کد خبر: 46494

تاریخ انتشار: بهم 15, 1397

انقلاب استوارتر از همیشه به راهش ادامه می‌دهد / یادمان 31شهید شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران / جشن بازنشستگی 4شهید والامقام

همزمان با دهه مبارک فجر، آیین رونمایی از یادمان ۳۱شهید شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران به همراه جشن بازنشستگی ۴شهید والامقام این شرکت با حضور مدیرعامل منابع انسانی مناطق نفتخیز جنوب،مدیر حقوقی مناطق نفتخیز جنوب،خانواده های معظم شهداء و جمعی از مسئولان در سالن آموزش این شرکت برگزار شد. در این آیین از […]

همزمان با دهه مبارک فجر، آیین رونمایی از یادمان ۳۱شهید شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران به همراه جشن بازنشستگی ۴شهید والامقام این شرکت با حضور مدیرعامل منابع انسانی مناطق نفتخیز جنوب،مدیر حقوقی مناطق نفتخیز جنوب،خانواده های معظم شهداء و جمعی از مسئولان در سالن آموزش این شرکت برگزار شد.

در این آیین از از خانواده های چهار شهید والامقام “موسی ولی پور ارخلو”،”عبدالکریم گرجی زاده”،”جواد گناوه”و”محمد تیموری ارخلو”که در سال جاری به درجه بازنشستگی در شرکت نفت و گاز گچساران نائل آمدند،تجلیل شد.

 هوشنگ صیدالی،مدیرعامل شرکت نفت و گاز گچساران در این آیین تصریح کرد:امروز در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، این انقلاب استوارتر از همیشه به راهش ادامه می‌دهد و گچساران مفتخر است که قبل از انقلاب و بعد از انقلاب هم شهدای بسیاری را تقدیم نظام اسلامی کرده است.

وی افزود:کارکنان شرکت نفت قبل از پیروزی انقلاب با بستن شیرهای نفت و پس از انقلاب نیز در دوران دفاع مقدس و دوران سخت بازسازی همواره حضور فعال داشته اند.

مدیرعامل شرکت نفت و گاز گچساران در ادامه  اظهار کرد: تقدیم ۳۱ شهید به نظام اسلامی از افتخارات بزرگ شرکت نفت و گاز گچساران به شمار می رود که از این تعداد ۱۷ شهید در عملیات جنگی، ۱۳ شهید در بمباران تاسیسات نفتی و یک شهید با اقدام تروریستی دشمن نیز به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

صیدالی گفت: شرکت نفت و گاز گچساران به عنوان دومین تولیدکننده نفت درکشور  روزانه ۶۳۰ هزار بشکه نفت صادر می‌کند ،کارکنان این شرکت نقش بی‌بدیلی در پیروزی انقلاب اسلامی داشته‌اند در حالی که در زمان طاغوت شرکت نفت توسط مستشاران خارجی و بیگانگان اداره می‌شد و در آن دوران از فروش نفت تنها یک درصد سهم مردم کشورمان می‌شد.

ارسال دیدگاه