کرونا نیوز؛

به گزارش خبرنگار کرونا، حشمت الله فلاحت پیشه روز پنجشنبه در حاشیه رونمایی از سردیس استاد شهید نجات اللهی در دانشگاه کردستان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با انجام این کار می توان با تروریسمی مقابله کرد که امروز آمریکایی ها با منتقل کردن داعش به برخی کشورهای همسایه، می خواهند این تروریسم را به توطئه فراگیرتری تبدیل کنند.
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: پیرامون حادثه تروریستی زاهدان، ۲ جلسه با دعوت از وزیر کشور در کمیسیون امنیت ملی برگزار شد.
وی افزود: دستگاه اطلاعاتی، اطلاعات خود را در این زمینه ارائه داده اما دستگاه عملیاتی چیز دیگری می گفت که این ناهماهنگی باعث شد تا از وزیر کشور برای بررسی موضوع دعوت شود.
فلاحت پیشه با بیان اینکه شهادت جزو آرمان های انقلاب اسلامی است و ما هم این را قبول داریم، اضافه کرد: این مساله نباید موجب شود تا فرزندان و عزیزان ما به این راحتی گرفتار حمله تروریستی شوند.
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وظیفه ما بررسی این موضوع است، گفت: جلساتی در کمیسیون برگزار می شود تا در مورد عملیات های انتحاری احتمالی آینده نقش پیشگیرانه داشته باشد چرا که عملیات انتحاری و ایذایی به راهبرد دشمنان ما تبدیل شده است.
وی یادآور شد: تلاش می کنیم تا در فرآیند بودجه نویسی و قانون نویسی به امینت مرزها بیشتر کمک کنیم.
فلاحت پیشه درباره هشدارهای انجام شده به دولت پاکستان هم گفت: در سطح مسئولین نظامی و امنیتی و سیاسی و دیپلماسی کشور در بالاترین سطح نگاه توام با اخطار به این دولت داده شده و هشدار جدی داده ایم.
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی به منظور شرکت در یادواره شهدای کارمند استان کردستان روز پنجشنبه به سنندج سفر کرد.
۹۹۳۷/۹۱۰۲

سیاسی

از اینجا اخبار خود را ارسال کنید با ما همراه باشید