.........امام علی (ع) :
۞ اگر کوه بود قله تکی بود ۞ اگر سنگ بود سنگ سختی بود ۞

  • شناسه : 36101
محاکمه مامور ارمنستانی برای اخاذی از یک ایرانی

محاکمه مامور ارمنستانی برای اخاذی از یک ایرانی

به گزارش ایرنا، سایت «مامول نیوز ای ام» ارمنستان روز سه شنبه خبر از بررسی این مساله برای مجازات مامور رشوه گیر و برخورد با همکار وی که موضوع را به مسئولان مربوط گزارش نکرده است، خبر داد.بنا به اعلام این رسانه، پرونده کیفری این اخاذی بنا به درخواست ف. ه شهروند ایرانی در سرویس […]

به گزارش کرونا نیوز،

به گزارش ایرنا، سایت «مامول نیوز ای ام» ارمنستان روز سه شنبه خبر از بررسی این مساله برای مجازات مامور رشوه گیر و برخورد با همکار وی که موضوع را به مسئولان مربوط گزارش نکرده است، خبر داد.
بنا به اعلام این رسانه، پرونده کیفری این اخاذی بنا به درخواست ف. ه شهروند ایرانی در سرویس بازپرسی ویژه ارمنستان تشکیل شده است.
برپایه اطلاعات اعلام شده، یک مأمور پلیس راه ارمنستان ۲۷ اگوست (پنجم شهریور) در راه آجاریان ایروان پایتخت ارمنستان خودرو شهروند ایرانی را متوقف کرده و سپس خواستار دریافت پول شده تا برای ثبت تخلف رانندگی، بازداشت ۱۲ روزه راننده و توقیف خودرو اقدام نکند.
مامور ارمنستانی برای این کار ۴۰۰ دلار و ۶۰ هزار درام (۱۲۰ دلار) رشوه درخواست و دریافت کرده است.
سایت مامول نیوز ای ام در پایان افزوده است: در نتیجه تحقیقات انجام شده، مشخص شده که مأمور همراه نیز از واقعه مطلع بوده، اما به دلیل منافع پنهانکاری کرده و از گزارش و بازخواست همکار رشوه گیر خودداری ورزیده است.
ارمنستان همسایه شمالی ایران به دلیل برقراری لغو نظام روادید گردشگری یکی از مقاصد مورد توجه ایرانیان برای سفر است و دولت این کشور توجه ویژه ای برای گسترش این صنعت دارد.
اروپام ۱۵۱۶ ** انتشار دهنده: هادی مولوی نیا

انتهای پیام /*

ایرنا

از اینجا اخبار خود را ارسال کنید با ما همراه باشید

برچسب ها

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.