کرونا نیوز؛

این بار نماینده شهرستان های گچساران و باشت به سمت شهرداری و شورای شهر گچساران چرخش پیدا کرده و در صفحه شخصی اینستا گرام خود لیستی از اعتباراتی که برای شهر دوگنبدان جهت بازسازی و یا تکمیل برخی پروژه ها جذب می شود منتشر و از شورای شهر و همچنین شهردار این شهر ابراز نارضایتی کرد و گفت: حتی یک ریال عدم جذب خیانت است، و بهانه ای نیست جز ندانم کاری.

 

وی در ادامه این گونه بیان کرده بود: که اگر همه این اعضاء و شهردار و کل ایلشان از من رویگردان شود حاضر نیستم اجازه دهم یک ریال از حق مردم شهرم در این غبار اختلاف و ندانم کاری ضایع شود.

رئیس شورای شهر دوگنبدان در واکنش به اظهارات تاج گردون این گونه بیان کرد: خوب بود که آقای نماینده جلساتی با اعضای شورا برگزار می کردند و به کم و کیف مکاتبات با ما واقف می شد، بعد این اظهار نظر را در پیج اینستا گرام ش می زد!

سید ناصر حسینی در ادامه گفت: ما با توجه به آنچه در جلساتی که اعضای شورای شهر داشتند کار را به دقت انجام دادیم، و مکاتبات مستند داریم، اگر مکاتبات نداشتیم اقای تاج گردون می توانست این ها را در جامعه به واقعیت تبدیل کند و آنچه که گفته شده واقعیت ندارد و شورای شهر رسالت خود را به نحو احسن انجام داده است.

انتهای خبر/امین کائیدی شادگان
با استناد به ماده 74 قانون تجارت الکترونیک مصوب 17/10/1382 مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه کرونا نیوز در بعضی از اخبار خاص کشوری یا استانی مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است