کرونا نیوز؛

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، در ادامه نشست کمیته دائمی امور فرهنگی و اجتماعی مجمع مجالس آسیایی در بانکوک ، نشست کارگروه بررسی تشکیل پارلمان آسیایی (AP) به ریاست آقای کوهکن عضو گروه ‌APA مجلس شورای اسلامی برگزار گردید.

در این نشست، نمایندگان شرکت کننده به ارائه نقطه نظرات و دیدگاه‌های مجالس خود درخصوص ایده تشکیل پارلمان آسیایی (AP) پرداختند.  

آقای کوهکن با اشاره به مصوبات قبلی کمیته سیاسی و تاکیدات روسای مجالس از اعضا درخواست کرد تلاش های بیشتری را برای یافتن ساز و کارهای مناسب منطبق با واقعیات موجود در جوامع آسیایی مبذول نمایند.

وی افزود از آنجایی که تشکیل پارلمان آسیایی، پرونده ای بلندمدت با ابعاد مختلف می باشد، این امر نیازمند بررسی و واکاوی بیشتری ازسوی کشورهای عضو خواهد بود لذا آنچه ضروری است در یک مسیر صحیح و منطقی دنبال شود. 

اعضاء به اتفاق مقرر کردند این موضوع با حضور کشورهای عضو، در نشست بعدی در  کویت با حضور نمایندگان منتخب کشورها مورد بحث و بررسی بیشتر قرار گیرد.

پایان پیام/

 

یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۸

تشکیل نشست کارگروه پارلمان آسیایی به ریاست ایران در ادامه نشست کمیته دائمی امور فرهنگی و اجتماعی مجمع مجالس آسیایی در بانکوک ، نشست کارگروه بررسی تشکیل پارلمان آسیایی (AP) به ریاست آقای کوهکن عضو گروه ‌APA مجلس شورای اسلامی برگزار گردید. http://cdn.icana.ir/d/019/201902108684565647.jpg تشکیل,نشست,کارگروه,پارلمان,آسیایی,به,ریاست,ایران Icana

خانه ملت

از اینجا اخبار خود را ارسال کنید با ما همراه باشید