کلبه کوچک با ۲۰۰تا نونهال محله فقیر نشین شهرم هم یه طرف / کینه ی کم لر چهل سال است

نماینده گچساران و باشت در همایش تجلیل از مقام معلم که میزبانی مرکز علمی کاربردی شماره ۱ گچساران در محل تالار بهار برگزار گردید ضمن تقدیر از زحمات برگزار کنندگان این محفل گفت:با توجه به اینکه برنامه ها خیلی به درازا کشیده است و صحبت حقیر هم باید محدود و وقت شما را نگیرم که

کد خبر : 48187
تاریخ انتشار : پنجشنبه 12 اردیبهشت 1398 - 6:25
کلبه کوچک با ۲۰۰تا نونهال محله فقیر نشین شهرم هم یه طرف / کینه ی کم لر چهل سال است

نماینده گچساران و باشت در همایش تجلیل از مقام معلم که میزبانی مرکز علمی کاربردی شماره ۱ گچساران در محل تالار بهار برگزار گردید ضمن تقدیر از زحمات برگزار کنندگان این محفل گفت:با توجه به اینکه برنامه ها خیلی به درازا کشیده است و صحبت حقیر هم باید محدود و وقت شما را نگیرم که باید گرسنه هم باشید. ما لر ها یک مثالی داریم که می گوید: کینه ی کم لر چهل سال است ( کینه ی شکم لر چهل سال است) ، که با این اوصاف اوضاع ما خراب است.

روز خوب را به معلمان خوب تبریک عرض می کنم

غلامرضا تاج گردون در ادامه افزود:کسانی که برای توسعه علم و دانش تلاش می کنند و نیاز جامعه را برطرف می کنند بنده به سهم خودم از آنها تشکر می کنم.معلم نامش جاودانه است آن چیزی است که ما در خاطراتمان هست نام و جایگاه و راه یست که معلمان پیش روی ما گذاشتند و به سهم خودم دست معلمان را می بوسم و این روز خوب را به معلمان خوب تبریک عرض می کنم.

انسان و جامعه ای که پول یا ثروت داشته باشد که قطعا این گونه نیست

تاج گردون ادامه داد:انشا الله وقتی فراهم بشود تا با مردم سخن بگویم و باید فرزندان این مردم را در مسیری انداخت که نتیجه اش انسان خوب باشد .حال باید دید انسان خوب چه انسانی ست و جامعه خوب چه جامعه ای است ؟ انسان و جامعه ای که پول یا ثروت داشته باشد که قطعا این گونه نیست .

جامعه خوب جامعه ایست که اخلاق حسنه بر آن حاکم باشد و انسان بداند از کجا آمده و به کجا خواهد رفت و چرا و گونه این مسیر را طی کند.مادر میهن خود که هزار و یک مسئله و مشکل داریم و نباید فراموش کنیم که می خواهیم با کی به کجا برسیم ؟

کلیک کنید  نماینده گچساران و باشت ،چند ماه حقوق معوقه کارگران شهرداری دوگنبدان

ایران ما که از همه سو بر او هجمه وارد می آورند و همین روزهاست که دوباره نسخه دیگری برایمان بیاورند.ایرانی به دنبال عزت است باشد که ما وجود ایران را پاس بداریم و تاریخ گواه می دهد که ما کهن زیست داشتیم و آنها که می خواهند به ما فخر بفروشند بدانند که ایرانی زیر باز هیچ ظلم و زوری نمی رود .

دشمنان ما هرچیز بگویند می پذیریم الا آن چیز که عزت ما و دین ما  و افتخارات ما را زیر سوال ببرد و از زمانی که اسلام را در کشور مستقر کرده و انقلاب کردیم و جنگ شروع شد یادشان باشد هر ایرانی زیر بار خدشه دار شدن عزتش نمی رود ودر شهر ما گچساران هم همینست ؛ما باید کار کنیم .

همه با هم در حال حرکت در یک ماشین هستیم

اگر به فرمایش مقام معظم رهبری توجه کنیم ما به داشته هایمان نگاه کنیم همواره ما یک چیز را نصب داریم و مسیر راهبرد و هدفمان هم مشخص است مگر اینکه کسی خودش رابه کوری و نادانی بزند و ما در یک مسیری در حال حرکت هستیم که قابل برگشت نیست و انسان های دیگری باید این مسیر راه هدایت و رهبری کنند و به جلو بروند و ما باشیم یا نه فرمان را دست کسی بدهیم که به خوبی حرکت کند و همه احساس کنیم که همه با هم در حال حرکت در یک ماشین هستیم .

عده ای به من می گویند چرا شما بیشتر به این کلاس اولی ها و خردسالان بیشتر توجه می کنید

کلیک کنید  آنهایی ساز مخالف دارند پیشنهاد افزایش قیمت بنزین را مطرح کردند

نماینده گچساران و باشت خاطر نشان کرد:عده ای به من می گویند چرا شما بیشتر به این کلاس اولی ها و خردسالان بیشتر توجه می کنید ، و من می گویم خیلی از ماها ذهنمان پوسیده است و خیلی ها در مغزمان اتفاقی نمی افتد ما باید به فرزندانمان نگاه خوب بدهیم و نباید آنها احساس کنند که ما آدمهای بدی بودیم نباید فرزندان ما فکر کنند که پدران آنها انسان های جاهلی بودند که نمی دانستند باید چه کار کنند تا ما سربلند باشیم.نگذاریم که فرزندانمان و فرزندانشان بر ما اوف و لعنت کنند که پدران ما اینچنین نبودند.خیابان ساخته می شود جاده ساخته می شود پتروشیمی ساخته می شود و همه به سر کار می روند و پتروشیمی که ساخته شده خراب خواهد شد اما آن چیزی که به جا می ماند انسانیت و نگاه خوب به آینده است و امروز فضای جامعه ما معلم است .

کلبه کوچک با ۲۰۰تا نونهال محله فقیر نشین شهرم هم یه طرف

تاج گردون ادامه داد:عزیزان و همکارانم که به گچساران آمده بودند و از من یک چهره خشک در ذهن داشتند با دیدن فرهنگسرای محله سادات به وجد آمدند ومن تمام نمایندگیم و تمام خدمات برنامه بودجه ایم یک طرف و این کلبه کوچک با ۲۰۰تا نونهال محله فقیر نشین شهرم هم یه طرف و احساس کردم که زندگیشان عوض شده است و کسی که در کلاس های قرآن و اخلاق حضور داشته باشد فاسد نخواهد شد و می تواند پدر و مادر و خانواده اش را اصلاح کند.

از اینجا اخبار خود را ارسال کنید با ما همراه باشید
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

سوغات شمالباران طبایران پمپتا انتخابات