کرونا نیوز؛

صبح امروز (دوشنبه)در راستای گرامیداشت روز سرباز و تقویت روحیه و انگیزه در سربازان وظیفه و تجلیل از نقش ارزنده آنان، جلسه ای با حضور حجت الاسلام و المسلمین موسوی مسئول  نمایندگی ولایت فقیه  و سرهنگ پاسدار سید علی اصغر نورایی نسب فرمانده سپاه ناحیه شهرستان گچساران در نمازخانه اداری بسیج برگزار و در این جلسه از سربازان نمونه قدردانی شد.

 

وی با گرامی داشت یاد شهدا دوران هشت سال دفاع مقدس گفت: ایام هفته دفاع مقدس که یادگار قریب ۳۰۰ هزار شهید و جانباز است ،گرامی میداریم .

 

وی همچنین به وظیفه خطیر سربازان در تولید و حفظ امنیت اشاره کرد و افزود: ‌جوانان نقش تعیین کننده ای در پیشرفت جامعه دارند و باید از خدمت سربازی به عنوان فرصتی در جهت رشد و شکوفایی استعدادهای خود برای ورود به زندگی اجتماعی بهره برده و از امکانات فرهنگی و آموزشی   کمال استفاده را ببرید.

 

فرمانده سپاه ناحیه گچساران تاکید کرد: هفته دفاع مقدس گنجه‌ای بی نظیر در جهان است که باید زنده نگه داشت، جنگ ما جنگ حق و باطل،جنگ غیرت و شهامت،جنگ حماسه و نجات، مظهر معنویت و دینداری بود و همانطور که امام خامنه ای فرمودند: « امروز زنده نگه داشتن نام و یاد شهیدان کمتر از شهادت نیست.

 

نورایی نسب در ادامه بیان داشت: ‌یک سرباز نمونه باید در رعایت نظم و انضباط و اصول دینی و مذهبی در امورات فرهنگی، ورزشی کوشا باشد.

 

نورایی در پایان یادآور شد: شغل سربازی برای حضرت آقا خیلی با ارزش و اهمیت است و دستور دادند که یک روز در هفته دفاع مقدس بنام «روز سرباز» نامگذاری شود.

 

این مراسم با پخش نماهنگ از سخنان مهم مقام معظم رهبری و شعر خوانی و تقدیر از سربازان نمونه سپاه ناحیه شهرستان گچساران پایان بخش این برنامه بود.