کد خبر: 45958

تاریخ انتشار: آذر 14, 1397

نشست شهردار و عضو شورای شهر با رئیس بهزیستی گچساران و معلولان

مهندس ظفری شهردار گچساران به همراه بلوطی عضو شورای شهر  با کشاورز رئیس بهزیستی و مسئولان جامعه معلولان و معلولان دیدار و گفتگو کردند . ظفری شهردار گچساران گفت: شهرداری می تواند با رعایت استانداردهای شهرنشینی و آماده نمودن زیر ساختهای شهری فضای سطح شهر را برای عبور و مرور معلولین مهیا و آماده نماید […]

مهندس ظفری شهردار گچساران به همراه بلوطی عضو شورای شهر  با کشاورز رئیس بهزیستی و مسئولان جامعه معلولان و معلولان دیدار و گفتگو کردند .

ظفری شهردار گچساران گفت: شهرداری می تواند با رعایت استانداردهای شهرنشینی و آماده نمودن زیر ساختهای شهری فضای سطح شهر را برای عبور و مرور معلولین مهیا و آماده نماید .

وی اظهار داشت : تمام سعی خود را بکار خواهیم بست تا مشکلات جامعه معلولین برطرف نماییم .

وی ایجاد پارک ویژه معلولین ،بهسازی معابر شهری ،نصب وسائل تندرستی ویژه معلولین، استانداردسازی فضاهای اداری را از دیگر مشکلات شهروندان معلول دانست و اظهار امیدواری کرد با همکاری همه مدیران بتوانیم این مشکلات را برطرف نماییم .

عضو شورای شهر گچساران گفت: شهرداری گچساران در خصوص صدور پروانه های ساختمانی و الزام کلیه نهادها و ادارات دولتی در ایجاد معابر ورودی مخصوص معلولان و رفع مشکلات این قشر از جامعه گامهای خوبی را برداشته است و از شهردار خواست تا گامهای بیشتری بردارد .

کشاورز رئیس بهزیستی گچساران نیز خواستار مناسب سازی معابر شهری گچساران ویژه معلولین شد و گفت: یکی از وظایف شهرداری ها و ادارات بهزیستی ساماندهی معابر سطح شهر ویژه معلولان می باشد و ما امیدواریم با توجه به فعالیتهای خوبی که از سوی شهرداری در طی این چند وقت شاهد هستیم این ساماندهی ها نیز به زودی اجرائی و عملیاتی شود .

تصاویر تکمیلی؛

ارسال دیدگاه