.........امام علی (ع) :
۞ اگر کوه بود قله تکی بود ۞ اگر سنگ بود سنگ سختی بود ۞

  • شناسه : 48478
تحلیل ماجرای یک فایل صوتی در گچساران +جزئیات

تحلیل ماجرای یک فایل صوتی در گچساران +جزئیات

ماجرای فایل صوتی منتسب به رئیس شورای شهر گچساران و یکی از بازاریان شهر سروصدایی به وجود آورده است . دل مردم این شهر را منقلب کرده است. حال که این فایل بیرون آمده است تکذیبیه ها و درخواستهای از سویی مسئولین شده است. ماجرا چه بود؟؟!! فایل صوتی منتسب به رئیس شورای شهر گچساران […]

ماجرای فایل صوتی منتسب به رئیس شورای شهر گچساران و یکی از بازاریان شهر سروصدایی به وجود آورده است . دل مردم این شهر را منقلب کرده است.

حال که این فایل بیرون آمده است تکذیبیه ها و درخواستهای از سویی مسئولین شده است.

ماجرا چه بود؟؟!!

فایل صوتی منتسب به رئیس شورای شهر گچساران

اخیرا در فضای مجازی فایل صوتی پخش گردیده که گفته میشود رئیس شورای شهر در حال مکالمه با یک خیاط مرد هست

اول رئیس شورای شهر خطاب به این فرد می گوید من امروز خیلی از تو ناراحت شدم تو چرا نگذاشتی من در فلان جلسه فاتحه بگویم باید می گذاشتی من می نشستم و بعد تقدیر و تشکر میکردم و تو فاتحه میگفتی

آن بنده خدا هم گفت من چه می دونستم تو می خوای فاتحه بگویی

بعد رئیس شورا به آن می گوید تو باید قسم بخوری که آیا کسی بهت اشاره کرد که فاتحه بگی یا نه
تو باید می گذاشتی من تقدیر و تشکر میکردم بعد فاتحه میگفتی اولا من نمی خواستم صحبت کنم باید یکی از شما اگر میتوانستید صحبت میکردید که نتوانستید

ان خیاط جواب داد که ما میتوانستیم صحبت کنم مگه چه مشکلی داشتیم که نتوانیم صحبت کنیم که یک مرحله رئیس شورا از کوره در میرود و خطاب به آن خیاط حرفها و فحش های بسیار رکیکی میزند که آدم شرمش میاد آنها را به زبان بیاورد

اما بعد مدتی این فایل توسط خود مسئول تکذیب شد که متن آن به قرار زیر است:

مردم شریف و شهیدپرور و انقلابی شهرستان گچساران

از محضر خداوند متعال قبولی طاعات و عبادات همشهریان عزیز را برسفره مهمانی باری‌تعالی خواستارم.

بر صراط پروژه نخبه‌کشی، طرد و انزوای رقیبان در فضای غبارآلود سیاسی در ایام نزدیک به انتخابات، فرد یا افرادی با تقلید صدای اینجانب و آقای حبیبی با عنوان مکالمه تلفنی و الفاظ رکیک و غیراخلاقی و انتشار آن در فضای مجازی سعی در ایجاد تنش و اختلاف‌افکنی همچنین تخریب اینجانب داشتند تا از این طریق چهره بنده و شورای شهر دوگنبدان را که همواره مدافع حقوق مردم بوده در اذهان عمومی مخدوش کنند، از آنجا که بنده با آقای حبیبی هیچ گونه سابقه اختلافی نداشته و همواره هر دو همکار و کلید حل مشکلات همدیگر بوده‌ایم، مکالمه تلفنی کذایی را رد کرده وباید بگویم هیچگونه اطلاعی از این مکالمه ندارم.

