کرونا نیوز؛

فرماندار گچساران در نشست ستاد تنظیم بازار شهرستان گچساران که با حضور فرود پور عبدی رئیس اتاق اصناف شهرستان و جمعی از مدیران ادارات و روسای اتحادیه امور صنفی شهرستان در سالن فرمانداری برگزار شد اظهار داشت: مردم از قیمت بالای کالاها در شهرستان بشدت گلایه دارند.

علی خوان پایه افزود:در شرایط خاصی که در کشور بوجود آمده است، دو بحث داریم، یک بحث گرانی که به مشکلات کلان کشوری بر می گردد و یک بحث گران فروشی و احتکار و….است .

خوان پایه عنوان کرد: بعضی ها از شرایط بوجود آمده سوء استفاده می کنند و باعث التهاب در بازار می شوند.

فرماندار گچساران اضافه کرد: مردم از شرایط بوجود آمده در بازار گچساران گلایه مند هستند و بارها این موضوع را به ما انتقال داده اند و خواستار پیگیری شده اند.

خوان پایه افزود: جامعه بزرگ بازار گچساران انسان های شریف و ارزشمندی هستند به هر صورت در هر صنف و قشری افرادی متخلف و سودجو وجود دارد.
وی از اداره صنعت، معدن و تجارت، اتاق اصناف، اداره تعزیرات و روسای اتحادیه های صنفی خواستار کنترل و نظارت بیشتر بر بازار گچساران بویژه مایحتاج ضروری و پرمصرف مردم شد.

فرماندار گچساران گریزی به قیمت بالای میوه و تره بار و کیفیت و قیمت نان در شهرستان زد و عنوان کرد: مردم از این وضعیت ناراضی هستند که باید در این خصوص چاره اندیشی شود.

اما این جلسه همراه با حاشیه بود.

در این نشست وقتی که نوبت به یکی از روسای اتحادیه صنفی جهت ارائه نظرات و پیشنهادات رسید، وی  به نحوه برگزاری و کیفیت جلسه معترض شد و عنوان کرد: صداقت در گفتار حاضرین جلسه نیست که در این هنگام فرماندار گچساران با عصبانیت نسبت  به این گفته واکنش نشان داد و گفت: این ادبیات درست نیست و توهین به حاضرین جلسه می باشد و دستور داد: رئیس اتحادیه صنف…. هرچه سریعتر جلسه را ترک کند البته رئیس اتحادیه در ادامه عذرخواهی کرد و عنوان کرد: به هیچ عنوان منظورش فرماندار گچساران نبوده است، اما عذرخواهی فایده نداشت و وی مجبور به ترک جلسه شد.

منبع : کبنا

از اینجا اخبار خود را ارسال کنید با ما همراه باشید