.........امام علی (ع) :
۞ اگر کوه بود قله تکی بود ۞ اگر سنگ بود سنگ سختی بود ۞

  • شناسه : 36169
برخورد مرگبار خودرو سواری با گاردیل بزرگراه رسالت تهران

برخورد مرگبار خودرو سواری با گاردیل بزرگراه رسالت تهران

سید جلال ملکی روز پنج شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: حوالی ساعت ۲۴ شب گذشته وقوع این حادثه در مسیر شرق به غرب بزرگراه رسالت(محدوده کرمان)به سامانه ۱۲۵ اعلام و ماموران ۲ ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند. وی اظهار کرد: در این حادثه یک دستگاه خودروی سواری پژو […]

به گزارش کرونا نیوز،

سید جلال ملکی روز پنج شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: حوالی ساعت ۲۴ شب گذشته وقوع این حادثه در مسیر شرق به غرب بزرگراه رسالت(محدوده کرمان)به سامانه ۱۲۵ اعلام و ماموران ۲ ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند.
وی اظهار کرد: در این حادثه یک دستگاه خودروی سواری پژو بدلایل نامشخص پس از انحراف از مسیر اصلی با گاردریل های میانی بزرگراه برخورد کرد.
ملکی با اشاره به اینکه براثر شدت این برخورد، گاردریل های بزرگراه از قسمت جلو وارد و از قیمت عقب خودرو خارج شده افزود: دراین حادثه راننده و سرنشین جلو خودرو بشدت دچار مصدومیت شدند.
وی تصریح کرد: راننده خودور(مرد ۲۲ ساله) به دلیل شدت جراحات وارده جان خود را از دست داد و سرنشین مصدوم (مرد ۲۰ ساله) نیز با حضور عوامل اورژانس از داخل خودرو خارج و به بیمارستان انتقال داده شد.
خبرنگار: سید جواد آل داود – انتشار دهنده: محسن فتاحی
تهرام/۷۲۴۳**۱۶۲۵

انتهای پیام /*

ایرنا

از اینجا اخبار خود را ارسال کنید با ما همراه باشید

برچسب ها

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.