کرونا نیوز؛

فرمانده سپاه ناحیه گچساران از ارسال کاروان حامل کمک های مردمی این شهرستان به مناطق سیل زده کشور خبر داد.

سرهنگ سید علی اصغر نورایی نسب،فرمانده سپاه ناحیه گچساران در این خصوص اظهار کرد: متعاقب فراخوان اعلامی مبنی بر جمع آوری کمک‌های مردمی جهت مناطق سیل زده کشور، این موضوع با استقبال گسترده اقشار مختلف مردم گچساران مواجه شد که نخستین کاروان کمک‌های مردمی گچساران با همکاری ناحیه مقاومت بسیج این شهرستان شامل مواد غذایی، امدادی و زیستی در جهت کمک به هموطنان سیل زده اعزام شد.

 

وی افزود:حادثه ناگوار سیل در استان‌های گلستان ، مازندران و لرستان خرابی‌های سنگینی در بخش منازل، مزارع و اماکن عمومی ایجاد کرده که امیدواریم این کمک‌های مردمی بخشی از مشکلات مردم مناطق سیل زده کشور را برطرف کند.

نورایی نسب درادامه تصریح کرد:با توجه به منویات مقام معظم رهبری مبنی بر لزوم کمک‌رسانی به سیل‌زدگان،مردم همیشه در صحنه گچساران در راستای بهبود وضع موجود و نیز در تهیه نیازهای اولیه، مواد غذایی، پوشاک و سایر نیازهای ضروری سیل زگان تا رسیدن آرامش به هموطنان عزیزمان از هیچ کوششی دریغ نخواهند کرد.

فرمانده سپاه ناحیه گچساران اظهار کرد: جمع آوری کمک ‌های مردم گچساران همچنان ادامه دارد و دیگر محموله های کمک های مردمی نیز در روزهای آینده آماده ارسال به مناطق سیل ‌زده خواهند شد.

مناطق سیل زده
از اینجا اخبار خود را ارسال کنید با ما همراه باشید