ما در سایه ستار العیوبی خداوند سبحان از هرگونه سخن یا رفتاری که تبر کینهبر قطع شخصیت انسان مومن بزندو در مخالفت با فرمان خداوند قادر متعالی در مسائل شخصی انسان جستجو کند تا از این طریق به منافع دنیوی برسد بیزاریم و تهیه‌کنندگان و منتشرکنندگان این کلیپ راکه مغایر با قانون و درمسیر تشویق اذهان عمومی قدم برمی‌دارند به دست عدل الهی سپرده و از طریق محاکم قضایی برخورد قانونی با منتشرکنندگان اینگونه موارد را پیگیری می‌نمائیم.

سیدناصر حسینی، رئیس شورای شهر دوگنبدان

انتهای پیام

و حالا بعد از گذشت چند روز نماینده گچساران و باشت در این ماجرا وارد شده و درخواستی را خطاب به دادگستری منتشر کرده است:

غلامرضا تاجگردون نماینده مردم شهرستان های گچساران وباشت به موضوع این فایل صوتی ورود کرد و در نامه ای به دادستان شهرستان نوشت :

برادر گرامي جناب آقاي بازيار دادستان محترم گچساران با سلام و احترام ضمن آروزي قبولي طاعات و عبادات ، در چند روز اخير فايل صوتي منتسب به رئيس محترم شوراي شهر دوگنبدان كه با يكي از شهروندان محترم صحبت ميكردند منتشر كه حاوي مطالب غير اخلاقي بود. اين موضوع جامعه و شهروندان محترم را نگران كرد. خوشبختانه حسب مصاحبه انجام شده توسط رئيس محترم شوراي شهر و شهروند محترم اساس اين فايل و صحبت های متقابل تكذيب شد و اين دو عزیز درخواست برخورد با تنظيم كنندگان اين فايل توسط مراجع مربوطه شدند. از آنجا كه اعلام كذب بودن اين موضوع و برخورد با مسببین از باب رعايت آبروي مومن و آرامش جامعه مهم و با اهميت ميباشد به نظر اينجانب وظيفه جنابعالي كه تاكنون در اينگونه موارد قاطعانه ورود كرده ايد بررسي و پيگيري اين ادعا و شكايت بوده و نگذاريد جامعه در اين فضاي ابهام و غير اخلاقي قرار گيرد. اميدوارم اقدام و نتيجه آنگونه كه به مصلحت جامعه است اعلام گردد.

غلام رضا تاج گردون

اما سوالاتی در این بین مانده است:

1- آیا به صرف خبر تکذیبیه متهمین در یک فایل صوتی دیگر آن فایل از وجاهت قانونی می افتد و جعلی بودن آن مشخص می شود ؟؟!! ( آیا نباید در این خصوص تحقیق شود و نتیجه را با دلایل به مردم گفت؟؟)

2- در این فایل صوتی به جلسه ای اشاره می شود و اتفاقی که در آن رخ داده است، آیا صحت این اتفاق هم تکذیب شده است؟؟

3- آیا دستگاه قضا منتظر ورود نماینده به ماجرا مانده بود که حالا ورود کرده است؟؟

 

اگر واقعا این فایل صوتی مربوط به رئیس شورای شهر گچساران هست واقعا باید به حال رئیس شورا تاسف خورد و سریعا باید با آن برخورد قضایی شود که چرا اینچنین فحش های ناسزا را به این خیاط میدهد .

درضمن کیفیت پخش و ضبط این فایل جای سوال بسیاری دارد و زمان این تماس هم حای زیادی برای تحقیق دارد….

 

و اگر آن فایل صوتی مربوط به رئیس شورا نیست که باید اعلام کند این فایل صوتی مربوط به من نیست و اعلام کرد  و حالا لازم است نیروی انتظامی و پلیس سایبری وارد عمل شود و فرد منتشر کننده را دستگیر کند و دستگاه قضا هم محاکمه را شروع و عاملان را به مردم معرفی کند تا کسی در هر مقامی جرات نکند در چنین ماه بزرگی اینگونه با احساسات مردم بازی کند.

جامعه رسانه ای خواهان پیگیری این جریان از سوی مقامات ذی ربط بوده تا کسی در هر مقامی که باشد نتواند این چنین بی احترامی به شخص دیگری بکند.

از اینجا اخبار خود را ارسال کنید با ما همراه باشید

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.