.........امام علی (ع) :
۞ اگر کوه بود قله تکی بود ۞ اگر سنگ بود سنگ سختی بود ۞

  • شناسه : 48352
سازمان بهزیستی برای حمایت از حرفه آموزان وام پرداخت می کند

سازمان بهزیستی برای حمایت از حرفه آموزان وام پرداخت می کند

صبح امروز جلسه ای با حضور رئیس بهزیستی شهرستان گچساران، روابط عمومی، رئیس مرکز آموزش فنی حرفه ای و روابط عمومی آن مرکز، مسئولین کمپ های ترک اعتیاد شهرستان گچساران، مسئولین انجمن های معلولین نابینایان و کم بینایان صبح امید گچساران و ناشنوایان و مسئول پیشگیری بهزیستی گچساران برگزار گردید. سید مهران کشاورز، هدف از […]

صبح امروز جلسه ای با حضور رئیس بهزیستی شهرستان گچساران، روابط عمومی، رئیس مرکز آموزش فنی حرفه ای و روابط عمومی آن مرکز، مسئولین کمپ های ترک اعتیاد شهرستان گچساران، مسئولین انجمن های معلولین نابینایان و کم بینایان صبح امید گچساران و ناشنوایان و مسئول پیشگیری بهزیستی گچساران برگزار گردید.

سید مهران کشاورز، هدف از این جلسه را نیاز سنجی، هم اندیشی در بحث برگزاری کلاسهای فنی حرفه ای عنوان کرد و افزود: که هر شخص از این گروه در این کلاسها شرکت و این دوره ها را بگذارند سازمان بهزیستی برای حمایت از این حرفه ها به متقاضی وام پرداخت می کند.

در ادامه محمودی نژاد ریاست مرکز فنی و حرفه ای در خصوص نحوه برگزاری کلاسها و استاندارد بودن آنها در سطح شهرستان، ویژه افراد آسیب پذیر جامعه هدف بهزیستی به ایراد سخن پرداختند.

در ادامه حاضرین در جلسه راهکارهای خود را ارائه نمودند.

 

از اینجا اخبار خود را ارسال کنید با ما همراه باشید

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.