کرونا نیوز؛

حجت االسلام سید امین الله حجازی،امام جمعه گچساران ظهر امروز در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته ضمن دعوت نمازگزاران به رعایت تقوای الهی با اشاره به اعیاد شعبانیه گفت:امام حسین علیه السلام پاسدار اسلام بود و میلاد این امام بزرگوار را روز پاسدار اعلام کردند که این روز بزرگ را به همه پاسداران تبریک عرض می کنم.
وی افزود:روز پاسدار یعنی پاسداری از عالم و برای نجات اسلام ،حضرت امام در اوایل انقلاب برای حفاظت از اهداف انقلاب سپاه پاسداران را تشکیل دادند.
حجازی تصریح کرد:سپاه پاسداران متعلق به عالم است و همه آزادی خواهان جهان چشم امید به سپاه پاسداران دارند و ترامپ احمق این مسئله را درک نخواهد کرد.
امام جمعه گچساران بیان کرد:سپاه پاسداران یعنی فرمانده مقاومت جهان اسلام و سایر مستضعفین عالم و اگر قرار باشد تروریسم خوانده شود یعنی همه مسلمانان و آزادی خواهان جهان تروریسم هستند!.
وی افزود: ترامپ ابله هیچ الفبای سیاست نمی داند و یک انسان درنده خو و پول پرست است.
خطیب جمعه گچساران تصریح کرد:به ترامپ احمق عرض می کنم که حضرت امام فرمودند که ای کاش من هم یک پاسدار بودم‌ و سپاه پاسداران جهانی است.
حجازی اظهار کرد:دشمنان انقلاب از سپاه پاسداران هراس دارند و سپاه توانست جلوی خوی وحشیگری و جنایتکارانه آمریکایی را بگیرد و ولد نامشروع آمریکایی ها در منطقه یعنی داعش را نابود کرد.
وی افزود: امریکایی ها ۷تریلیون دلار در منطقه خرج کرده است و باید شبانه و مخفیانه به عراق بیاید اما سران مملکت ما با افتخار و عزت وارد عراق می شوند و دیدار می کنند.
حجازی بیان کرد:سپاه پاسداران زمینه ساز ظهور حضرت حجت(عج)است و دشمنان بلا تشبیه مثل کرم ابریشم دور خودشان را تنیده اند و هیچ قدرتی یارای مقابله با سپاه پاسداران را ندارد.
امام جمعه گچساران تصریح کرد:سپاه پاسداران چشم و چراغ عالم و منجی آزادی خواهان جهان است،امروز ملت و دولت همه اعلام می کنند که ما هم پاسدار انقلابیم.
حجازی افزود:امروز سپاه عزیزتر و محبوبتر شده و در جهان مقتدر تر شده و چندین گام به جلو هم بیشتر برداشته است و خدا را شاکریم که دشمنان ما را احمق قرار داد.
خطیب جمعه گچساران بیان کرد:از همه ملت سرفراز ملت ایران اسلامی و از همه نیروهای مسلح و دولت در بحث کمک به سیل زدگان کمال تشکر را دارم.
وی افزود:رهبر معظم انقلاب در گام دوم انقلاب فرمودند که به جوانان توجه خاص شود و میلاد حضرت علی اکبر علیه السلام را در پیش داریم.

از اینجا اخبار خود را ارسال کنید با ما همراه باشید