کرونا نیوز؛

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حشمت الله فلاحت پیشه رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در نامه ای به گوتروش دبیرکل سازمان ملل درخصوص شکل گیری جریان های تروریستی در افغانستان توسط آمریکا و همپیمانان منطقه ای آن هشدار داد.

متن نامه فلاحت پیشه بدین شرح است:

 

جناب آقای گوترش

دبیرکل محترم سازمان ملل متحد

 

با سلام و احترام

اینجانب به نمایندگی از اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، مراتب سپاس خود را از تلاشهای شما در مقابله با تروریسم اعلام نموده و در عین حال نسبت به تغییر جغرافیای سیاسی تروریسم سلفی هشدار می دهم.

 طبق اخبار و اطلاعات واقعی و بی طرفانه، دولت ایالات متحده آمریکا و برخی از دولت های منطقه غرب آسیا که با تروریسم سلفی رابطه سنتی دارند، در حال انتقال تروریست ها و به ویژه رهبران شکست خورده آنها از سوریه و عراق به افغانستان هستند.

 با توجه به وظیفه ذاتی جنابعالی و سازمان ملل متحد،انتظار می رود به عنوان یک اقدام پیشگیرانه با تدابیری همچون تشکیل کمیته حقیقت یاب یا تعریف مأموریت ویژه در این رابطه روشنگری نموده و اقدامات پیشگیرانه را در دستور کار قرار دهید.

 

با سپاس

حشمت الله فلاحت پیشه

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ایران

 

پایان پیام/

 

سه‌شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۲

هشدار فلاحت پیشه به دبیرکل سازمان ملل در خصوص شکل گیری جریان های تروریستی در افغانستان رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در نامه ای به دبیرکل سازمان ملل درخصوص شکل گیری جریان های تروریستی در افغانستان هشدار داد. http://cdn.icana.ir/d/019/201807101953045141.jpg هشدار,فلاحت,پیشه,به,دبیرکل,سازمان,ملل,در,خصوص,شکل,گیری,جریان,های,تروریستی,در,افغانستان Icana

خانه ملت

از اینجا اخبار خود را ارسال کنید با ما همراه باشید