کرونا نیوز؛

مجمع عمومی انتخابات جامعه معلولین ایران شعبه گچساران با حضور  اعضا و اعضای هیات مدیره جامعه معلولین گچساران و بازرسان و اعضا جامعه استان کهگیلویه و بویراحمد  در سالن اجتماعات بهزیستی گچساران برپا شد.

در این مراسم طیبه محمدی ریاست دوره قبل این انجمن از زحمات و تلاش های بی وقفه همکارانش قدردانی کرد و از جمع معلولین خواست تا همگی عضو جامعه معلولین شوند و با عضو گیری در این جامعه ، پشتیبانی از معلولین را بیشتر کنند و در ادامه به گزارشی از عملکرد دوره قبل پرداخت و این عملکرد را مورد تایید یا رد حاضران قرار داد.

ابتدا با ثبت نام داوطلبان و کاندیداهای جدید از جامعه معلولین شروع شد و سپس جامعه نسبت به اطلاع رسانی این امر در سطح جامعه معلولین تحت پوشش عضو انجمن اقدام نمود.

پس از طی مدت زمان لازم و اطلاع رسانی گسترده انتخابات با حضور اینجانب و اعضاء هیئت اجرایی و بارزسان انجام شد و معلولین عزیز آراء خود را در صندوق انداختند.

پس از اتمام رأی گیری، آراء مأخوذه در حضور رئیس هیئت مدیره و اعضاء قبلی شمارش شد و از بین ۱۳ نفر کاندیدا به ترتیب

(۱) اسکندر سینا

(۲) امین کائیدی شادگان

(۳) طیبه محمدی

(۴) وحید بلند تن

(۵) ابوذر آفریدون

به عنوان بازرس و

(۶) زهرا نوبخت به عنوان بازرس

(۷)  زینب نارکی به عنوان بازرس انجمن بیشترین آراء را به خود اختصاص داده و انتخاب شدند که البته این افراد اسکندر سینا را به عنوان  مدیرعامل جدید انجمن انتخاب کردند.

عکاس : صالح الماسی

انتهای خبر/امین کائیدی شادگان
با استناد به ماده 74 قانون تجارت الکترونیک مصوب 17/10/1382 مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه کرونا نیوز در بعضی از اخبار خاص کشوری یا استانی مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است