.........امام علی (ع) :
۞ اگر کوه بود قله تکی بود ۞ اگر سنگ بود سنگ سختی بود ۞

  • شناسه : 44719
هفته دفاع مقدس یادگار قریب ۳۰۰ هزار شهید و جانباز است

هفته دفاع مقدس یادگار قریب ۳۰۰ هزار شهید و جانباز است

صبح امروز (دوشنبه)در راستای گرامیداشت روز سرباز و تقویت روحیه و انگیزه در سربازان وظیفه و تجلیل از نقش ارزنده آنان، جلسه ای با حضور حجت الاسلام و المسلمین موسوی مسئول  نمایندگی ولایت فقیه  و سرهنگ پاسدار سید علی اصغر نورایی نسب فرمانده سپاه ناحیه شهرستان گچساران در نمازخانه اداری بسیج برگزار و در این […]

به گزارش کرونا نیوز،

صبح امروز (دوشنبه)در راستای گرامیداشت روز سرباز و تقویت روحیه و انگیزه در سربازان وظیفه و تجلیل از نقش ارزنده آنان، جلسه ای با حضور حجت الاسلام و المسلمین موسوی مسئول  نمایندگی ولایت فقیه  و سرهنگ پاسدار سید علی اصغر نورایی نسب فرمانده سپاه ناحیه شهرستان گچساران در نمازخانه اداری بسیج برگزار و در این جلسه از سربازان نمونه قدردانی شد.

 

وی با گرامی داشت یاد شهدا دوران هشت سال دفاع مقدس گفت: ایام هفته دفاع مقدس که یادگار قریب ۳۰۰ هزار شهید و جانباز است ،گرامی میداریم .

 

وی همچنین به وظیفه خطیر سربازان در تولید و حفظ امنیت اشاره کرد و افزود: ‌جوانان نقش تعیین کننده ای در پیشرفت جامعه دارند و باید از خدمت سربازی به عنوان فرصتی در جهت رشد و شکوفایی استعدادهای خود برای ورود به زندگی اجتماعی بهره برده و از امکانات فرهنگی و آموزشی   کمال استفاده را ببرید.

 

فرمانده سپاه ناحیه گچساران تاکید کرد: هفته دفاع مقدس گنجه‌ای بی نظیر در جهان است که باید زنده نگه داشت، جنگ ما جنگ حق و باطل،جنگ غیرت و شهامت،جنگ حماسه و نجات، مظهر معنویت و دینداری بود و همانطور که امام خامنه ای فرمودند: « امروز زنده نگه داشتن نام و یاد شهیدان کمتر از شهادت نیست.

 

نورایی نسب در ادامه بیان داشت: ‌یک سرباز نمونه باید در رعایت نظم و انضباط و اصول دینی و مذهبی در امورات فرهنگی، ورزشی کوشا باشد.

 

نورایی در پایان یادآور شد: شغل سربازی برای حضرت آقا خیلی با ارزش و اهمیت است و دستور دادند که یک روز در هفته دفاع مقدس بنام «روز سرباز» نامگذاری شود.

کلیک کنید  :مانایی پول و گردشی نقدینگی با جذب مشتری بومی و خرید آنان از بازار محلی امکان پذیر است

 

این مراسم با پخش نماهنگ از سخنان مهم مقام معظم رهبری و شعر خوانی و تقدیر از سربازان نمونه سپاه ناحیه شهرستان گچساران پایان بخش این برنامه بود.

از اینجا اخبار خود را ارسال کنید با ما همراه باشید

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.