و بی سر و صدای مجلس را داشته باشیم.

مقام ارشد قضایی استان در پایان دکتر حسین کلانتری استاندار جدید کهگیلویه و بویراحمد را یک چهره ی مؤمن ، انقلابی و متدین معرفی نمود و تأکید کرد: در بُعد رونق تولید دست شمار را مگیریم و شما هم همکاری نمائید و در ستاد اقتصاد مقاومتی روی کمک دستگاه قضایی حساب کنید و در سال ۹۸ یک تحولی در استان در حوزه ی امنیت به لحاظ امکانات ایجاد شود.

در پایان این مراسم آقای دکتر حسین کلانتری استاندار جدید کهگیلویه و بویراحمد معرفی و از از آقای دکتر احمدی استاندار قبلی تشکر به عمل آمد.

از اینجا اخبار خود را ارسال کنید با ما همراه باشید